Šta je novo?

Zastoji i poremećaji na linijama i planirane izmene

Ravnopravnost nije to što ti hoćeš da predstaviš , borče protiv zlih NVO organizacija , koji prelazi hiljade kilometara dnevno peške. :)
 
Nego šta je ravnopravnost u saobraćaju ? Saborče zlih NVO organizacija koje isisavaju pare ovog društva a pri tom ne prelaziš ni par metara peške dnevno , uz to samo kukaš. Doduše potrčiš za trolejbusom ali te zli vozači GSP uvek zeznu pa su ovde na stubu srama. :D
 
Žile, stalno postavljaš neka pitanja, ali nikako da ti odgovoriš na neka odavno postavljena pitanja... :mrgreen:

Odgovori ti nama na pitanje koje postavljaš. :D

Dakle, Žile, šta ti smatraš pod ravnopravnošću učesnika u saobraćaju (?). :wink:
 
Vladivoje ko tebe drma ?
Šta se ti javljaš kao neka baba i guraš da budeš mirođija u svakoj čorbi ?

Tvoja ograničenja znamo, kao i mržnju prema svemu tako da malo preskoči.

U onoj temi o Slaviji je napisano, samo treba pročitati i ukapirati. Nema potrebe da se ponavlja.
 
Ima li neko konkretne i tačne informacije o sutrašnjem zatvaranju ulica u gradu zbog Putina? Vidim na Alo ima neki spisak, ali ne kaže se ništa o funkcionisanju javnog prevoza. A po tom spisku praktično nijedan tramvaj neće voziti od 14 do 21 čas.
https://www.alo.rs/vesti/drustvo/izbega ... 07005/vest

P.S. Izvinjavam se što koristim Alo za izvor, izašla mi je vest na Chrome.
 
Zbog zvanične posete predsednika Rusije Vladimira Putina, 17.01.2019. važiće posebna organizacija saobraćaja (okvirno od 08h do 15h).

Očekivane izmene na linijama:

Linije broj: 2L, 5, 6, 7, 9, 10, 12L, 14, EKO 1, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25P, 26, 27, 27E, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 55, 58, 59, 60, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 83, 84, 85, 88, 95, 401, 402, 601, 607, 611, 612, 613, 704, 706, 707, 708, 711, A1 – vozila na navedenim linijama čekaće na trasi i postupati po nalogu policije i kontrole saobraćaja na terenu. Na navedenim linijama mogu se očekivati preusmerenja i odstupanja od planiranog reda vožnje.



Linija 2L saobraćaće na relaciji: Kalemegdan /Donji grad/ – Vukov spomenik – Tašmajdan
Vozila sa linija 7, 14 operativno se preusmeravaju i saobraćaju do Tašmajdana (alternativno do Omladinskog stadiona)
Vozila sa linija 9, 10, 14 saobraćaće na relaciji: Banjica – Trg oslobođenja. Napomena: deo vozila sa linije 10 operativno se preusmerava sa terminusa “Kalemegdan /Donji grad/” na liniju broj 5.
Vozila sa linije 12L saobraćaće na relaciji: Omladinski stadion – Vukov spomenik – Tašmajdan. Napomena: deo vozila sa linija 7, 9, 12L operativno se preusmerava da saobraća na relaciji: Novi Beograd /Blok 45/ – Savski trg – Gospodarska mehana
Operativno isključenje svih trolejbuskih linija počinje (okvirno) od 12h.
Uspostavljaju se privremene autobuske linije: 28A (Zvezdara – Trg republike) ; 29A (Medaković 3 – Kalenić pijaca) ; 41A (Banjica – Savski trg)
Linije broj 25, 25P biće podeljene na dva dela, od Kumodraža do GO Vračar (promena smera kretanja: Katanićeva – Mileševska – Kičevska – Baba Višnjina – Krunska) i od Karaburme, odnosno, Mirijeva do Omladinskog stadiona
Linija broj 27 operativno se preusmerava da saobraća ulicama: Dragoslava Srejovića – Bulevar despota Stefana
Vozila sa linija broj 30, 31 isključuju se iz saobraćaja (okvirno do 14h)
Vozila sa linije 32 operativno se preusmeravaju na terminus “Omladinski stadion”
Linije broj: 33, 39, 42, 47, 48, 59 preusmeravaju se da saobraćaju do Trga oslobođenja (okvirno od 14h). Napomena: na delu od Trga oslobođenja neće funkcionisati autobuske linije broj: 33, 48.
Vozila sa linije 36 saobraćaju od Savskog trga – Savska – Mostar – Trg oslobođenja
Linija broj 65 operativno se preusmerava da saobraća ulicama: Starine Novaka – Zdravka Čelara – Dragoslava Srejovića – Severni bulevar i dalje redovnom trasom
Vozila sa linije 66 operativno se preusmeravaju na terminus “Omladinski stadion”
Linija broj 74 preusmerava se da saobraća preko Brankovog mosta i Bulevara despota Stefana (okvirno od 10h do 12h)
Linija broj 77 preusmerava se da saobraća na relaciji: Bežanijska kosa /Bolnica/ – Zeleni venac (okvirno od 10h do 12h)
Linija broj 78 biće operativno podeljena na dva dela (Zemun /Novi Grad/ – Savski trg) i (Banjica 2 – Trg oslobođenja)
Linija broj 79 saobraćaće na relaciji: Mirijevo 4 – Čingrijina (okvirno od 10h do 12h)
Vozila sa linije 83 saobraćaće do Savskog trga
Vozila sa linija 401, 402 operativno se preusmeravaju na terminus Voždovac

izvor: busevi.com
 
Žika":3lq350nl je napisao(la):
Vladivoje ko tebe drma ?
Šta se ti javljaš kao neka baba i guraš da budeš mirođija u svakoj čorbi ?

Tvoja ograničenja znamo, kao i mržnju prema svemu tako da malo preskoči.

U onoj temi o Slaviji je napisano, samo treba pročitati i ukapirati. Nema potrebe da se ponavlja.

Auuuu, bre, majstor-Žile, ti baš voliš da se igraš (polu)gluvih telefona. :wink:



Vaclo":3lq350nl je napisao(la):
Mislim da si ga naljutio.

Ma kakvi, bre...
Ja da se naljutim na majstor-Žileta, nema šanse... :mrgreen:
Majstor-Žile je moj ljubimac... :)
 
Ladno su naparkirali botbuseve na tramvajske sine i ugasili tramvaje id*** maloumni...
 
Као да је први пут да се страначки интереси стављају испред интереса грађања.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Tramvaji su isključeni između dva i tri, i to isključivo kako bi parkirali te autobuse po Bulevaru. Tačno je tako i pisalo da je BKA bez saobraćaja do Batutove, dokle su skoro i bili parkirani autobusi.
 
IMG-20190117-200835.jpg


IMG-20190117-173955.jpg


IMG-20190117-175006.jpg


:bash:
 
Nije prvi put da se stranka stavlja ispred naroda ali jeste prvi put da se u vreme popodnevnog špica vozila Gradskog saobraćajnog preduzeća otimaju sa linija da bi razvozila partijske balvane po gradu. I to u teškom periodu već redukovanih polazaka i opšte nestašice vozača.

Kad god pomislim da protuve ne mogu postati bahatije, nađu način da me iznenade.
 
Ни то није први пут, Филип је пописао сва возила која су скинута са линија кад је прошли пут био неки скуп. Притом је направљен много већи хаос него данас.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Mi smo krivi što dozvoljavamo. Ja sam morao peške da idem od Cvetka do Vuka, isto i peške nazad. Sreća pa mi nije palo toliko teško pešačenje, ali ima drugih koji jednostavno nemaju snage to da rade. Ovo je zaista sramota šta su uradili. A najstrašniji će biti epilog, a to je hvaljenje od strane vođe kako je došlo toliko građana. Sve to dovučeno, za 5L mleka, sendvič u Domu Omladine i nekome soma i po dinara. A profil ljudi koji su izlazili iz autobusa? Sveukupno 5g mozga po autobusu, prosečna starost više nego dovoljna za penziju. Ne mogu da opišem koliko sam iznerviran, pogotovo što na nama mladima ostaje država, koja se uništava svaki dan sve više i više. I posle se pitaju zašto najviše odlazimo. I jedva čekam da odem.
 
Za ono što je Filip uradio za pedesetak vozila nisu još uvek dostavili fakturu koliko je SNS platio GSP-u jer verovatno nije ništa platio, a o saobraćajnom haosu da ne pričamo. Otićiće svi oni sa govnjivim motkama jer sami sebi to rade.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=595908#p595908:w93vlr6k je napisao(la):
marrecar » Čet Jan 17, 2019 11:53 pm[/url]":w93vlr6k]Mi smo krivi što dozvoljavamo. Ja sam morao peške da idem od Cvetka do Vuka, isto i peške nazad. Sreća pa mi nije palo toliko teško pešačenje, ali ima drugih koji jednostavno nemaju snage to da rade. Ovo je zaista sramota šta su uradili. A najstrašniji će biti epilog, a to je hvaljenje od strane vođe kako je došlo toliko građana. Sve to dovučeno, za 5L mleka, sendvič u Domu Omladine i nekome soma i po dinara. A profil ljudi koji su izlazili iz autobusa? Sveukupno 5g mozga po autobusu, prosečna starost više nego dovoljna za penziju. Ne mogu da opišem koliko sam iznerviran, pogotovo što na nama mladima ostaje država, koja se uništava svaki dan sve više i više. I posle se pitaju zašto najviše odlazimo. I jedva čekam da odem.

ne bih se bas slozio da samo penzosi idu, idu i obicni ljudi, radnici drzavnih firmi, uciteljice, nastavnice... par puta godisnje obidju neki grad u srbiji, i na kraju jednom dobiju besplatno letovanje u nekom nasem mestu tipa banji, nije ni to lose
 
Idu ljudi raznih godišta, polova, obrazovnih profila i finansijskih stanja.
Zabluda je i propaganda da samo penzioneri učestvuju u formiranju političkog sra, ovaj mislim stanja u Srbiji.

Pohlepa, beskičmnenjaštvo i propadanje mozga nisu stvari koje pogađaju samo starije ljude.
 
Ni GSP nije mogao da ispuni red vožnje, na Zvezdari mi je otišao bus sa 28A, vozač 77 je rekao da kreće za 20 minuta i ja onda krenuo peške ka Vuku. Dok sam stigao do Dalmatinske, nijedan autobus nije išao na gore, tek tada je naišla onaj 28A, sada u suprotnom smeru. Nisu ni autobuse imali odakle da dovuku.
 
Pre dva dana sam prijavio, pocev od 20h nisu ostvarili 5-6 polazaka linije 7 iz blokova, u to vreme je jedan CAF koji se na BusPlus aplikaciji video kao 7 prošao 'van službe', isti slučaj i u suprotnom smeru: CAF 7 nastavio je pravo Bulevarom Milutina Milankovica ka depou, još nekoliko sedmica je takođe bilo naređano u depou vidljivo na BusPlusu, sto znaci da nije bilo problema u saobracaju nego da gazde u GSP-u imaju problema u glavi i da su u odsustvu ikakve kontrole izuzetno neodgovorni i obavljaju svoj posao kako vetar duva... Ostale linije su isle.

Bukvalno u isto vreme u tramvaj 12L ulazi kontrola prvo kod Omladinskih brigada, zatim na Zeleznickoj stanici. Pozalim se na neostvarene polaske jer poslednja dva meseca ni jednom nisam stigoa direktno od blokova do djerma sedmicom, ona mi kaze da mi nije nilakav izgovor, da platim taksi...????????!!!!!!

Dobio sam odgovor od Beokoma da su prosledili prijavu GSP-u Beograd. Hoce sami sebi da svuku gace i da se posibaju po guzici? Hohstapleri

Dobili su BusPlus preko koga mogu da prate sve sta se dogadja, Radojicicu su puna usta o 'pametnom gradu' i kontrolisanju saobracaja, a postojeca infraftruktura se ne koristi za planiranje svakodnevnog kretanja, Vesicu su puna usta o strozoj kontroli kako putnika tako i prevoznika, a ja samo vidim da je kontrolorima bolje jer dobijaju vise dnevnica ovih dana... Da ne spominjem da su vozila budibogsnama prljava i spolja i unutra ovih dana kada bi trebalo da se peru najmanje svakodnevno, ja ne mogu dostojanstveno doci na posao...

Da ironina bude jos veca, ni ne mogu da dobijem taksi, zovem ih po nekoliko puta razlicita udruzenja, a CarGo vozace hapse... Ovo ljudi moji nije realno, covek da radi i privredjuje u ovako disfunkcionalnom gradu i onda kad dodje na jedvite jade do prvih para ne pozeli da ode odavde zauvek, bukvalno bilo gde gde bi svakodnevica bila makar malo podnosljivija... Osecam se toliko porazeno i nemocno, dok oni govore o cardacima ni na nebu ni na vodi...
 
Vrh