Šta je novo?

Zastava Srbije na jarbolu visokom 80 metara

20170421_123433.jpg

fali grb u sredini
20170421_123437.jpg

fale zastave narodne
 
Sa lepim osvetljenjem, lepim trgom i zelenom povrsinom sa raznobojnim drvecem to bi bio pogodak! E sad bojim se i da zamislim kako oko ovog moze da se usere......
 
Umesto ogromne zastave nek naprave program restauracije svih grbova, poskidanje preostalih petokraka i sl. Nek počnu od ustavnog suda sramota.
 
Grbove vratiti na ustavni sud ,nbs,z stanicu ,predsjednistvo plus orlana kupolu , itd ima tu prilicno
 
Tacno tako. Bravo za predlog. I vrh pilona da postave

Послато са Lenovo K53a48 уз помоћ Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=452373#p452373:zq1zhi7g je napisao(la):
direktor » Fri May 19, 2017 9:34 pm[/url]":zq1zhi7g]Grbove vratiti na ustavni sud ,nbs,z stanicu ,predsjednistvo plus orlana kupolu , itd ima tu prilicno


И на зграду Завода за израду војних униформи.. Pogledajte prilog 1
 
ova tema, "ekonomski tigar" i jos par njih su cist odraz ludila u kom zivimo
 
Inace spomenik francuskoj umotan u crno platno djelimicno
 
Da, i to tako stoji danima i niko ne dira.. Ne znam ni koji bih tu komentar udenuo, mislim da je svaka reč suvišna
 
Pocinjete da zvucite kao mundijalisti koji se gnusaju svega i svacega sto ima ikakav nacionalni predznak.

A sto se tice spomenika francuskoj @direktor -e....
Pa kako se ponasaju prema nama, daleko je to od prijateljstva i to ne od odluke o haradinaju, vec dugi niz godina pa i decenija...

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Ma tamo na spomeniku pise da volimo francuski kao sto je ona voljela nas to je proslo vrijeme
Inace trebalo bi skoro da krene rastavljanje spomenika i privremeno sklanjanje radovi ce kostatati 400 000 evra placaju se po pola sa francuzima
 
Moj licni stav je da nema potrebe da ga vracaju. :D

Diskutabilno je koliki nas je i tada Francuska volela, ali skorija proslost je prepuna kontra pokazatelja...

To naravno ne znaci da sam za mrznju prema Francuskoj (a posebno francuskom narodu) ali mislim da je skoro 100 godina lazi o nekakvom prijateljstvu i ljubavi sasvim dovoljno.

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Slazem se svu ratnu pomoc smo platili u zlatu uredno su ispostavili racun
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=452650#p452650:1ooe3ll3 je napisao(la):
direktor » 21 Мај 2017 11:44 am[/url]":1ooe3ll3]Inace spomenik francuskoj umotan u crno platno djelimicno
Треба да га умотају целог у то црно платно. Иначе могу да га и врате у француску или да га однесу у амбасаду и предају амбасадорки и нека га тамо изложе у холу.
 
Ако је и од МУП-а, много је бахато. Недопустиво је да се поцепана државна застава вијори на згради МУП-а, а ово је само небрига и непоштовање државних симбола од стране општинског МУП-а Нови Београд, односно истуреног одељење овде на Бежанијској коси. Не верујем да сви запослени и начелник на челу ове установе, нису приметили ову своју срамоту, а речи су сувишне. Застава је поцепана и на другом крају, али се не види, због вијорења исте на благом поветарцу.
Сликао сам данас-26. маја 2017., и наравно нисам се уопште устручавао да из ташне извадим фотоапарат и сликам ову њихову срамоту.

Pogledajte prilog 2
Пошто немам и нигде нисам нашао само анимацију вијорења наше заставе, као анимација заставе наше драге бивше СФР Југославије, може да послужи и овако :)
Pogledajte prilog 1
а може и овако :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=452668#p452668:v6fljll3 je napisao(la):
laki72 » 21 May 2017 11:43 am[/url]":v6fljll3]Moj licni stav je da nema potrebe da ga vracaju. :D

Diskutabilno je koliki nas je i tada Francuska volela, ali skorija proslost je prepuna kontra pokazatelja...

To naravno ne znaci da sam za mrznju prema Francuskoj (a posebno francuskom narodu) ali mislim da je skoro 100 godina lazi o nekakvom prijateljstvu i ljubavi sasvim dovoljno.

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Naša skorija prošlost je prepuna pokazatelja koji se generalno kose sa zdravim razumom.

Ako je neko u svađi sa celim selom i doskorašnjim prijateljima koji su mu pomogali da sagradi kuću, da je proširi, opremi, da zaseje njivu itd. pre će biti da je on zreo za analizu a ne svi ostali oko njega.
 
Felix pa gdje si ti covjece nema te sto godina
 
Felix":3bem4h9e je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=452668#p452668 je napisao(la):
laki72 » 21 May 2017 11:43 am[/url]":3bem4h9e]Moj licni stav je da nema potrebe da ga vracaju. :D

Diskutabilno je koliki nas je i tada Francuska volela, ali skorija proslost je prepuna kontra pokazatelja...

To naravno ne znaci da sam za mrznju prema Francuskoj (a posebno francuskom narodu) ali mislim da je skoro 100 godina lazi o nekakvom prijateljstvu i ljubavi sasvim dovoljno.

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Naša skorija prošlost je prepuna pokazatelja koji se generalno kose sa zdravim razumom.

Ako je neko u svađi sa celim selom i doskorašnjim prijateljima koji su mu pomogali da sagradi kuću, da je proširi, opremi, da zaseje njivu itd. pre će biti da je on zreo za analizu a ne svi ostali oko njega.

Postujem svacije misljenje, ali smo vec komentarisali koliko je to prijateljstvo i pomoc bilo iskreno u konkretnom slucaju Francuske.

A za ovo se slazem da smo za analizu. Svakako jesmo, ali poted pomenutog dela o svadji sa svima, ne bi bilo lose i da se alalizira i 'ljubav' , 'bratstvo' i 'prijateljstvo' , kojeg realno nikada
nije bilo.

P.S
A mozda bi bilo za ocekivati upravo obratno!
Zasto ne, "spomenik zahvalnosti Srbiji" po prestonicama evrope?
Jer, na preokret toka rata je prilicno uticao "ludi gedža u opancima" jurisajuci na bugare, nemce, ugare i austrijance...

Samo pitam? ;) :D

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=454161#p454161:1g1hfiok je napisao(la):
direktor » 27 May 2017 14:59[/url]":1g1hfiok]Felix pa gdje si ti covjece nema te sto godina
Da bre , di si dosad ? :D
 
Vrh