Šta je novo?

"Zelena avenija" stambeno-poslovni kompleks u Zemunu, Petra Kočića.

Drage komšije, što se tiče života u Zelenoj Aveniji, zanima me da li je u sve 3 lamele loše grejanje? Da li ima neko informaciju kada će popraviti grejanje? zamolio bih komšiije iz lamele 1 da podele svoja iskustva što se tiče grejanja.
Hvala unapred
 
Sto se tice L2, grejanje bih ocenio kao 3 na skali od 1 do 10. Radijatori su maksimalno pojacani ali nisu topli, vec su mlaki do 10, a posle toga led ledeni. Napolju nije minus (jos) pa je prihvatljivo, ali ocekuje se minus vec ove nedelje pa cemo videti stvarno stanje.
 
Hm pa sta se moze uraditi da nam poboljsaju grejanje
 
Да се померимо са места у вези управника.....
267875bcae150a9db6f9e69ff85a342e.jpg
3e5efe9639c475f887321f833d0f5dd2.jpg
eb68869181a3d204f5ce26fe18fd0393.jpg
31fe36da0e4dcf6f6badee41522a9bb4.jpg
4fdb3b8c822f20dfd2162bae44089b33.jpg
31df68379445a1a24710006402da44c2.jpg
f473cf7a30dacc2f80f62b04bca4b947.jpg


Послато са SM-G9500 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam prisustvovao skupstini stanara lamele 2, 08.11. ja mislim da ie bila i visilo je obavestenje kod sanducica sedam dana pre toga. Bilo dvadesetak stanara. Nadam se da ce biti biti boljitka oko nekih stvari koje smo pominjali. Meni grejanje isto bilo lose u pocetku. Sada je toplo poslednjih dana.

Pozdrav svima.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=586202#p586202:1qr4n1n0 je napisao(la):
Msc » Uto Dec 04, 2018 1:58 pm[/url]":1qr4n1n0]Да се померимо са места у вези управника.....
267875bcae150a9db6f9e69ff85a342e.jpg
3e5efe9639c475f887321f833d0f5dd2.jpg
eb68869181a3d204f5ce26fe18fd0393.jpg
31fe36da0e4dcf6f6badee41522a9bb4.jpg
https://uploads.tapatalk-

Послато са SM-G9500 уз помоћ Тапатока
[/quote]

Jel moze jos po neka klima?
 
Ja i dalje imam veliki problem sa grejanjem . Radijatori su blago rečeno mlaki, iako su konstantno postavljeni na maksimum. Sve ovo ne bi bilo toliki problem da iko reaguje na moje pritužbe . Prvo sam se usmeno žalila , rekli su da će neko doći da proveri , a niko nije došao, niti se javio. Kad sam opet otišla da pitam šta se dešava rekli su napišite reklamaciju , što sam uradila . I dalje nema promena niti se iko javlja, a ja treba da se porodim za par dana . Strašno je da pomislim da bebu donesem u stan sa mlakim radijatorima.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=587315#p587315:2qbznqjd je napisao(la):
Tara206 » 09 Dec 2018 01:01 pm[/url]":2qbznqjd]Ja i dalje imam veliki problem sa grejanjem . Radijatori su blago rečeno mlaki, iako su konstantno postavljeni na maksimum. Sve ovo ne bi bilo toliki problem da iko reaguje na moje pritužbe . Prvo sam se usmeno žalila , rekli su da će neko doći da proveri , a niko nije došao, niti se javio. Kad sam opet otišla da pitam šta se dešava rekli su napišite reklamaciju , što sam uradila . I dalje nema promena niti se iko javlja, a ja treba da se porodim za par dana . Strašno je da pomislim da bebu donesem u stan sa mlakim radijatorima.

Komšinice, nažalost potpuno razumem vaše muke.
Ja sam se uselio pre 17 meseci i još uvek mi nisu rešene sve reklamacije.
 
Ja imam razumevanja za mnoge stvari , i nisam se do sad žalila , ali ako ovo ne reše uskoro, to se graniči sa nehumanim postupanjem . Pogotovo što nam predstoje sve hladniji dani i sneg. A mi smo svi prema njima ispunili sve svoje obaveze i uredno platili kupoprodajnu cenu. Imamo puno pravo da i mi očekujemo da nam se pruži što je plaćeno.
 
Za kvalitet grejanja da li ste se zalili beogradskim toplanama vjerovatno podstanice nisu podesene kako trebe ili ima vazduha u cjevima
Takodje bi trebalo da videite koliko je ukupna kolicina toplote koju vam predaju toplane na podstanici koliki su gubitci posto vjerujem da placate po utrosku
 
Primer oko izgradnje a i reklamacija: slomljena zidna lampa dok se radila fasada na lameli pored, niko da to sredi. Prva slika je od prošle godine, druga od pre par dana. Fasada isto zbog radova pored prljava i musava, niko to ne kreči. Rok da se srede stvari je dve godine od useljenja, znači ističe u junu.
Pogledajte prilog 1
 
Pozdrav svima, nov sam na forumu pa mi je potrebna pomoc. Imam ponudu za kupovinu stana u lameli 3 od 64m2, pa me interesuje nesto vise o samom kvalitetu gradnje. Pre svega iskustva onih koji su se uselili: kakva je zvucna izolacija izmedju stanova na istom spratu, kakva je zvucna izolacija u odnosu na stanove iznad i ispod... Pitam ovo jer u vecini novogradnje u Zemunu gotovo i da se ne stavlja nikakva zvucna izolacija, tako da se bukvalno sve cuje izmedju stanova. Ukoliko neko moze da pomogne da me odgovori od kupovine ili nagovori na kupovinu puno bi mi znacilo. Pozdrav i hvala
 
Pozdrav stanarima Zelene avenije,

Danas smo zvali da se raspitamo o kupovini stana i saznali smo da stanovi u celom naselju nisu uknjizeni. Da li ste obavesteni sta se dogadja po tom pitanju? Kako ste se odlucili da uzmete stan za koji nemate garancije da moze biti uknjizen. Da li ste bili u mogucnosti da uzmete kredit u banci?
Hvala :)
 
Receno nam je na poslednjoj skupstini da je proces u toku i da ce biti uskoro reseno.
Kupovina stanova u novogradnji nema mnogo veze sa uknjizbom, tako da to nece biti problem. Za kupovinu od fizickih lica stvarno ne znam :)
 
Postovane komsije, dobio sam informaciju koja je inace javno dostupna da je pocetkom Aprila odbijen zahtev za uknjizbu nase, trece lamele.
Takodje je odbijen zahtev za uknjizbu i prve dve lamele. Da li se investitor udostoio nekome od vas da da obrazlozenje? Ukoliko jeste molio bih Vas da podelite informaciju i sa ostalim stanarima.
Cini mi se da postaju sve neozbiljniji.
 
Mala ispravka, odbijen je zahtev za izdavanje upotrebne dozvole a bez nje nema ni uknjizbe koliko sam upoznat.
 
Sve bi trebalo da bude dostupno na ceop.apr.gov.rs, samo se ukuca broj parcele u naprednoj pretrazi.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=615065#p615065:k6mv5ded je napisao(la):
darkot » Uto Apr 09, 2019 1:43 pm[/url]":k6mv5ded]Sve bi trebalo da bude dostupno na ceop.apr.gov.rs, samo se ukuca broj parcele u naprednoj pretrazi.
To sam i proverio na sajtu i pise da je odbijen zahtev za upotrebnu dozvolu. Mene zanima da li je investitor ikoga obavestio o ovome? Sta je rekao vama u prvoj lameli s obzirom da ste vi odbijeni jos pre par meseci?
Neverovatno mi je da se neko tako ponasa i stanarima od kojih je dobio novac ne obrazlaze razloge.
Da nisam upucen na ovaj sajt ne bih imao pojma da smo u problemu.
 
Jeste dobili pozitivno rešenje komisije za tehnički prijem pre useljenje? Generalno ne bi trebalo da imate neki problem oko upotrebne ako jeste, bar je zgrada bezbedna za korišćenje.
 
Vrh