Šta je novo?

Trgovinski centar IBC, Zemun

Prebacena u zavrsene projekte ;)
 
Jeste planirano proširenje - još lokala i navodno bioskop. Možda ćeš već sledeće godine da vraćaš temu u "Projekte u izgradnji" :D
 
Da... bioskop ...
plus 1 :)
a u kom ,,čošku,, je planiran ?
 
Nista od prosirenja, poseta samom centru je bas, bas niska, poslovanje svih radnji je u dubokom minusu, a do isteka ugovora o zakupu ima jos po 2-5 godina, videcemo sta ce biti.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=361179#p361179:17kwvjdh je napisao(la):
alek_dj » Fri Dec 04, 2015 5:55 pm[/url]":17kwvjdh]Nista od prosirenja, poseta samom centru je bas, bas niska, poslovanje svih radnji je u dubokom minusu, a do isteka ugovora o zakupu ima jos po 2-5 godina, videcemo sta ce biti.
Možda ti imaš bolje informacije, ali na terenu ne deluje tako.
Kad god sam otišao parking je sasvim solidno popunjen.
 
Radim u firmi koja ima maloprodaju u Zemun parku :) Solidnu posetu beleze igraonica, restoran I Uradi sam, ostali objekti prilicno lose posluju.
 
Pa kad vam je reklama nula kako se tamo dolazi gradskim prevozom uopste
 
u TC fale zezalice za tinejdjere
trenutni sadrzaj definise ciljanu grupu posetilaca
a time gubi zivost koju ima TC Usce, Delta...
 
Sa sadašnjom lokacijom koja je je generalno jedno slepo crevo iako se nalazi na putu između Batajnice i GAlenike, nema im spasa osim ako se ne izgradi 5 stambenih blokova odmah pored. da su bar na batajničkom drumu bila bi bolja lokacija, onako su daleko od očiju daleko od posete..

Centar nema ni velicinu ni atraktivnost da privuce vise ljudi. Morao bi da bude neki full outlet da bi mogao da radi, ali sa pravim outlet cenama i jos jedno 2x ovoliko prodavnica.

Bio 2 puta, neću više, iako mi iz centra Zemuna treba 10 minuta kolima. Samo lud čovek bi tamo prevozom pak išao i ako i ima neki autobus, verovatno je neki koji ima red voznje svaku prestupnu godinu.
 
Ne mora 5 stambenih blokova , okolna naselja koja gravitiraju
tom jedinom normalnom TC u bliskom okruženju su dovoljna

Trenutno TC nema nista privlacno za ljude koj još nisu ušli u porodične (bračne) vode
Verovatno je to i bila ideja ovako drugačijeg TC , brze, kratke, šoping posete ....

Ako hoce vecu posetu (pa i duže zaržavanje ) mora se dograditi bar još jedan objekat
(a ima mesta) sa još dr. sadržaja namenjenih mladjima
te bi tako zapravo povecao br. raznovsnost ciljanih grupa posetilaca

Ovakom koncepcijom postignut je i njen maksimum
ako hoce više, jasno je šta im valja činiti :)
 
Niko mi ne rece koji prevoz gradski se provlaci tuda
 
Verovatno niko nije uspeo da rastumači tvoju poruku.

Do ovog idu 612 iz Pohorske odnosno, sa Galenike, i 708 izbloka 70 odnosno Zemun Polja.

A do Zemun parka, koji je takođe spominjan posle mnogo kruženja stiže 707.
 
73,706 stari NS (Batajnicki) put
sidješ kod nekdašnje bim Slavije i par minuta peške u pravcu novog NSputa
preko zelene površine a odmah uz sam TC Metro

Mnogima kada vide okolinu pada na pamet
da je tu dobro mesto da se smestiti i Bg buvljak (s koim i ne znaju gde ce )
a time bi i stari Zemunski buvljak se sam ugasio zbog prevelike blizine
a sada samo zadaje muke i lokalnom stanovništvu i nadležnima
(tri muve jednim udarcem )
TC Zemun bi tako ponesto izgubio a i po nesto više dobio
eto prilike da istraživaci i stručnjaci u toj sveri, daju svoje procene
 
Pre oko dve nedelje pocela je izgradnja druge faze. Nema za sada sta da se vidi, ali drago mi je da su poceli sa gradnjom.
20220520_171623.jpg
20220520_171643.jpg
20220520_171648.jpg
 
Дајте промените наслов или додајте у загради "Земун парк". Ко може да нађе ову тему тражећи је по називу тржног центра...
 
Vrh