Šta je novo?

Tri Nove - Zemun

Znaci ima nas dosta “komsija”. Ja sam uzeo objekat 2, lamela 3 stan 14. Ima li neko u blizini? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Swimmer":3ikql704 je napisao(la):
Znaci ima nas dosta “komsija”. Ja sam uzeo objekat 2, lamela 3 stan 14. Ima li neko u blizini? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sam hteo 15, ali sam na kraju uspeo da uzmem 31 u istoj lameli...
Nije još potpisano ali biće...

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Pozdrav komšije iz objekta 2, lamela 3, stan 15.

Ps.
@milos.tomic izvini ;)
 
Izgleda da je lamela 3 u srednjoj zgradi najaktivnija ovde:) pozdrav za komsije, mi smo stan 11.
 
Znaci ima nas za zurku useljenja :)
11,14 i 15 za sada :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nego sta. Jos ako smo na istom spratu, mozes i u papucama da dodjes :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
drugdrasko":2r395tfe je napisao(la):
Pozdrav komšije iz objekta 2, lamela 3, stan 15.

Ps.
@milos.tomic izvini ;)
Hehe, dok sam ja dobio porodični konsenzus, neko je bio brži. Mi smo završili u istoj vertikali, samo na trećem spratu.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Superiska :) Mi smo na trecem, mada ne verujem da su lamele interno spojene u objektu 2, sem kroz garazu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Čisto jedna info:
Ja sam uzeo standarno garazno mesto, 11.52kvm po ceni od 12.000€. Posto sva garazna mesta imaju istu cenu a kad sam bio na razgovoru pogledao sam u planu da ima garaza od 12kvm do 13.2kvm.
Pitao sam da li mogu da uzmem vece posto imam malo veca kola(bio sam spreman da doplatim) ali nista nisam uspeo da uradim. Uglavnom imaju jos 2 slobodna veca garazna mesta ali njih cuvaju za kupce vecih cetvorosobnih, penthousa ili kupaca duplih stanova.

@veselinko u pravu si. Sad gledam projekat. Nisu spojene. Samo kroz garazu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Swimmer":3ixh4s0c je napisao(la):
Čisto jedna info:
Ja sam uzeo standarno garazno mesto, 11.52kvm po ceni od 12.000€. Posto sva garazna mesta imaju istu cenu a kad sam bio na razgovoru pogledao sam u planu da ima garaza od 12kvm do 13.2kvm.
Pitao sam da li mogu da uzmem vece posto imam malo veca kola(bio sam spreman da doplatim) ali nista nisam uspeo da uradim. Uglavnom imaju jos 2 slobodna veca garazna mesta ali njih cuvaju za kupce vecih cetvorosobnih, penthousa ili kupaca duplih stanova.

@veselinko u pravu si. Sad gledam projekat. Nisu spojene. Samo kroz garazu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Meni piše da su garažna mesta 12.19m2, oba na klackalici, gornje i donje.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Mozda klackalica. Ali ja sam uzeo standarno mesto bez klackalice.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima li neko od komsija decu? Mi trazimo drustvo za skolu...:)
 
Ćao svima,
Ja sam uzeo stan 4 u Vili, ima li mojih komšija? Btw trenutno rentam stan u Gornjem gradu 47kv plus bašta 43kv. Stavrno sam prezadovoljan. Kvalitet gradnje je stavrno vrh. Bukvalno jedina zamerka je što se roletne električno podižu i spuštaju i to- jako sporo! Stanovi sa baštom su uživanje

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
@srdjanprodanovic

Pošto ste kupili i stan u Gornjem Gradu - da li možete da uporedite materijale koji su ugradjeni u "Gornji Grad" u poredjenju sa onim što je navedeno da će biti u "Tri nove".
Mislim naravno na unutrašnje materijale u stanu, nije bitno u detalje - više da li je to slično ili isto?

Hvala unapred
 
Ja sam kupila stan u Gornjem gradu - materiali su skoro u potpunosti isti. Razmisljam da kupim stan i u Tri nove kao investiciju jer smo Gornjim gradom bas zadovoljni.
 
Minimalna razlika je u sanitarijama i keramici, rekao bih da u Tri Nove ide keramika poznatijeg proizvodjača (Cerim-Florim) i više po mom ukusu, dok su sanitarije možda bolje u GG (po imenu). Mali toaleti u GG imaju najblaže rečeno čudan izbor keramike - izuzetno reljefna kao da postoji opasnost da ćemo se klizati po zidovima, čak nije ni ušla u specifikaciju, koliko se sećam. Ostatak je gotovo preslikan (parket, stolarija, ulazna vrata ...).
 
ece1f4a4a7fc91e3371f3f17cae2aa67.jpg


I subotom je radno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zdravo svima :sesir:

Pitanje za kupce stanova: kako ste se zaštitili od potencijalne insolventnosti prodavca?
 
Projektno finansiranje bi trebalo da daje neku sigurnost. Stvar je u tome što investitor otvara novu firmu za svaki projekat, tako da poslovanje firme sa prethodnog (pod pretpostavkom da je loše, a nije) ne ugrožava ovaj novi projekat.
Druge konkretne sigurnosti baš i nema, više je stvar lične procene, kao sa većinom stvari u životu.
Računajte da kada kupite stan, od tog trenutka investitoru i prodaji nestane onaj lepi osmeh sa lica i umiljati glas, malo drugačije nastupaju i razgovaraju.
 
Ja sam kupio stan u drugoj zgradi, lamela 2, sprat 2. Igrom slucaja svaki dan prolazim pored objekta (na putu do kuce sa posla) i vidim da se radi bas aktivno. Lepo vreme je takodje posluzilo da se uradi sto je vise moguce. Ja licno nemam puno briga sto se tice samog objekta jer sam siguran da ce ispuniti nasa ocekivanja i siguran sam da ce biti jedan od lepsih i kvalitetnijih objekata u Beogradu. Vise me brine saobracaj u samoj ulici i ulicama pored (Ugrinovacka i Marine Prilaz) jer verujem da ce biti zakrcenje saobracaja, posebno kada se izgradi i objekat na mestu gde je trenutno kasarna. Na ovo naravno ne moze da utice investitor / izvodjac i to je generalno problem na nivou veceg dela Beograda.
Neka je sa srecom svima koji su kupili, a siguran sam da cemo se lepo slagati svi buduci stanari! :)
 
Cao buduce komsije :)

Ja se dvoumio izmedju objekta 1 i 2, na kraju je objekat 1, lamela 1, prvi sprat, stan 11. (Sad sam ukapirao da je sve br. 1 :D)

Druzimo se :)
 
Prolazim ovuda cesto, Novogradska je mala ulica i vec je sada prilicna guzva. Koliko vidim na renderima postojace ulicica sa desne strane ovog uskog placa kojom ce se ici do ulaza u garaze. Da li postoji jos neki izlaz iz kompleksa sa druge strane osim ovog? Ova interna ulica ce svakako postati brzo jednosmerna jer ce sa jedne strane ljudi parkirati, kao sto je svuda po okolini. Pitanje je kako ce se ljudi mimoilaziti da bi usli ili izasli iz garaze.
 
Milos76":279lu4si je napisao(la):
Prolazim ovuda cesto, Novogradska je mala ulica i vec je sada prilicna guzva. Koliko vidim na renderima postojace ulicica sa desne strane ovog uskog placa kojom ce se ici do ulaza u garaze. Da li postoji jos neki izlaz iz kompleksa sa druge strane osim ovog? Ova interna ulica ce svakako postati brzo jednosmerna jer ce sa jedne strane ljudi parkirati, kao sto je svuda po okolini. Pitanje je kako ce se ljudi mimoilaziti da bi usli ili izasli iz garaze.
Ova uličica će biti slepa i nema planova da se napravi drugi izlaz. Tj. Investitor nema gde da ga napravi, a grad sigurno neće...
Jasno je da će cela ulica postati divlji parking, od toga nema spasa. Ja sam uzeo dva parking mesta, ali verujem da će biti onih koji neće uzeti parking mesto a imaju više automobila...

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Vrh