Šta je novo?

"Zelena avenija" stambeno-poslovni kompleks u Zemunu, Petra Kočića.

Stigao mi je odgovor i citiram ga u celini :
"Poštovana,
Zahvaljujem na interesovanju za naš projekat.
Izgradnja je počela, trenutno su zemljani radovi u toku. Rok izgradnje je godinu dana,tacnije useljenje 01.06.2017.god
Cena kvadrata u promotivnom periodu krece se od 1590 eur sa pdv-om za potkrovlje i 1650 eur sa pdv-om po 1 kvm. :roll: Cene ce uskoro biti podlozne promenama na vise.
Ukoliko želite da i Vi budete medju prvim kupcima, pozivam Vas da upriličimo sastanak kako bi Vam dala sve informacije i detalje vezane za kupovinu stanova.
Banka partner na projektu je Uni Credit Bank.
Naravno za sva evetualna pitanja stojim Vam na raspolaganju.
Srdačan pozdrav,
Radmila Radošević 069/210.54.51"

Skupo, rođaci, ne znam šta vi mislite?
Možda se nekad prošetam tom "avenijom", ali sigurno neću tamo stanovati :D
 
Uf, dosta jaka cena za projekat koji je bukvalno tek poceo, a i investitor nije poznat pa da kao imas poverenja.

E sad, projekat je ocigledno ambiciozan, pa cemo videti kako ide. Ja sam ocekivao cenu izmedju 1500-1600 i to u poodmakloj fazi radova.
 
da i onda ode na sastanak i kazu joj posto ste medju prvima napravili smo akciju"first ten" gde je cena kvadrata za vas samo 1300 evra tako da je ovo za vas jedinstvena ponuda i naravno ko se ne bi primio na takvu ponudu a u sustini svima ce za tu cenu prodati.... i svi ce misliti da su super prosli :D
 
Neće biti manje i ako odeš na sastanak to garantujem ;) deluje lepo samo što se plaća održavanje zgrade 0,4€ +PDV po kvadratu stana pa to može da izađe mesečno dosta skupo... U blizini i Neimar radi zgradu ista je cena. Jel neko upoznat sa ovim investitorom(Montex)?
 
Ja bio pre neki dan na gradilistu.
Iskopana je jama za lamelu 1 i temelji se prave.
Na samom gradilistu se pravi ogledni salon i za nekoliko nedelja ce moci da se dobiju konkretniji podaci.

Inace, vec sada je probijen izlaz na Tosin bunar (za sada samo za izgradnju ali bice i za stanare).
Kazu i da grad treba da napravi ulicu koja prolazi pored ovog kompleksa (s leve strane) i izlazi na Tosin bunar, ali sam sumnjicav po pitanju toga.

Lamela 1 je dole desno, najbliza ulici Petra Kocica a 2 i 3 su ove sto sa njom prave P.


Prva faza je ove 3 lamele.
 
Počeli su skoro, a digli su više nego ovi na BW rezidencijama. Jutros prolazim, preuredili su staru zgradu " Stevan Stil" , gde , valjda, treba da bude i kapija za kompleks. Za sad, dost brzo dižu...
 
U toj zgradici ce biti prodajni salon i ogledni stan.
Medjutim, za lamelu 1 je ostalo malo stanova, vecina je vec prodata.

Evo malo prepiske:
Postovani,
Prodajni salon ce biti stavljen u funkciju pocetkom avgusta. Prodaja funkcionise od pocetka maja meseca u nasim prostorijama u Gospodara Vucica 181. Sto se tice lamele 1, koja se upravo gradi, ostalo je jos jako malo raspolozivih stanova, pa predlazem, ukoliko ste ozbiljni u nameri da kod nas kupite Vasu nepokretnost, da sto pre zakazete sastanak kod nas i da predjemo na konkretne razgovore oko svega onoga sto vas interesuje u vezi naseg kompleksa. Do tada mozete posetiti nas site www.zelenaavenija.rs i tamo se detaljnije informisati oko celog projekta.

Ja sam se interesovao za trosoban od 64 kvm:
Nazalost, tu strukturu u lameli 1 vise nemamo ni na jednom spratu. Imamo ga samo u potkrovlju i on je na toj poziciji bez terase.
Cena za potkrovlje je 1590 sa PDV-om, a za sve ostale spratove je 1650, takodje sa PDV-om. Takvi stanovi ce se pojaviti i u narednim lamelama, s tim sto sada ne mozemo pricati o ceni za sledece faze posto je u pitanju projektno finansiranje i cenu ne formiramo sami.

Kako je u pitanju projektno finansiranje sa UniCredit bankom, tako je i sto se tice kredita moguce aplicirati kod njih vec sada i uslovi za nase klijente su jako povoljni (mozete pogledati neke primere na sajtu pod BANKE).

Ukoliko zelite da kredit podignete u nekoj drugoj banci, potrebno je da izgradjenost bude 80 posto, kako biste mogli da aplicirate.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=399123#p399123:13ev501c je napisao(la):
mekbejn » Thu Jul 28, 2016 12:00 pm[/url]":13ev501c]
Nazalost, tu strukturu u lameli 1 vise nemamo ni na jednom spratu. Imamo ga samo u potkrovlju i on je na toj poziciji bez terase.
Cena za potkrovlje je 1590 sa PDV-om, a za sve ostale spratove je 1650, takodje sa PDV-om. Takvi stanovi ce se pojaviti i u narednim lamelama, s tim sto sada ne mozemo pricati o ceni za sledece faze posto je u pitanju projektno finansiranje i cenu ne formiramo sami.

Kako je u pitanju projektno finansiranje sa UniCredit bankom, tako je i sto se tice kredita moguce aplicirati kod njih vec sada i uslovi za nase klijente su jako povoljni (mozete pogledati neke primere na sajtu pod BANKE).

Ukoliko zelite da kredit podignete u nekoj drugoj banci, potrebno je da izgradjenost bude 80 posto, kako biste mogli da aplicirate.

Ako je zaista projektno sa Unicredit bankom, onda nema razloga da izgrađenost bude 80% kako bi aplicirali za stambeni kredit. Dovoljno je da Unicredit obavesti NKOSK da je projektno finansiranje i NKOSK će osigurati stambeni kredit bilo koje banke koja daje stambene kredite kada izgrađenost pređe 10%.

Ovo je generalan info, za svako projektno.
 
Igore, ovo već grade, moglo bi u projekti u izgradnji.
 
Sta bi sa ovom temom? Niko nista ne komentarise.
Ima li kakvih informacija u vezi cena, uradjenog, zgrade za demonstraciju?
Bio sam pre 20ak dana i bila je pred zavrsetkom.
 
Ja sam pre 7 dana prosao tuda i ogledni stan i dalje nije bio gotov, uradjuje se unustrasnjost.

Sto se tice prve lamele, dosla je (po mojoj slobodnoj proceni) do drugog ili treceg sprata.
 
Ja vidim iz prolaza sa Tošinog, koliko vidim tako su negde kako Mekbejn kaže oko 3. sprata.
 
Pošto sam zainteresovan a i deluje mi kvalitetno, malo sam se promuvao okolo.
Kraj je lep miran, rezidencijalan,
ali je realno malo daleko od civilizacije. Park je jedno 10-15min hoda, nema nekoh velikh marketa, pošte, banke, vrtića u blizini. (neka me neko ispravi), realno bez auta i bajsa si usred lepog ničega.
Taj put ka Tošinom bunaru, za njega još nisu dobili dozvolu, verovatno će.
Za očekivati i da će neke od niza kuća u blizini doziveti transformaciju i ići u visinu
Fina priča, ali 1650e je po meni previše, ma kakav bio kvalitet gradnje
 
Ako bude uključenje na tošin bunar kao i ostala u istom delu (od Pariske komune pa sve do semofora u Zemunu) neće to biti puno srećna opcija. Ulaz izlaz u te bočne ulice je katastrofa, pošto su pod pravim uglom na Tošin bunar u kom uvek ima saobraćaja.
 
Cestitam na kupovini Mekbejn, ocekujemo tvoje utiske nakon useljavanja. :sesir:
 
Srećno Mekbejn, nadam se da će sve biti u roku i kvalitetno.
 
Cestitam konacno si se skrasio ocekujemo redovne fotke u temi imaju li projektno finansiranje
Koliko je mkv eura koliko garazno mjesto
 
@mekbejn

Cestitam
Zelim ti brzo useljenje i da uzivas u svom novom domu.
 
Mekbejn cestitke i sa moje strane :vops:
 
Мекбеј, честитке и коначно под сопственим кровом. :kk:
Укњижен плусићћћ

ха, да се мало нашалим, написао си 01.јуна, али које године :wink: :lol:
 
Vrh