Šta je novo?

Voždove Kapije [ Stambeno poslovni kompleks | 70 000 m² ]

20240309_171108.jpg
20240309_171549.jpg
20240309_171655.jpg
 
Drage komšije, razmatramo kupovinu stana na 12 spratu u fazi 6. Kakvi su utisci sada, nekoliko godina nakon useljenja? Da li su problemi i dalje isti - garaže, perionica preko puta itd ? Da li biste nam uzimajuci u obzir sve, preporucili kupovinu stana ili ne ? Veliki pozdrav svima
Ja sam kupio stan u 5. fazi i zivim tu neko vreme. Kupio sam i garazno mesto i nisam imao problema sa garazom, od kada sam ja tu nisu se kvarila vrata ni na jednom od ulaza / izlaza. Ne znam sta je bio problem sa perionicom? Jedino sto sam primetio je da nekada prave guzvu u toj ulici koja je jednosmerna, van toga mi nisu zasmetali do tada.
Gerealno ako vam je Vozdovac zeljena lokacija ja bih i vise nego preporucio kupovinu stana, naravno treba uzeti u obzir i da smo svi mi u ranijim fazama platili manje po kvadratu nego sto se to trazi danas. Dvoriste zgrade je, za mene, fenomenalno, ogromno je i ima mnogo prednosti. Mozda je glupost ali i ako volite padel imamo svoj privatni teren gde igrate besplatno, a dobri tereni po gradu ili na adi ce vas kostati par stotina evra mesecno ako igrate redovno.
U svakoj slucaju ako imate neka konkretna pitanja pisite.
 
Vrh