Šta je novo?

Voždove Kapije [ Stambeno poslovni kompleks | 70 000 m² ]

Da parkiralo se kada se radila Vojvode Stepe....pre i posle ne.....Trotoar je bio slobodan i mogao si sa kolicima proci...sa strane Tehnomanije.... Trenutno Otokara je pravi haos!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I to je svakodnevna pojava..voznja u suprotnom smeru. A tek smo na pocetku projekta...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neverovatno je da je plan odobren za tolike zgrade...Komunikacija u i oko kompleksa je u najavi pakao! Ne samo za stanare kompleksa nego i okolno stanovistvo...
A suska se i izgradnja stambeno poslovnog komoleksa na prostoru Zastave...
 
i ja bih volela da znam...Ako isto bude renomirani investitor, znaci jos solitera...;)
 
ChungaLunga":1doa7q4g je napisao(la):
Kad smo vec kod postovanja propisa, desavalo mi se da sam nekoliko puta video da ljudi od rampe ulaze u Bilecku u suprotnom, nedozvoljenom smeru ka Otokaru jer ih mrzi da kruze.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
To na žalost vrlo često gledam s prozora. I koristim priliku da apelujem na komšije koji ovo čitaju, a koji praktikuju vožnju u suprotnom smeru da to ne čine.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Evo male dopune informacija o vecim stanovima u trecoj fazi.
Cetvorosobni stanovi se krecu od 180-230000e
Isto vazi i za penthause.
Parking mesta u garazi su 11-15000e
Spoljna su 5500e,ali rezervisana za vlasnike lokala.
Placanje je u tri faze,rezervacija 1000e,pa onda 30/40/30%

Imam jednu ogromnu zamerku...
Cini mi se da ima jako malo parking mesta u garazama,a neki od stanara ce kupiti po dva mesta,a sta ostaje onima koji medju zadnjima kupe stan???...ne svidja mi se ovo “ko pre devojci njemu devojka”,i ko bi jos zeleo stan na takvom mestu a da se sutra svakoga dana snalazi za parking,i kruzi okolo trazeci ga. :?
 
Stan od 90kvm, 230.000 evra??? :bash: :bash: :shock: :shock: Je li ostalo neprodatih stanova iz prve i druge faze?
 
Nisam napisala nigde da je stan od 90kvadrata 230000...
Kvadrat se krece u trecoj fazi 1950-2050e zavisno od polozaja stana i od spratnosti. Sto visi sprat kvadrat je skuplji.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=604564#p604564:33nokfm0 je napisao(la):
Sara » Pon Feb 25, 2019 8:09 pm[/url]":33nokfm0]Nisam napisala nigde da je stan od 90kvadrata 230000...
Kvadrat se krece u trecoj fazi 1950-2050e zavisno od polozaja stana i od spratnosti. Sto visi sprat kvadrat je skuplji.
Ja imam informaciju da je sve iz prve i druge faze prodato.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=604564#p604564:2oeq4ir4 je napisao(la):
Sara » Pon Feb 25, 2019 9:09 pm[/url]":2oeq4ir4]Nisam napisala nigde da je stan od 90kvadrata 230000...
Kvadrat se krece u trecoj fazi 1950-2050e zavisno od polozaja stana i od spratnosti. Sto visi sprat kvadrat je skuplji.
Vazi, nisam video 4-sobne vece od 90kvm, pa sam zato povezao.
 
Ne vidim logike da mu neko da 2800e po km2 kad moze da kupe po 1900e (ako se nevaram ovo je cena za ovu trnetnu fazu koja se gradi)
 
Manji problem je nenormalna cena i skromna površina tzv. penthausa.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=605620#p605620:m5s8qxwt je napisao(la):
srdjanprpa » Sub Mar 02, 2019 5:43 pm[/url]":m5s8qxwt]Ne vidim logike da mu neko da 2800e po km2 kad moze da kupe po 1900e (ako se nevaram ovo je cena za ovu trnetnu fazu koja se gradi)
Useljivost.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=605624#p605624:2lmjfxya je napisao(la):
dekius » Sub Mar 02, 2019 6:02 pm[/url]":2lmjfxya]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=605620#p605620:2lmjfxya je napisao(la):
srdjanprpa » Sub Mar 02, 2019 5:43 pm[/url]":2lmjfxya]Ne vidim logike da mu neko da 2800e po km2 kad moze da kupe po 1900e (ako se nevaram ovo je cena za ovu trnetnu fazu koja se gradi)
Useljivost.

Platis 900e vise po m2 ili ti 63k e vise da bi mogao odmah da se uselis, pa za te pare mozes odmah da kupis neki manji stan i sacekas da se izgradi tvoj ili da iznajmis neki apartman na god dana u Hiltonu dok se ne izgradi stan :)
 
Koliko vidim, stan je kompletno namešten, a uz njega idu i 2 garažna mesta (to je 25.000€). Osim toga, u pitanju je penthouse koji ne možeš da kupiš u slobodnoj prodaji, ima prelep pogled. Slažem se da je cena prejaka, ali niko ne kaže da će ga prodati po ovoj ceni. Pretpostavljam da je u pitanju ispitivanje tržišta u smislu ako prođe prođe, s obzirom da je možda i prvi stan iz kompleksa koji se prodaje preko oglasa.
 
Gde prelepo gleda?
Koja je orijentacija stana i kako ste to zaključili???

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Pa vidi se na slikama VMA i Bajfordova šuma...

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Pa na osnovu fotografije iz oglasa koja je napravljena na terasi, vidi se da je stan okrenut ka Bilećkoj. A piše da ima 71 kvm, pa na sajtu možete naći i koji je tačno stan, jedan jedini penthouse iz prve faze te kvadrature. Iz čega se vidi da je stan 56+15kvm, što znači da je cena preko 3100/kvm ako uzmemo da je kvadrat terase pola cene kvadrata unutrašnjosti. Svaka čast ako vlasnik dobije taj novac.
 
+ 2 garažna mesta verovatno na prvom nivou tj. na -1...

Stan se u oglasu prodaje kao uknjižen. Kada je uknjižena prva faza ili se ako to nije tačno opet plasiraju neprecizne informacije od strane istog posrednika CBS international?
 
Ma gluposti, drzace stan u oglasima jedno 5 godina i onda ce verovatno da odustane od prodaje ili ce smanjiti cenu. Sto se tice pogleda, ne kazem da je lose imati dobar pogled, ali nesto ne verujem da iko od vas gleda kroz prozor vise od 5 minuta dnevno, ako gleda i toliko.
 
Pitanje cena na ovom ludom tržištu nekretnina je potpuno nepredvidivo. Sve izgrađeno na ovoj lokaciji VK je i prodato pa gde je veća potražnja od ponude mogu se očekivati iznenađenja.

Ko je mogao da predvidi npr. cenu stanova poslednje faze Central gardena od 2.800, kada je cena kvadrata na počektu gradnje bila oko 1.000 eura niža ali i kao takva ne baš povoljna.

Ako se može birati pozicija prednost je, kada su već terase staklene a prozori ogromni, da ne budu na oku 100 do 200 stanova iz kompleksa, što će svakako biti slučaj sa stanovima koji na istoj lokaciji imaju unutrašnju orjentaciju. Ipak to je pitanje afiniteta i neko voli pogled ka unutrašnjem dvorištu. Poslednji spratovi su najbolji i u jednoj i u drugoj varijanti.

Što se oglasa tiče, da li je još jedan propust posrednika u prodaji i označenje spratnosti 7/7? Vidi se na slikama da je taj stan na povučenom spratu.

Zar u prvoj fazi Voždovih kapija penthausi odnosno povučeni spratovi nisu na 8/8?
 
Po meni jedini problem ovog stana jeste sto je okrenut ka zapadu, tako da od popodne sunce bije u stan i da bi funkcionisao moraces da imas neke zavese ili bilo sta drugo i to ti odmah ubija taj pogled koji bi trebalo da imas.

Ako se nevaram to je ovaj stan
http://www.vozdovekapije.rs/srb/stanovi ... -66-id-111
I ovde pise da je na 8 spratu
 
Vrh