Šta je novo?

Zepterov stambeno-poslovni kompleks u Bloku 65

Ja prvi put cujem da je west plavio, drugarica ima stan tamo.

Ne nameravam da se doxujem
Neces se doxovati imenom kompleksa u kojem si :)

A svi imaju neke drugarice prijatelje culi od ovog od onog, evo otvoreno public kazem kad si free dodji kod mene na kafu, dane bude da izmisljam, ako si zainteresovan pisi u DM, sednemo prosetamo po kraju pa vidimo dal izmisljam :)
 
Prijatelju imas slike par stranica unazad na ovoj temi.. Ja sam fizicki bio u toj garazi i video tragove vode.
Pa da evo jos dodajemo vodu kupamo se , na -2 imamo i saune....

Za ozbiljne: ni West65 nije plavljen niti Zepterra, jedino sto je plavljeno je Wellport, drzali su dzakove sa peskom na ulazu svojevremeno proslog leta.
 
Pa da evo jos dodajemo vodu kupamo se , na -2 imamo i saune....

Za ozbiljne: ni West65 nije plavljen niti Zepterra, jedino sto je plavljeno je Wellport, drzali su dzakove sa peskom na ulazu svojevremeno proslog leta.
Plavila je Zepterra zbog propusta na cevima ako sam ja dobro razumeo i nadam se da je to sada sanirano i da nemate problema. Wellport je prica za sebe
 
Jeste li zadovoljni životom u Zepteri, kakav je kvalitet gradnje, ima li slobodnog stanova?
 
Jeste li zadovoljni životom u Zepteri, kakav je kvalitet gradnje, ima li slobodnog stanova?
Kvalitet gradnje je odlican za nase uslove , B2O i West kula nije ni prici mnogim drugim projektima a kamoli Zepterri. Problem je nastao kod zavrsnih molerskih radova, tzv sminke, koju svaki ozbiljan vlasnik uradi sam tj kad se useli radi svoje molerske radove po zelji.
Slobodnih stanova ima jos ali kakvih struktura i lokacija ne znam, al prodaju im rade prilicno neozbiljni agenti, cast izuzecima koji nisu vise povezani sa direktnom prodajom
 
Vrh