Šta je novo?

"Victory Gardens" - FMP - stambeno poslovni kompleks na Čukaričkoj padini

Ako nemaš pravo na povraćaj pdv ima i starogradnje u radničkoj i obalskih radnika sa pogledom na adu ...sto se tice novogradnja tu treba gledati nesto sto je tek na ranom javnom uvidu
Nemoj bre coveka da teras da zivi u Radnickoj i Obalskih radnika, cime je zasluzio da mu to radis 😭
 
Sta je konkretno negativno?

I pomazem ti, lepo ti kazem da se manes Cukaricke padine.

Stvarno je budalastina dati stotine hiljade evra da zivis ovde:


1000002719.jpg
 
@gavra ako hoćeš da ti zavrsim stan nije problem na cukarickoj padini
Mozes da se javiš na pp
 
Vole ljudi da im pale gume, smeće i razne sekundarne sirovine pred nosom... vole i reku niz valjevsku kad krene blaga letnja kišica.
To im prijateljski kažeš, bez imalo interesa, a oni se ljute brt...
 
Bice 8 marta prodajni dan pa ce biti novijih informacija.
 
Sto si toliko ogorcen..osmehni se malo. 😊

Ima gore na Vidikovcu gde gledas stanove ljude koji ti setaju i voze kola taman toliko da neces moci da dodjes do padine. 😁

Otkud ti to da sam ogorčen. Pogrešio si i u proceni da ja “gledam” stanove na Vidikovcu.

Nekima sam imače i preporučio ovaj projekat kao investiciju na 10-15 godina. Kao što sam preporučio Vrtove pre 3 godine. Jesi sad zadovoljan? Premotaj malo moj lik i delo na forumu pa ćeš verujem biti zadovoljan mojim procenama i predikcijama. Ali nemoj da se ljutiš ako kažem da Victory od svih skupljih novogradnji u gradu ima najgoru mikrolokaciju trenutno.
 
Ovde bi trebalo da se pise o samom projektu. O kvalitetu, ceni i generalno sta mislite ili ako imate neke blize informacije.
A ne o romskom naselju pored na koje ne mozete da delujete. Ja se slazem da nije lepo, ali sta da se radi. Ako nekome ne smeta on ce da uvrsti u uzi izbor za kupovinu.
Ono sto verujem da ce se u buducnosti graditi i pored VG i na toj parceli gde su problematicne barake roma.
Takodje u blizini ce biti metro stanica. Verujem da ce biti dosta bolja situacija.
Meni se cena ne dopada tako da..
 
Ovde bi trebalo da se pise o samom projektu. O kvalitetu, ceni i generalno sta mislite ili ako imate neke blize informacije.
A ne o romskom naselju pored na koje ne mozete da delujete. Ja se slazem da nije lepo, ali sta da se radi. Ako nekome ne smeta on ce da uvrsti u uzi izbor za kupovinu.
Ono sto verujem da ce se u buducnosti graditi i pored VG i na toj parceli gde su problematicne barake roma.
Takodje u blizini ce biti metro stanica. Verujem da ce biti dosta bolja situacija.
Meni se cena ne dopada tako da..
Koja je cena po kvadratu?
 
Ovde bi trebalo da se pise o samom projektu. O kvalitetu, ceni i generalno sta mislite ili ako imate neke blize informacije.
A ne o romskom naselju pored na koje ne mozete da delujete. Ja se slazem da nije lepo, ali sta da se radi. Ako nekome ne smeta on ce da uvrsti u uzi izbor za kupovinu.
Ono sto verujem da ce se u buducnosti graditi i pored VG i na toj parceli gde su problematicne barake roma.
Takodje u blizini ce biti metro stanica. Verujem da ce biti dosta bolja situacija.
Meni se cena ne dopada tako da..
Pa mora da se pise o lokaciji. Kako mislis da se ignorise okolina i pise samo o projektu? Onda bi raspali sifonjeri u BNV- bili 1000e kvadrat da se gleda samo projekat, a ne lokacija tj. okruzenje.
 
Ovde bi trebalo da se pise o samom projektu. O kvalitetu, ceni i generalno sta mislite ili ako imate neke blize informacije.
A ne o romskom naselju pored na koje ne mozete da delujete. Ja se slazem da nije lepo, ali sta da se radi. Ako nekome ne smeta on ce da uvrsti u uzi izbor za kupovinu.
Ono sto verujem da ce se u buducnosti graditi i pored VG i na toj parceli gde su problematicne barake roma.
Takodje u blizini ce biti metro stanica. Verujem da ce biti dosta bolja situacija.
Meni se cena ne dopada tako da..
Dzaba ti kvalitet, ako nisi siguran da li ce ti u prozor ici crni dim od paljenih kablova.
 
Vrh