Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

standardna tura nedeljom i lepo vreme - eto jos par slika sa ski staze...

img2802.jpg




a sad ima i pokusaj :cool: video zapisa:

http://www.youtube.com/watch?v=We7Tcd35FaY
 
mostl.jpg


Slika Velikog Vracara u rezoluciji 1902x1080 za desktop, malo sam smanjio šum, koliko je moglo.
 
Brateee, bolje da nisam nista ni rekao zbog ove fotke mi se otvarala stranica 2 min!!!!
I ove fotke sto je stavio ovaj kartograf su do bola!!!!!
 
Traka za uključenje na rampu 5 iz Jurija Gagarina počinje na oko 200 metara od raskrnice kod buvljaka, u visni istočnog zida bele poslovne zgrade koja je tačno preko puta buvljaka.
Toliko je od prilke do sada iskopano i tu se nalazi ograda gradilišta,
 
medjutim":2obgfory je napisao(la):
vucko":2obgfory je napisao(la):
Ne tako brzo drugari!To ima veze i sa onom raskrsnicom i semaforom kod ada ciganlije.A na njoj se mora resiti prvo problem pesaka pasarelom ili podzemnim prolazom,inace ce ljudi da ginu ko zecovi tamo.

Nikakvi podzemni prolazi, inače bi svakog drugog proleća imali muku s visokim vodostajem..
Pa će da se podave kao pacovi u podzemnom...
 
Kratko pitanje,kako se kače slike ovde? :/ To još nisam radio pa mi treba pomoć.
 
Bonvivan":3svfw9v2 je napisao(la):
Kratko pitanje,kako se kače slike ovde? :/ To još nisam radio pa mi treba pomoć.

Preko nekog servisa/sajta za kačenje slika. Npr. www.dodaj.rs ili www.postimage.org
Postaviš sliku i prekopiraš neki od linkova.

Evo kako izgleda preko postimage.org Kopirao sam link BBCode (1) i ubacio u poruku.

 
times12":2t2ekgus je napisao(la):
Bonvivan":2t2ekgus je napisao(la):
Kratko pitanje,kako se kače slike ovde? :/ To još nisam radio pa mi treba pomoć.

Preko nekog servisa/sajta za kačenje slika. Npr. www.dodaj.rs ili www.postimage.org
Postaviš sliku i prekopiraš neki od linkova.

Evo kako izgleda preko postimage.org Kopirao sam link BBCode (1) i ubacio u poruku.

Hvala puno :)
 
Odličan je i photobucket. A ukoliko kačiš neku sliku sa neta, dovoljno je da iskopiraš njen link (copy image location u Mozili ili copy image URL u Chromu) ubaciš ga u img code
i voila ;)
 
vucko":3vi9em3p je napisao(la):
Opa,buse i u bloku gde je buvljak!To sam cekao!
Ono ogromno čudo od mašine je bušilo rupe i koliko sam video izvlačio je neki crni mulj iz rupe,dok je bager u sadejstvu sa kamionom rušio poslednje ostatke zidanih lokala na tom delu buvljaka.
 
Kako Beogradska hronika javlja, deo petlje Radnička je spojen sa mostom :D :vops:
 
Danas su izlivali poslednji 14-ti segment nadvožnjaka (smer ka hipodromu) čime je spojen nadvožnjak sa mostom. Na nadvožnjaku (smer ka mostu) se radi 13-ti segment.
 
Bonvivan":3mhios1u je napisao(la):
vucko":3mhios1u je napisao(la):
Opa,buse i u bloku gde je buvljak!To sam cekao!
Ono ogromno čudo od mašine je bušilo rupe i koliko sam video izvlačio je neki crni mulj iz rupe

Како Тањуг јавља, пронашли нафру испод ОТЦ-а или ти Бувљака, престају да граде УМП, гради се рафинерија у Новом Београду :laugh:
 
Гага":m8o9r3sr je napisao(la):
Bonvivan":m8o9r3sr je napisao(la):
vucko":m8o9r3sr je napisao(la):
Opa,buse i u bloku gde je buvljak!To sam cekao!
Ono ogromno čudo od mašine je bušilo rupe i koliko sam video izvlačio je neki crni mulj iz rupe

Како Тањуг јавља, пронашли нафру испод ОТЦ-а или ти Бувљака, престају да граде УМП, гради се рафинерија у Новом Београду :laugh:

Kurir je preneo ekskluzivno da nije u pitanju nafta nego BMB 95 vrhunskog kvaliteta, direkt ide iz zemlje!

Vucko, ako odemo predaleko brisi sve ovo ;)
 
Bonvivan":1no0giea je napisao(la):
vucko":1no0giea je napisao(la):
Opa,buse i u bloku gde je buvljak!To sam cekao!
Ono ogromno čudo od mašine je bušilo rupe i koliko sam video izvlačio je neki crni mulj iz rupe....

A ja se danima pitam sto imam slab pritisak vode :D
 
Reljo,zato sto je to podsvesno indoktriniranje.Kada te neko pita za most preko ade,prvo sto ce ti pasti na pamet je ta brainwash recenica na kraju.A ko zna,mozda ako se procita unazad ima dublji smisao :laugh:
 
Vrh