Šta je novo?

"Zelena avenija" stambeno-poslovni kompleks u Zemunu, Petra Kočića.

Pa, skoro svaki kraj u Beogradu je jadan za cenu kvadrata koju drzi, ali to je problem druge prirode. Makrolokacija je ovde dobra, kao i kvalitet gradnje. Mikrolokacija se da potpuno promeniti za koju godinu, ali u realnosti ce se poboljsati do odredjene mere, jer za vise nema novca.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=450163#p450163:9febhabq je napisao(la):
mekbejn » 08 May 2017 09:17 am[/url]":9febhabq]Sjajan si komsija, nema sta.
Sto se tice ZA, verovatno ce biti u pitanju neko dugorocno izdavanje, ili nesto slicno.

Zasto sam los komsija, zato sto drugi bahati misle da mogu da rade sta hoce, da zauzimaju ili kupuju nesto sto je po zakonu i moje ili da prosiruju svoje stanove u svim pravcima? Zato nam i gradovi lice na sta nam lice. Ok nema dovoljno parking mesta, koga posluzi sreca, posluzi, a ne ti stavis stubic na deo parcele na koji ja placam takodje porez. Razmisli malo ko je kakav komsija. Tudje necu, svoje nedam.
 
Da li se zna kada ce biti zavrsena prva lamela? Hoce li ispostovati rok?
 
To bi bilo super. Ne stizem da odem da pogledam ali po Vasim fotografijama vidim da se privodi kraju ☺
Naam se da ce uspeti i drugu lamelu da podignu sto vise jer ce sa te strane biti dosta radova i jos vise prasine.
 
ycvHtv6.jpg

jih6ZQJ.jpg

t51uPVw.jpg

P4EfNAX.jpg

acTIJAW.jpg


Na lameli 2 pocinje izgradnja 5. sprata, dok je L3 na broju 4.

Sredjuje se onaj deo oko prodajnog salona, nasipa se, i stavljaju se bankine.
 
Klime je trebalo staviti u ogradu balkona a sad bar maske inace kako to nije uradjeno
 
Da li ste primetili sive ruzne oluke koji ne idu do zemlje? Nadam se da ce ih produziti :shock: Jel se neko raspitivao za klime, hoce li ih zastiti ili ce ostati tako da 'vise' nezasticene kao na starijim zgradama? :cry:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=443145#p443145:3qxsk6xl je napisao(la):
mekbejn » Sre Mar 29, 2017 2:03 pm[/url]":3qxsk6xl]Hvala :)
Toliko papira treba da se skupi da sam ja i dalje u soku :) ali eto, srecom proslo je sve ok.
PU Zemun je uvazila misljenje ministarstva finansija oko kupovine stana u izgradnji i eto.

@ Gaga
drugi sprat
Mekbejn, interesuje me kako si uspeo da prijavis prebivaliste na adresu iz kupoprodajnog ugovora obzirom da ne dozvoljavaju bez zapisnika o primopredaji stana jer je objekat u izgradnji a prijava je neophodna za povracaj PDV-a?
 
Zdravo,

Nisam prijavio prebivaliste na novoj adresi. Posto je u pitanju stan u izgradnji, cak i u PU su svesni da je to potpuno nelogicno :) i nisu mi ni trazili to.
 
Kako napreduju radovi na lameli1. Da li ce biti sve gotovo u roku.
 
Ako se Creme-nadlle iscimao da fotka sa svoje terase, vala mogu i ja sa svoje.

Evo jedne.



media-share-0-02-05-9667f43733faeacd8adfe7bb70ce.jpg
 
Bas su mi ruzni ovi paneli sa fejk drvo dezenom koje su krenuli da lepe po BG novogradnji.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=453574#p453574:28qcczph je napisao(la):
delfin » Čet Maj 25, 2017 11:01 am[/url]":28qcczph]Kako napreduju radovi na lameli1. Da li ce biti sve gotovo u roku.
Ja sam bila pre dva dana. Zene su uveliko cistile i prale prozore i stakla na balkonima. Skoro je sve zavrseno. Trenutno rade parking ispred zgrade. Ovih dana bi trebao da bude i tehnicki prijem a zatim ce nas pozivati postepeno na urucenje kljuceva i zapisnika o primopredaji.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=453558#p453558:3a42dlfv je napisao(la):
mekbejn » Čet Maj 25, 2017 9:46 am[/url]":3a42dlfv]Zdravo,

Nisam prijavio prebivaliste na novoj adresi. Posto je u pitanju stan u izgradnji, cak i u PU su svesni da je to potpuno nelogicno :) i nisu mi ni trazili to.
Ja sam prikupila potrebnu dokumentaciju i samo me zanima da li ste prilozili i misljenje Ministarstva koje ste spominjali ili ne? Ako jeste, gde bih mogla da ga pronadjem?
Ne znam zasto nesto ne urade po pitanju uverenja jer je stvarno maltretiranje ici od opstine do opstine.
 
Danas sam prosla pored Zelene Avenije, radi se ulazno stepeniste i parking oko Lamele 1 .
 
Zna li neko nesto o zgradi u Radoja Dakica (onoj koja je vec skoro zavrsena, prva na koju se nailazi is pravca Milosa Bandica)? Kada je useljenje, kakav je kvalitet, kolika je cena po kvadratu? Vizuelno super izgleda...
 
Tu imas samo Zemonu i Zelenu aveniju. Nisam siguran na koju zgradu mislis, jer iz pravca Milosa Bandica, ne znam da ima ijedna skoro zavrsena zgrada, osim navedenih. Pokazi na mapi da lakse razumemo.
 
Da, postoji ta nova zgrada, tacno na mestu te tarabe. Pise na samoj zgradi 'direktna prodaja' i broj telefona. Koliko sam video, useljen je bar jedan stan, mada me cudi da nije i vise stanova useljeno jer izgleda kao da je zavrsena.
 
Moj poznanik je kupio stan u toj zgradi i kako je njemu receno prva dva sprata te zgrade su ustupljena vlasniku placa, a poslednja dva su uzeli investitori za sebe(ceo sprat je jedan stan). On je uzeo stan na 3 spratu, i ima jos 2 ili 3 na istom.
 
Vrh