Šta je novo?

Zemunski kej

IMG_20220421_151112.jpg
IMG_20220421_151116.jpg
IMG_20220421_151211.jpg
IMG_20220421_151216.jpg
 
Zemun je turisticka ponuda u Beogradu na temu "Austrougarska".
 
 
Нису нас изневерили ни на овом пројекту:

1657013569527.png

Слику сам украо од корисника @vlasta
Дакле успели смо опет да пробијемо рок тако да верујем да је степен реализације пробијања рокова и даље близу 100%. Додуше пробијање је још стидљиво и тешко да ће бити онако јуначко као у дорчолским булеварима, али реко да званично констатујем да смо успешно пробили још један рок.
 
+ 1 za slićice ,😀

Da.... ,, k - raducaju :)
Brzina je fenomenalna narocito u fazi finalizacije, kada ciga plavom kafe đžezvom naliva bitumenom fuge kaldrme.... 😂

Vidi kaldrmu na poslednjoj okacenoj sličici....
Ma ne vidjeno k- raduckaju naročito Bogu dane i gradski fond ....
😂 😀 😂
 
Poslednja izmena:
Земун

Потез од мало пре окретнице аутобуса, где је све завршено, до новог кружног тока, где се ради:








(лево је окретница)



Улаз на паркиралиште с ове стране још није отворен:

Лево је ОШ "Лазар Саватић":



Код ресторана "Венеција":



Зграда Катастра с кафићем Мун-Зе на углу :


















 
Poslednja izmena:
@Igor da li ovi postovi koji se odnose isključivo na Zemunski kej mogu da se prebace na temu koja se odnosi na tamošnje radove (link) kako bi bilo preglednije.
@Duleja i @Саша odlične slike.
 
Poslednja izmena:
Земун

До краја улице и обалоутврде и натраг

Поред ресторана "Река"

















Група која врши неку контролу дуж целог потеза - од шеталишта до краја обалоутврде:

Покривена гондола у каналу у ресторану "Венеција":












 
Poslednja izmena:
+1 za slicice 😀

Na nekoliko sličica ima ,,uvacenih,, vozila, a još je gradilište....
Kad se jednog dana i završi , ostaje nam strepnja kojom brzinom ce se točkovima sve to dobro izorati ....
 
Zemun fest, kao što i piše na panoima. A po meni je to daleko od vašarišta. Nastupaju Kerber, Frajle, Vampiri... Daju se projekcije domaćih filmova i studentskih igranih i dokumentarnih filmova. Bio sam na otvaranju i gledao film Dušana Kovačevića. Idem i sutra.
 
Vrh