Šta je novo?

WoodStar Residence [ Stambeni kompleks | 16 000 m²]

Sto se tice garaza ja sam poslao dopis Galens investu,djeca se ne prikladno ponasaju u garaazama vozaju se trotineti,bicikla,itd,na dva mesta imam udubljenja na autu koja ranije nisam imao,trazio sam sto pre rese ulazi u garazu i pristup garazi da se dovede u red,kako treba da bude.
Ovo naravno apsolutno podrzavam

Sto se tice ovoga za porez, podneo sam zahtev pre 3 dana i jos je u obradi...

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Уколико доставите потпуну документацију, у року од 30 дана добијате решење и након што га преузмете у пар дана након тога добијате новац на рачун.
 
ovo je gotovo. Kako su zadovoljni stanari?
IMG_9441.jpeg
IMG_9442.jpeg
IMG_9440.jpeg
 
Уколико доставите потпуну документацију, у року од 30 дана добијате решење и након што га преузмете у пар дана након тога добијате новац на рачун.
Takodje na licu mesta u poreskoj se popunjava "Obrazac 1", čime se daje ovlašćenje Poreskoj da u naše ime pribavi potrebne dokumente/podatke koji fale (a koji su im dostupni za preuzimanje, pretpostavljam).
 
Takodje na licu mesta u poreskoj se popunjava "Obrazac 1", čime se daje ovlašćenje Poreskoj da u naše ime pribavi potrebne dokumente/podatke koji fale (a koji su im dostupni za preuzimanje, pretpostavljam).
najveći "problem" su manje opštine, koje nisu u sistemu LPA portala i gde neko mora lično da ide (ili posalje nekog) da preuzme Poresko uverenje.
 
Ja sam podnela zahtev preko LPA portala ore 7 dana, za jedan grad sam dobila uverenje, a za dve beogradske opstine nisam jos uvek…Da li neko moze da mi potvrdi da li su ta odstampana e-uverenja sa qr kodom, kao i izvod iz maticne i drzavljanstvo koje sam dobila u e-sanduce preko euprave validni dokumenti? Tj. da li se tretiraju kao originali ili kopije?
 
Ja sam podnela zahtev preko LPA portala ore 7 dana, za jedan grad sam dobila uverenje, a za dve beogradske opstine nisam jos uvek…Da li neko moze da mi potvrdi da li su ta odstampana e-uverenja sa qr kodom, kao i izvod iz maticne i drzavljanstvo koje sam dobila u e-sanduce preko euprave validni dokumenti? Tj. da li se tretiraju kao originali ili kopije?
Jesu validni, tim qr kodom i proveravaju validnost dokumenta.
 
posle toliko godina u bgu, to vise ne bih zvao bahacenje… vec da su bolesni
 
Da li neko izdaje manji stan u zgradi, useljiv odmah ili najkasnije od decembra? Poželjno sa odvojenom spavaćom sobom ali nije neophodno. Stan je potreban za urednu žensku osobu, nepušač, bez kućnih ljubimaca. Unapred zahvaljujem!
 
Pritisak je slab,zato sto je voda jos uvjek na gradjevinskom prikljucku,mnogo je stanara da bi bilo sve ok,Gradjevinski prikljucak nema toliki kapacitet.
 
Ima li naznaka da će konačno pustiti pumpe da se se pritisak pojača? Šta kaže Galens?
 
Komsije, da li je nekome uplacen povrat pdv-a ? Predala sam dokumentaciju 6.9, pa 20.9. jos jedan papir koji nije bio ok. Koliko se ceka? I da li resenje o povratu pdv-a stize u e-sanduce ili fizicki na adresu?
 
Komsije, da li je nekome uplacen povrat pdv-a ? Predala sam dokumentaciju 6.9, pa 20.9. jos jedan papir koji nije bio ok. Koliko se ceka? I da li resenje o povratu pdv-a stize u e-sanduce ili fizicki na adresu?
Kada vas pozovu da je resenje gotovo, birate sami da li cete licno preuzeti ili preko maila. Nakon povtrde prijema resenja i broja racuna bude uplacen novac za par dana.
 
Vrh