Šta je novo?

Vodovod i kanalizacija - BVK

Pa ako sam dobro razumeo ono što sam proičotao, a što nije rečeno direktno, neko je na divljaka sproveo kanbalizaciju u cevi za vodovod.​
 
Ja sam načuo da je druga firma nešto bušila/kopala i probila i vodovod i kanalizaciju..... Nije mi najjasnije kako može da se to pomeša kad je vodovod pod pritiskom u odnosu na kanalizaciju. Jedino da je vodovod bio isključen pa se ulila kanalizacija u njega.....
 
Шта год да је узрок, огроман проблем је у насељу.
На списку улица има само пар око цветанове које су у ризику, а постоји доста мањих околних, сам водовод не зна ко се где прикључивао. Из водовода такође рекоше да су се јављали људи из тих ненаведених улица да имају проблема са кожом, осипи и шта већ не.

Стигло обавештење из завода за јавно здравље, у смислу у октобру биће у новембру.
1703604741706.png


Свакако вода није за пиће, што је и мањи проблем, али се не зна да ли се могу судови опрати бар, окупати се итд.

Све у свему, све најгоре желим свим актерима ове глупости, а празници и нерадни дани стижу.
 
Na cvetanovoj ćupriji su i dalje cisterne sa vodom. Kakvo je stanje sa ispiranjem mreže zna li se?
 

Puštena tehnička
 
Prolazio pored Brankovog mosta pa mi upade u oči ovo. Mislio sam da grad Beograd opet pravi neku novu firmu i novo JKP ali ispada da su neki privatnici u pitanju i to ni manje ni više bliski saradnik Piše Vacića koji je bio na njegovoj izbornoj listi za izbore pod rednim brojem 8

1000006292.jpg
 
То ће бити неки аутспрсинг гарант, да се ангажује та фирма пошто су комуналне службе толико деградиране.
 
Prolazio pored Brankovog mosta pa mi upade u oči ovo. Mislio sam da grad Beograd opet pravi neku novu firmu i novo JKP ali ispada da su neki privatnici u pitanju i to ni manje ni više bliski saradnik Piše Vacića koji je bio na njegovoj izbornoj listi za izbore pod rednim brojem 8

Pogledajte prilog 186320

Sajt im je hit!🤣
Screenshot_20240115_115342_Chrome.jpg


Kliktajući bilo gde umalo ih ne pozvah, jer je broj telefona link.
 
Mozda je to neka proba treba ih pitati ...tesko mi da poverujem da oce izbace insu iz posla...
 
Čini mi se da je bolje da ostanu stari vodomeri, jer ovi novi sigurno precizno mere protok, dok ovi stari mehanički baš i ne.
 
Na Cvetanovoj ćupriji danima se sliva voda sa mesta gde se desio onaj incident sa kontaminacijom vode. Ali baš dobro lije, potok
 
Sagledavaju kvalitet asfalta i podloge kad ce da ga spere
 
При крају су радови на изградњи подземног резервоара за пречишћавање воде за пиће у погону "Бежанија".

Заузећа: Радови под саобраћајем

Режим саобраћаја​
Радови под саобраћајем​
Наслов​
Заузеће паркинг места​
Улица​
Пеђе Милосављевића​
Од кућног броја​
До кућног броја​
Почетак радова​
15/1/2024​
Завршетак радова​
31/3/2024​
Извођач​
JKП „Београдски водовод и канализација“, Београд, ул. Кнеза Милоша бр. 27​
Опис​
Измена режима саобраћаја, укинути шест паркинг места у ул. Пеђе Милосављевића испред катастарске парцеле 1568 КО Нови Београд, у Београду, на територији општине Нови Београд, због формирања и коришћења привременог колског градилишног улаза-излаза, у току извођења радова на изградњи новог резервоарског простора у оквиру комплекса постројења за пречишћавање воде за пиће „Бежанија“ (ППВ „Бежанија“), на катастарској парцели бр. 1568 КО Нови Београд​
Линк​
Документ​
344.18 - 13/2024​

Слике од јуче - 29.02.2024.

IMG_20240229_125250_resized_20240229_020952880.jpg
IMG_20240229_125307_resized_20240229_020953544.jpg
IMG_20240229_125313_resized_20240229_020954111.jpg
IMG_20240229_125315_resized_20240229_020954632.jpg


Слике од августа 2023.године https://forum.beobuild.rs/threads/vodovod-i-kanalizacija-bvk.374/page-58#post-1116832
 
Na Cvetanovoj ćupriji danima se sliva voda sa mesta gde se desio onaj incident sa kontaminacijom vode. Ali baš dobro lije, potok
Od petka je iskopana rupa iz koje neprestano lije voda. Pripadnici BVK su non stop na lokaciji ali je očigledo veliki problem koji se razvlači već dva meseca.
 
Vrh