Šta je novo?

Zastoji i poremećaji na linijama i planirane izmene

Ne znam GB Oblepljen je reklamama kao da je Kobra al privatnici ne voze na toj liniji

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Dušanovac trenutno.
cfc9f7083da1ca1ef8ef16f0031801ec.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Do kad ce 52, 53 i 56 da idu skraćeno, jesu li oni normalni? Skoro mesec dana su već skraćene.
 
Dok ljudi ne prestanu da pričaju o tome i onda će samo postati trajno skraćene.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Мислим да се чека да енергомонтажа постави подземни високонапонски кабл до трафоа у ТЦ Галерија.
 
Drugo jutro zaredom putujem dobrih 25 minuta bez preterivanja od Konjarnika do Dušanovca. Nenormalne gužve.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=684772#p684772:3obm0xb4 je napisao(la):
Zvezdarac77 » Pon Dec 02, 2019 11:28 am[/url]":3obm0xb4]Do kad ce 52, 53 i 56 da idu skraćeno, jesu li oni normalni? Skoro mesec dana su već skraćene.

Navodno do sutra
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=685078#p685078:1zbx788m je napisao(la):
Daxara » Уто Дец 03, 2019 7:51 am[/url]":1zbx788m]Drugo jutro zaredom putujem dobrih 25 minuta bez preterivanja od Konjarnika do Dušanovca. Nenormalne gužve.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Гради се лепо и у том крају, а саобраћајна инфраструктура и даље закржљала.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=685078#p685078:1rl4ggca je napisao(la):
Daxara » 03 Dec 2019 07:51[/url]":1rl4ggca]Drugo jutro zaredom putujem dobrih 25 minuta bez preterivanja od Konjarnika do Dušanovca. Nenormalne gužve.
Radovi na putu na delu od Grčića Milenka do Vidske, pa je tu suženje kolovoza.
 
Tramvaji ne saobraćaju na potezu od Vuka do Ustanicke, zbog pucanja sine izmedju Ustanicke i Kluza i hitne intervencije kovaca. U medjuvremenu su iskljucili i sutuju na tom delu.
Tramvaji nisu preusmereni, pa se nanizalo njih 17 od Velizara K. do Batutove. Naravno ni 6A nije uveden.

izvor: gspbeograd.net
 
To nije dugotrajna intervencija. Više traje dolazak ekipe nego sam rad. Ali, ipak, izostala je koordinacija. Računaj i da sada neki vozači sede u tramvaju bez grejanja. Ne mrznu se samo putnici.
 
Ова 78 није хумана колико је постала проблематична у последње време. Изостанак поласка у 13:48 са Бањице радним даном је скоро па правило, док је синоћ ка Бањици није било пола сата, а прексиноћ чак 45 минута! :bash: :notok: :rant:
 
Mislim da smo skontali da ama baš nijedna linija nije kako treba...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Znači, ponedaljak i utorak od 16-16.30 tramvaji, prolaze u smeru prema gradu 13-ice, tri u roku od 15 minuta, praktično prazne, a u isto vreme ne prolazi ni jedna 7, 9 i tek jedna 11. U čemu je fazon?! Zašto tolio 13-ica a ostalih nema, a počinje popodnevni špic? 13-ice praktično nemaju koga da voze na ovoj relaciji preko mosta na Adi i najviše putnika je u Požeškoj, a tamo praktično i nema nego 4-5 stanica. Pre dok je išla pored Ušća i na Železničku imalo je smisla, ali sada, čemu to? Jel to problem nastao zbog toga što je ostala stara satnica a promenjena trasa? Uglavnom izgleda strašno da prolaze 3 tramvaja, a na stanicama desetine putnika i jedva da neko uđe u sva tri? Zar je fleksibilnost toliko problematična?
 
Na trasi preko Ušća i GŽS je bilo mnogo više korisnika 13, upravo zato što su 7 i 9 zakazivali, baš kao i sada što je slučaj. Da je 11 ostao na staroj trasi, a sa povećanim brojem vozila, bio bi mnogo korisniji i iskorišćeniji. To joj je bio jedini problem. Ovako sada 13 koriste samo oni kojima je potrebna veza sa Banovim brdom , Banjicom ili nekim od Južnih delova grada.
 
Danas oko 14h bilo je nekih 15-20 autobusa i trolejbusa od Trga Republike do Studentskog trga. Došlo je i do zastoja na Trgu Republike jer se saobraćaj iz Francuske nije mogao uključiti od silnih autobusa i trolejbusa.
 
Desila se saobraćajka kod Hrama. Na izlazu iz Pasterove ulice, deda koji je vozio kola, imao uslovno zeleno za skretanje desno, i uopšte nije zastao da vidi da li mu neko dolazi sa leve strane, već je u pinoj brzini skrenuo. Naravno, vozilo koje je išlo iz pravca Slavije ga odvalilo i bacilo na tramvajske šine. Udarac je bio jači, jer je iskočio vazdušni jastuk, a i auto je delimično ulubljen. Deda nije ozbiljnije povređen, jer je stajao na nogama dok su ga uvodili u kola Hitne pomoći. Tramvaji u zastoju. Načičkali su se od Slavije pa sve do Pasterove. U autobuse maltene ne može da se uđe. U 39 koji je naiušao, nisu mogli da uđu svi koji su hteli da uđu. Očigledno je i 33 zakazao, čim se guraju u 39 i ne mogu da uđu.









 
То условно зелено из Пастерове је веома опасно решење. Боље да га укину.
 
Nijedna 17 i 31 na okretnici već 10 minuta. Vidim na aplikaciji da dolaze iz suprotnog pravca dosta njih, ne znam razlog.
c5838e7926365bcc90618db5da477de9.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
:kk: Zanimljivo kako se na aplikaciji vidi i da ni na 50 nije ništa bolja situacija.
 
18 poslednja dva meseca ne moze da ostvari niti jedan polazak na vreme izmedju 7:30-8:30 iz Zemuna.
Jutros od 10 do 8 do 8 i 10 niti jedna, na aplikaciji su bile tri u Pariskih komuna.
Uzas, prestao sam vise i da pisem beokomu.
 
Vrh