Šta je novo?

Zapaljeni/izgoreli autobusi GSP-a i privatnih prevoznika od početka 2008

Ali upotreba "JAKO star", aloo eee, autobus nema ni 10 godina...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=429282#p429282:r6nmazjv je napisao(la):
marrecar » Ned Jan 22, 2017 3:00 pm[/url]":r6nmazjv]Ali upotreba "JAKO star", aloo eee, autobus nema ni 10 godina...
To je autobus marke ik 112n, proizveden 2008-e godine, posle ik 112le i ik 112m je najmladje vozilo u SP Kosmaj
 
kako ih nije sramota da kazu jako staro vozilo.Ako je to staro vozilo a kakvo vozilo je onda GB10,GB18 .. :bash:
 
Jel ovaj ranije bio zemunov? Bili su redovni na 67, zajedno sa 280 i 282, i bili su teski raspadi jos pre god dana. Al im zato uredno radio WiFi.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=429341#p429341:4u1lby29 je napisao(la):
Bumbarevo brdo » 22 Jan 2017 09:12 pm[/url]":4u1lby29]Jel ovaj ranije bio zemunov? Bili su redovni na 67, zajedno sa 280 i 282, i bili su teski raspadi jos pre god dana. Al im zato uredno radio WiFi.
Jeste on i 278, 281 je pre nego što ga poslaše u Kosmaj bio na 706E, a i tad je kuburio i sa visinom i sa temperaturom, a ima tome 2 godine ako ne i jače :D
 
Приликом фотографисања возила лик из "саобраћајне котроле ГСП" је изјавио: "проблем је објављивати фотке јер грађани ситуацију могу погрешно разумети" ...

Шта овде има погрешно да се разуме?
 
Pa ni stari IK103 I serije 281 nije dugo radio, mislim da je 2002 ili 2003 rashodovan zbog pozara u Surcinu ili Dobanovcima..
 
stf":2zvyatxa je napisao(la):
Приликом фотографисања возила лик из "саобраћајне котроле ГСП" је изјавио: "проблем је објављивати фотке јер грађани ситуацију могу погрешно разумети" ...

Шта овде има погрешно да се разуме?
HAHAHAHAHA, koliko su to prazne glave bože moj.
Možda on zapravo nije izgoreo, nego je to samo performans da vidimo koliko nam je zapravo dobar prevoz i šta sve stvarno može da se desi. :D

Poslato sa Huawei Honor 7 uz pomoć Tapatoka
 
Bravo za GSP, još jednom su pokazali kako se snižavaju troškovi. Umesto da autobus recikliraju kao opasan materijal što dosta košta, oni ga kao fol zapale i nikom ništa ne plaćaju.

Sve rukovodioce u zatvor na par godina.
 
I posle ljudi da plaćaju Bus Plus a oni godišnje zapale desetak autobusa i naprave milionsku štetu. Šta da plaćamo? Da plaćamo njihov nemar prema NAŠIM autobusima?
 
:lool:
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=429463#p429463:1mxjq48m je napisao(la):
Biciklistkinja » Pon Jan 23, 2017 2:47 pm[/url]":1mxjq48m]I posle ljudi da plaćaju Bus Plus a oni godišnje zapale desetak autobusa i naprave milionsku štetu. Šta da plaćamo? Da plaćamo njihov nemar prema NAŠIM autobusima?
Bice ih sve vise i vise jer se ne kupuje dovoljno novih vozila i moraju da voze stara vozila
 
Ili jednostavnije rečeno
Moraju stara vozila provo da izgore
pa tek onda da im kupujemo dovoljno novih vozila koja lepše gore :lol:

Da li i u kom procentu su osigurana vozila od požara ?

Mozda ih mi i ne placamo, nego to nadoknadjuje osiguranje ala kasko
ako nisu
baš me zanima ko se drznuo da to ne učini
:roll:
 
Људи, ово није био стар бус.
 
Naravno da nije bio star bus to je samo u glavama gsp stoke neradnicke
 
Bus nije bio star, ali jeste bio krs. Kao i cela ta nesrecna serija.
To naravno nije nikakvo opravdanje za pozar i njegove posledice.

No ovo je zemlja APSURDA,
pa tako i oni koji se svercuju daju sebi za pravo da komentarisu KAAKAV JE PREVOZ...

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Соло верзија и није толики крш као зглобна, а овај примерак је био један од бољих. Џаба сад све то
 
Da me ne shvatite pogresno, desavalo se i novijima da se zapale i sam pozar ne mora biti sam cin hronicnog neodrzavanja, jednostavno sam splet nesrecnih okolnosti.
Evo prosle nedelje je i u Zagrebu koji je iole ispred nas i koji dosta vise ulaze i ima mladja vozila, planuo cini mi se Man.
Desava se, nije ovo sto se desilo normalno, ali normalnije nego pozar na vozilima starim godinu, dve, a i to smo imali.
Ovo bi bila korisna stvar da je firma normalna i da ovo dovede do povecanja nivoa svesti i poboljsanja odrzavanja, ovako samo jos jedna recka i jedan trosak na racun svih nas...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ajmo ovako. Koliko je u Zagrebu izgorelo autobusa zadnjih godina, a koliko u Sarajevu, Sofiju, Skoplju? Eto da se poredimo sa njima.

Statistiku možemo gledati samo na dužem vremenskom periodu, pa tako upoređivati. Dakle na godinu dana ili duže, onda će biti jasno da li je razlog požara na automobilima do održavanja, spontanog samospaljivanja ili crne magije.
 
Pa i običan putnik može da primeti da se ovde radi o nemaru i neodržavanju. Svakom drugom autobusu starijem od 5 godina curi ulje iz motora.
 
Biciklistkinja, kako si uspeo da vidis da autobusima curi ulje iz motora?
 
Biciklistkinja":6kdlex6y je napisao(la):
Pa i običan putnik može da primeti da se ovde radi o nemaru i neodržavanju. Svakom drugom autobusu starijem od 5 godina curi ulje iz motora.
Verovatno si u pravu. Najcesci uzrok zapaljenja motornog prostora jeste ulje.
Cak i kada je elektricna instalacija ta koja prva plane, neretko je to posledica ulja (ali i nafte) koje ostete snopove instalacije.

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Vrh