Šta je novo?

Verano Blok 23 - [ Poslovni objekat | 50 000kvm ]

Bolje da su to uzeli brze bi uradili nego ono sto rade u batajnici za istr pare ...
 
Jos malo pa gotovo samo sto nije...bar spolja da je zavrse...

verano23-01-2020-12-24-22-12-18.jpg

verano23-02-2020-12-24-22-12-18.jpg
 
Interesantan objekat, čak i lep, na neverovatno lošem mestu, sa katastrofalnom okolinom.
Ako nekako ne srede tu betončinu okolo, ne sklone parkirane automobile i malo otvore prostor uz neko zelenilo, džaba im zgrada.
Niti će se tu ko osećati lepo, niti će mu biti zgodno da iznajmljuje taj prostor (ako uopšte ostane ranije planirana namena)...

Da je na nekom malo otvorenijem i prozračnijem mestu, ova zgrada bi bila pravo osveženje...
Ovako... ne znam baš :(
 
Jel se zna uopšte koja će biti nova namena? Jel će se menjati išta od postojećih planova?

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
ovo je savrsena lokacija za poslovnu zgradu, narocito ako ima dobro resen parking za korisnike. mozda bi bilo bolje da je zgrada isla u visinu nego u duzinu, narocito za stanare stambene zgrade iza nje. uzimajuci u obzir i proteklo vreme od kada je projektovana i uglavnom izgradjena ona je i dalje jedan od najboljjih beogradskih projekata u ovom veku, sta vise, jedan od retkih kojih ne treba da se stidimo
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=807476#p807476:2u98bdyj je napisao(la):
razgradjevinar » Sub Dec 26, 2020 9:11 pm[/url]":2u98bdyj]ovo je savrsena lokacija za poslovnu zgradu, narocito ako ima dobro resen parking za korisnike. mozda bi bilo bolje da je zgrada isla u visinu nego u duzinu, narocito za stanare stambene zgrade iza nje. uzimajuci u obzir i proteklo vreme od kada je projektovana i uglavnom izgradjena ona je i dalje jedan od najboljjih beogradskih projekata u ovom veku, sta vise, jedan od retkih kojih ne treba da se stidimo

Imaju garazu na dva nivoa koja ide duzinom zgrade
 
I dalje meni jedan od najlepših projekata, žao mi je što je propao bar tada jer su ga digli za menj od godinu dana. Iako su ga 2008/9 predstavljali kao "četiri povezane kule" a ovo će jedva imati 7 spratova :D
 
Данас... :sesir:
 

Prilozi

  • 02_Блок 23_АГ_2021.jpg
    02_Блок 23_АГ_2021.jpg
    411,5 KB · Pregleda: 9.486
  • 01_Блок 23_АГ_2021.jpg
    01_Блок 23_АГ_2021.jpg
    303,8 KB · Pregleda: 9.464
  • 03_Блок 23_АГ_2021.jpg
    03_Блок 23_АГ_2021.jpg
    350,7 KB · Pregleda: 9.452
Od pre nedelju dana, cini se da nadogradjuju garazu/parking.

IMG-6132.jpg
 
Skroz su produžili tu ploču. Pre si bile one kosine sa bašticama, to je moglo skroz lepo da izgleda kad se uredi. Al kvadrati su nažalost kvadrati....

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Šteta što nisu zadržali idejni projekat. Ali kad je već tako, bilo bi dobro da to bude parking.

Verano_2021-04-16_02.jpg

Verano_2021-04-16_01.jpg
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=849270#p849270:k3j410tq je napisao(la):
Trejsi » Čet Maj 13, 2021 11:15 am[/url]":k3j410tq]AIK banka će se preseliti u ovu zgradu kada bude gotova.

Celu zgradurinu su zakupili?
Sirocco bratooooo.
 
bože koliko sam voleo ovaj projekat pre 10+ godina. Kao i Tri lista duvana. I dalje žal što nije neka bolnica postala, al opet to su naše neke noobovske želje jer ne znamo šta sve fali da tako i bude :)
 
Ne znam da li uzimaju celu zgradu u zakup ali se sele iz one zgrade preko puta Napreda (ugao Antifa i Mihajla Pupina)
 
Свака част за фотке, овај део Београда стварно лепо изгледа из ваздуха!
 
Jel zna možda neko, kad će biti otvaranje, ove lepotice? Hvala.
 
Vrh