Šta je novo?

Trolejbusi

Dođu sa servisnim vozilom i popravljaju. Video pre neki dan kod mene.
 
Вероватно зависи од тежине квара. Ни сви аутобуси које сам виђао да стоје покварени уз пут нису шлепани, већ дођу мајстори комбијем и поправе квар.
 
Ok ako se pokvari autobus da ga sluzba odslepa do depoa ali za redovno servisiranje i preglede to znaci da oni sve rade na ulici. Nece valjda da slepaju svako vozilo do depoa da bi vrsili odrzavanje cele flote trolejbusa.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=619283#p619283:1bxdrr0o je napisao(la):
Дошљак » Sub Apr 27, 2019 8:53 pm[/url]":1bxdrr0o]Вероватно зависи од тежине квара. Ни сви аутобуси које сам виђао да стоје покварени уз пут нису шлепани, већ дођу мајстори комбијем и поправе квар.
Ovo je prvi put da sam video da se popravlja na licu mesta. U svim prethodnim slučajevima (odnosi se isključivo na trolejbuse) sam viđao da ih vuku do depoa. Za autobuse potvrđujem , jer sam i sam isto viđao.
 
Ja сам пар пута виђао сервисне комбије и мајсторе код покварених трола у пролазу, но очигледно је природа кварова код њих и код аутобуса потпуно другачија као и приступ отклањању тих кварова, пре свега због потпуно различитих мотора.
 
Novi (genijalni) sistem ''okretnica štap-i-kanap održavanja'' toliko prija trolejbusima da su u zadnje vreme počeli masovno da prokišnjavaju.

Jednog dana, tamo negde na proleće sledeće godine, kad se završi Trg i kad ih vrate na redovne trase, od njih će ostati samo raskantane karoserije.

P.S.
Mene kao malog učili da struja i voda ne idu dobro zajedno... Pogotovu kad se radi o velikim naponima i zatvorenom kolu punom ljudi. Al dobro... Nema frke. Nije kao da može neko da nastrada od toga...



Degenerici nesposobni.
 
Синоћ сам видео скоро све ГСПове камионе у акцији развожења тролејбуса од и до гараже.
 
Voze svaki radni dan po par komada na servis, a vikendom samo ako se pokvare. Mislim da tokom jedne nedelje svi prođu kroz servis...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=616695#p616695:ehu9o3j9 je napisao(la):
nekianonimnilik » Pon Apr 15, 2019 9:44 pm[/url]":ehu9o3j9]a ima i ona okretnica na putu ka banjici, ne znam kako se zove, tu mogu da stanu 2-3 trole, a i crvenom krstu moze bar 4-5, to bi mogli da koriste takodje

kao sto sam predvideo pre skoro mesec dana, okretnica banjica se koristi kao garaza, mada sam pogresio broj, stoji bar 5-6 komada uvece kad prolazim
 
Čika Brana slikao 2063 a ja malo pre njega 2062 u 27.Marta. Intenzivan saobraćaj trola gde im mesto nije.
a902ac6dbf635ebb5df0d0b4e0046741.jpg


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Kasno je @solecar-e,oni su već uspostavili liniju sa redovnim polascima.
1080ab5b7e776ad06351c16e658355d1.jpg


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Сад би им добро дошла још она два кипера што стоје расходована на Новом Београду.
 
video sam #2059 na kome piše "У КВАРУ" na Crvenom Krstu.išao je ka Slaviji,mislim da ga je posle pokupio kamion do pogona.Srećom,mogao je da ide.
 
Углавном укључе тај диплеј или За гаражу кад иду до Славије да чекају вучу.
 
Окретница на Црвеном крсту.

Мислио сам да ћу са слике моћи да прочитам гаражни број, ало како сам држао торбу и кишобран слика ми је испала мало мутна. :?
 
Može li neko da izračuna koliko košta ovo vucaranje trolejbusa i koliko bi koštala alternativa u vidu mreže od Medakovića do Kosmaja a da su se autobusi prebacili na Dorćol?
 
Vrh