Šta je novo?

Wellport [Stambeni kompleks | 50.000m2]

19.01
60b3404f87030398e1d7c449c5f5b7d2.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Znaci izasli su na zemlju. :) sad ce sprat na 20 dana :)
 
Jedna sa izgledom dvorista u prizemnim stanovima
117ad3065c7af73b6bc3d7fff1de02b4.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jel ima neko ovde na forumu ko je uzeo gajbu u Wellportu ili? (Osim ovih dvoje-troje koji su vec potvrdili)?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kad sam već tu.
3d362ac1773e34216ba8a4cd97f316cb.jpg


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Koliko sam razumeo prodavca, stanove cemo moci da vidimo tek kod primoredaje. Ne postoji mogucnost ranije da udjete u stan da pogledate kako izgleda ulaz, prostor stana, garaza... Cini mi se da u drugim novogradnjama postoji mogucnos da se vidi prostor stana pre primopredaje ili gresim?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=617901#p617901:2f46hr0i je napisao(la):
Nisko » 21 Apr 2019 09:55 am[/url]":2f46hr0i]Koliko sam razumeo prodavca, stanove cemo moci da vidimo tek kod primoredaje. Ne postoji mogucnost ranije da udjete u stan da pogledate kako izgleda ulaz, prostor stana, garaza... Cini mi se da u drugim novogradnjama postoji mogucnos da se vidi prostor stana pre primopredaje ili gresim?
Ovo je pravno diskutabilno, jer koliko je meni objašnjeno od strane notara pri potpisivanju ugovora za jedan drugi objekat - kupac objekta u izgradnji de fakto ima pravni tretman naručioca posla i kao takav ima pravo na nadzor radova na gradilištu.

EDIT: U prevodu kada se tvoj stan materijalizuje (eg dobije pod, zidove i plafon) trebalo bi da imaš pravo da mu pristupiš u dogovoru sa izvodjačem radova. Možda neko od pravnika sa foruma može da potvrdi?
 
srdjan":1dsifhr9 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=617901#p617901 je napisao(la):
Nisko » 21 Apr 2019 09:55 am[/url]":1dsifhr9]Koliko sam razumeo prodavca, stanove cemo moci da vidimo tek kod primoredaje. Ne postoji mogucnost ranije da udjete u stan da pogledate kako izgleda ulaz, prostor stana, garaza... Cini mi se da u drugim novogradnjama postoji mogucnos da se vidi prostor stana pre primopredaje ili gresim?
Ovo je pravno diskutabilno, jer koliko je meni objašnjeno od strane notara pri potpisivanju ugovora za jedan drugi objekat - kupac objekta u izgradnji de fakto ima pravni tretman naručioca posla i kao takav ima pravo na nadzor radova na gradilištu.
Ima logike to sto kazes. Kolikonsam upoznat u A bloku su ljudi "obilazili" stanove bez problema.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne znam, ali nema smisla. U Westu su kupci obilazili radove jos u sivoj fazi, cak i pri izradi i postavljanju instalacija.
Mene je bas zacudilo to sto su resili pristup garazi sa skenerima registarskih oznaka... Dakle, nema tokena ili nekog drugog mehanizma.

Ja sam garazu uzeo radi dalje rente turistima ("stan na dan"), sto ce mi uzasno zakomplikovati posao...
 
Вечерас око осам сати, пуне мешалице чекају у реду; последња је избацивала бетон и радило се до десет:















 
Budimo realni, radili su i duze od 10 :)


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Svaka im cast da rade i u to vreme. Jel ima sanse da zavrse zgradu do oktobra ove godine kaio sto pise na tabli?
 
Mozda fasada. Useljenje po ugovoru je 31.12, a "najdalje" 31.03.2020. Posle toga penali..

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Vrh