Šta je novo?

Trotoari

Trotoari toliko katastrofalni da sam poceo po ulici da vozim i sad vidim koliko na kolovozu tek rupa ima. Ipak je podnosljivije nego trotoar.

Mislio sam da je u bnv jedina dobra stvar sto su dobro slozili kocke ali i to se raspalo i dobro te istrese dok obidjes gradilista.

Sent from my SM-G981U1 using Tapatalk
 
Kažu radnici pozdravi nam puno @Bender Rodriguez 🙉
20220426_124222.jpg
20220426_124215.jpg
 
Супер ако и они прате форум, мада је битније да пословође и менаџмент ЈКП Београд пут и ЈП Путеви Београда прате ову тему и остале :D
Него хоће ли Врачар добити неке нормалне и функционалне тротоаре? Макар у тужном булевару.
 
Znači da će tu neki kablovi da prođu. Da li za semafore ili nešto drugo, to već ne znam.

Ne mora da znači da će baš da prolae tuda, jer sam primetio da nekada kablove postavljaju i duž zelenila uz trotoare.
 
E jesi Bender neki težak čoek...
Polako, znaš kako kažu stariji ako sve završe danas šta će da rade sutra 😉
 
Ma ok, pa kapiram ja da za savrsenstvo treba vremena. XD Nego iz tvog posta ja stekoh utisak kao da su napravili neki istorijski progres, i onda danas prodjem da vidim i ne uspeh da uocim razliku. XD
 
Oh ne, jedan post o propalom javnom prevozu u temi koja se bavi javnim prevozom... the horror... 😱😄
 
A i bolje na deset mesta da gledaš u potencijalne novootvorene rupe nakon rekonstrukcije, i da ne upadneš u iste, nego u nesređene fasade. ;)
 
Bolje zvuči "udaraju se kocke na sve strane", pa "ko čitav, ko ugipsiran". :)
 
Poslednja izmena:
20220505_164958.jpg
Улица Војводе Николе Стањића која води према ЖС Батајница. Иако има довољно простора не постоје услови да тротоаром иду дечија колица. Са леве стране је тротоар пропао и порпуно изобличен због растиња а са десне стране делимични га има а делимично не. За колица остаје коловоз
 
Прилаз ЖС Батајница из Матрозове улице (са паркинга). Ово би више одговарало теми Моћ природе него Тротоари.

Поглед ка паркингу
20220505_164404.jpg


Поглед ка ЖС Батајница
20220505_164643.jpg
 
@Bender Rodriguez
Trotoar mora biti sređen, biti sređen, biti sređen bi bi bi biti sređen, inače će Bender biti ozlojeđen, ozlojeđen, ozlojeđen bi bi bi ozlojeđen...
 
Vrh