Šta je novo?

Wellport [Stambeni kompleks | 50.000m2]

Ovako ce izgledati 4 zgrade sa parkom izmedju. U prodajnom salonu Imaju komplentu dokumentaciju sa svim stanovima za fazu 2
23ce4eb069c83e17198970c1041c8000.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jel neko od kupaca prepravljao kupatilo, odnosno da li je menjao kadu sa tus kabinom?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Menjao sam ja kompletno kadu sa tus kabinom.. Odnosno Walk in shower pristup..
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=647175#p647175:2dem9p62 je napisao(la):
vladimir15 » Sat Aug 10, 2019 10:02 am[/url]":2dem9p62]Menjao sam ja kompletno kadu sa tus kabinom.. Odnosno Walk in shower pristup..

odlicno resenje i moderni dizajn. Novo dobiveni prostor se moze lepse iskoristiti sa npr dva lavaboa jedan pored drugog ...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=647193#p647193:3bxdt8yk je napisao(la):
istojano » Sub Avg 10, 2019 10:11 am[/url]":3bxdt8yk]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=647175#p647175:3bxdt8yk je napisao(la):
vladimir15 » Sat Aug 10, 2019 10:02 am[/url]":3bxdt8yk]Menjao sam ja kompletno kadu sa tus kabinom.. Odnosno Walk in shower pristup..

odlicno resenje i moderni dizajn. Novo dobiveni prostor se moze lepse iskoristiti sa npr dva lavaboa jedan pored drugog ...

Pa da. Slazem se. Iskreno nije mi palo na pamet resenje sa dva lavaboa.. Moje kupatilo je ipak samo velicine 4.27m2, tako da ne verujem da je dovoljno veliko za tako nesto. Sve u svemu, nije mi se dopao pristup sa kadom.. Ovo sa Walk in shower mi je minimalisticko i funkcionalno skroz..

Btw, stiglo je cirkularno obavestenje da su sklopili saradnju sa "Scavolini" kuhinjama. Bogme, ovi se ne zezaju, prica deluje sve ozbiljnije kako odmice vreme..
 
Nesto mi se cini da ce ovako kompleks lepse da izgleda nego sto je bilo prvobitno resenje

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ipak vam se samo cini.
Ocigledno je da ljudi vole da gledaju Ono sto im odgovara ili sami sebe lazu ipak se lakse zivi kad se zavaravamo, istina moze da boli.
Zamislite sad skyline isti investitor napravi pet kula i mi svi se slozimo pa lepse izgleda.
Ovde je jasno da nista nema veze sa estetikom samo profit i povecanje kvm sto naravno investitoru omogucuje mnogo vecu dobit.
Sve vec vidjeno kod VK isti investitor ista prica, drzavne institucije nejake da sprece
Bio sam Zaintersovan kod njih i drago mi je sto sam odustao, moram sad da odlucim da li KMR ili Sakura ko se bolje pokaze zato i pratim ovaj forum.
Jedino sto ljudima preostaje da otvore cetvoro ociju i dobro razmisle pre konacne odluke. :pob:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=647634#p647634:3crvn59r je napisao(la):
Imemig » Sun Aug 11, 2019 6:41 pm[/url]":3crvn59r]Ipak vam se samo cini.
Ocigledno je da ljudi vole da gledaju Ono sto im odgovara ili sami sebe lazu ipak se lakse zivi kad se zavaravamo, istina moze da boli.
Zamislite sad skyline isti investitor napravi pet kula i mi svi se slozimo pa lepse izgleda.
Ovde je jasno da nista nema veze sa estetikom samo profit i povecanje kvm sto naravno investitoru omogucuje mnogo vecu dobit.
Sve vec vidjeno kod VK isti investitor ista prica, drzavne institucije nejake da sprece
Bio sam Zaintersovan kod njih i drago mi je sto sam odustao, moram sad da odlucim da li KMR ili Sakura ko se bolje pokaze zato i pratim ovaj forum.
Jedino sto ljudima preostaje da otvore cetvoro ociju i dobro razmisle pre konacne odluke. :pob:

mi se dvoumili izmedju Skyline, KMR, BNV St Regis i wedt tower?
na kraju odlucili za West tower... kod KMR nam se nisu svideli tlocrti stanova...jako staromodno i bar 30ak godina kasne za modernim rasporedom...npr nigdje nemaju nocnu zonu sa kupatilom i spavacom sobom kao master bedroom koncept...lokacija je dobra, posebno kad renoviraju i prosire ulicu. Stanovi na Sarajevsku imaju pogled kao iz filma Dom za vesanje ;)
 
Imemig":ulnxo6a5 je napisao(la):
Ipak vam se samo cini.
Ocigledno je da ljudi vole da gledaju Ono sto im odgovara ili sami sebe lazu ipak se lakse zivi kad se zavaravamo, istina moze da boli.
Zamislite sad skyline isti investitor napravi pet kula i mi svi se slozimo pa lepse izgleda.
Ovde je jasno da nista nema veze sa estetikom samo profit i povecanje kvm sto naravno investitoru omogucuje mnogo vecu dobit.
Sve vec vidjeno kod VK isti investitor ista prica, drzavne institucije nejake da sprece
Bio sam Zaintersovan kod njih i drago mi je sto sam odustao, moram sad da odlucim da li KMR ili Sakura ko se bolje pokaze zato i pratim ovaj forum.
Jedino sto ljudima preostaje da otvore cetvoro ociju i dobro razmisle pre konacne odluke. :pob:
Izvinjavam se.. u pravu si. Ipak mi se vise svidja prva verzija. Hvala

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Markogmail":2nxbrqcb je napisao(la):
2393e po m3 druga faza sa uracunatim pdv om, 1 aprat 77,73m2.
Ovo je prva i druga faza ili su ove levo u G treća faza?

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Prva je rasprodata, ovo je cena u pretprodaji, za drugu fazu, lepi se na 1 fazu zgrada. Mislim da ostaju jos 2 faze za kasnije
 
Druga faza je 2600 sa PDV-om za manje stanove, svaki sprat gore jos 10eur. Posteno.

Razmatrao sam taj kraj za zivot, ali odustao... Blok ce biti prenaseljen. Samo Wellport ce imati 500 stanova, ako na to dodamo West65 + kula, zatim CEpter, itd. Vec sada je spicu katastrofa u Oml.Brigada. Privatnost na terasama i bez zavesa/roletni ne postoji. Zelene povrshine prakticno nece postojati, Sava je 2.5km, Dunav 3km ... moras kolima, za koja opet moram da obezbedim garazno mesto po ceni od 18-22K eur. Citav blok je okruzen prometnim ulicama = zagadjenje + buka. itd... Verujem da je ovakav kraj nekome super, meni ne.

Ako dobro gledam mapu, faza 3 i 4 ce gledati na Jug i Airport city i to dodaje privatnost i smanjuje buku, ali ce cena tih stanova ( ukoliko ne zvekne kriza ) biti 2800-3000.

Ono sto vidim kao priliku ( ali to sam opet samo ja ) jeste kupovina 1.0-2.0 stana za izdavanje. Sa preko 10K solidno placenih radnih mesta u krugu od 800m verujem da ce se naci neko ko ce zeleti da plati 10+ eur po m2. Stan od 46m2 je 120K, 500e mesecno = yild 5% bruto godisnje... i to ce trajati sve do prve sledece krize.
 
Ta kula ce upropastiti privatnost okolnih zgrada. Mada mi se cini da taj deo beograda oko imt-a postaje veoma atraktivna lokacija i verujem da ce za jedno 15 godina, ako krene izgradnja na mestu imt-a, postati centar novog beograda. Jos kada se ulica omladinskih brigada spoji sa adom preko pesackog i biciklistickog mosta, bice to jako atraktivno za zivot.
 
Koji je planirani rok za zavrsetak druge faze?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da li se samo meni cini da ovaj prikazani enterijer duboko kaska u Wellportu za West tower i KMR a cene su po kvm prilicno izjednacene.
Tako da ne vazi ono koliko para toliko muzike.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=658145#p658145:4n2ng92d je napisao(la):
Imemig » Ned Sep 08, 2019 12:03 pm[/url]":4n2ng92d]Da li se samo meni cini da ovaj prikazani enterijer duboko kaska u Wellportu za West tower i KMR a cene su po kvm prilicno izjednacene.
Tako da ne vazi ono koliko para toliko muzike.

Šta podrazumevaš pod prikazani enterijer? Galeriju slika sa zvaničnog sajta?
 
Imemig":19oowc45 je napisao(la):
Da li se samo meni cini da ovaj prikazani enterijer duboko kaska u Wellportu za West tower i KMR a cene su po kvm prilicno izjednacene.
Tako da ne vazi ono koliko para toliko muzike.
Pa i nisu bas izjednacene... west tower je oko 400e skuplji po kvadratu od wellporta

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Cene uvecane od marta za 220 € su 2970 € znaci ako je covek bio spreman da u martu ubaci tih 20% platio bi 2750 po kvm sto je zaista izjednaceno sa Wellport a opet i garazno mesto je WT jeftinije od KMR a mislim i od pomenutog Wellporta.
 
Planirao sam kupovinu stana u wellport ali sam iznenadjen promenom izgleda kompleksa...I posto sada nemam pojma kako ce finalno izgledati razmisljam da odustanem.
Takodje, varijanta da platis stvarnu kvadraturu nakon tehnickog prijema ne postoji vec oni idu na opciju +/- 3% a sigurno nece sebe ostetiti, pa onda moras pristati da ce ti uzeti 5-10k eur samo na.taj nacin...da li je neko uspeo taj deo da promeni? Hvala
 
Vrh