Šta je novo?

Youtube svastara

InShot_20230408_153634733.jpg


Još jedan primer diskriminacije muškaraca tj. dečaka u društvu u kojem bi žene i muškarci trebalo da budu ravnopravni...

Dečko i devojčica, ista skrivljena radnja, lagali su i ukrali, ali kako ljudi reaguju kad natpis na ulici nosi dečak, a kako devojčica...

O time niko ne želi da priča, da i dalje živimo u društvima gde se od dečaka ili muškarca očekuje da istrpi više jer je jači, snažniji pa samim tim valjda i svojom dušom može više da podnese, dok žene žele punu ravnopravnost...

Puna ravnopravnost je jednako postpanje... ako je nošenje znaka ponižavajuće, ponizavajuće je i za dečaka podjednako koliko i za devojčicu, a ne samo za devojčicu...

Kod devojčice je odnos ljudi bio pola- pola, kod dečaka svi sem jedne osobe su smatrale da je kazna potpuno na mestu...

 
Inače odlična mi je ova emisija, možeš da je gledaš ceo dan i da ne dosadi 😄 lude su im situacije, malo je rijaliti ali barem mnogo klasa iznad od ovoga što gledamo po Srbiji, svadba 48h, menjam ženu, provodadžije i slične banalne teme koje svest ne pomeraju ni za milimetear... Ovde su barem pokrenute neke važnije društvene teme, uglavnom 🙂
 
Youtube Vanced je mrtav, ziveo Youtube ReVanced!
 
Možda nekom bude zanimljivo koliko su ranije cigle bile čvršće i koliki pritisak mogu da izdrže u odnosu na današnje cigle i beton na kraju videa...
 
Volim da se uspavljujem gledajući ledene predele i pustoš. Ne znam zašto. Psiholozi bi imali šta da kažu. 🙂

Grenland izvozi led za Dubai 🙂 Led, prirodni, neorganski i nezagađen led.

Mada da nisu pod Dancima ne bi im išlo tako lako. Oni su većinom za nezavisnost, ali pitanje je koliko su samoodrživi.

Prirodno može da se gaji krompir i repa, samo na jugu. Sa vrlo ograničenim uspehom. A na samom jugu Grenlanda je i prirodna šuma, verovali ili ne, duga 15 km, ušuškana je u nekoj dolini. Inače drveća nigde drugde nema, sem sitnog rastinja i trave, cvetova u leto.

Glavni grad im je Nuuk a 2 avio kompanije lete za Grenland. Gradovi im naravno nisu povezani putevima. Pa se ili leti ili plovi.

 
❤ divna žena, prijaće vam njena energija 100%, a njena priča će vam držati pažnju...

 
Get outta my way! 😄

E to su prave skrivene kamere. Jedino mi krivo što su uradili samo kolaž, a nema svaka žrtva pojedinačno. Imali su materijala za 10 snimaka...

 
Da li neko mozda sa videa moze da provali koje je naselje u pitanju? Vidim da nije BW residence, a po enterijeru garaze i generalno zgrade rekao bih da je neka bas visoka klasa u pitanju. Da nije mozda Kalemegdan park ili tako nesto?

 
Pa ocigledno da nije hteo da kaze gde je, navukao je zavese na sve prozore.

A moze biti bilo gde, neko je renovirao i napucao stan i dao ga u zakup.

Mozes imati lux stan i u Sremcici.

Verovatno neka manja zgrada sa par stanova.

Inace, najjace sto mu pisu svaka cast, a na kraju je sam rekao da iznajmljuje stan, sto je prilicna budalastina davati tolike pare mesecno na nesto tudje. Da ne pricam da se hvalis iznajmljenim stanom u koji si ti samo poslagao garderobu u ormane.

A stan kao bunker, u prizemlju, mala kuhinja, pola stana hodnici, prozorce u trpezariji kao u zatvoru... Jedino dnevna ima bas potencijal.

I mozda ako ima i neko dvoriste, a nije hteo da prikaze da ne otkrije lokaciju, to bi bilo potencijalno vrh.

Ako ne, onda je bas katastrofa, iznajmljujes bunker u prizemlju, nemas ni terasu, imas pogled na trotoar... 🤣 I ljudi ti pisu svaka cast 😁
 
@Beki

Negde pred kraj čitanja očekivao sam da ćeš napisati i broj računa za pomoć ovom beskućniku.
 
Vrh