Šta je novo?

Trg Slavija

Pa ovo su šokovi

96ba2cf77a62173737e78e153dd0adee.jpg


12041b8876e9e145b627ceec8781b1b2.jpg


135ee5f6424e0b399006b0553c8e1044.jpg


816754ab14aa0e3b4c9141eeac9d0d86.jpg
 
Igrala se deca pa se zaigrala...trn u oku svakom ljubitelju gradjevine.
 
@makarije to je puklo pre nekih mesec i kusur dana, par stranica u nazad mozes naci iste te slike...
 
@srdjan prpa
znam, pratim ovu temu. ali mislim da treba potsećati i potsećati i potsećati. ne smemo se navići na fušeraj kao standard, kao stil života...
 
Najavljeno je da će se popraviti , ali kada se steknu adekvatni uslovi. Suludo bi bilo da su to radili na - 9°C , pa da opet brzo pukne , mada ni kada budu odradili po lepom vremenu , nećemo imati neku veliku garanciju , ali će barem biti veća nego da je rađeno prethodnih dana.
 
Ja se izvinjavam ali pre mesec dana, kada su se pojavile prve slike u vezi ovih ostecenja, nije bilo -9, bilo je puno vise. Ni sada nije -9 pa ne popravljaju, ne znam kakvi to vremenski uslovi treba da se steknu pa da pocnu da popravljaju ove brljotine. Moze biti i -9 i +9 i -90 i + 90 ovde ce uvek biti fuseraj dok vladaju partijska drzava, javasluk i korupcija i dok niko ni za sta ne odgovara. Nema potrebe ni da bilo sta prave ni popravljaju dok je to tako.
 
Људи масовно на скретању у Макензијеву прелазе ван пешачког тј. тамо где је био стари прелаз.
 
Pa zato što je taj pešački najgore postavljen od svih ovih novih.
Meni ne smeta novo postavljanje u Kralja Milana i Nemanjinoj jer su usklađeni sa stanicama prevoza, a nemam problem ni kada pešačim (znam da su mnogi ovo kritikovali). Onaj u Beogradskoj mi nije nešto bitan jer retko idem peške iz Kralja Milana ka Makenzijevoj, a jedino je tada nezgodno postavljen. U Bulevaru oslobođenja jeste pomereno i malčice je nezgodnije ako iz pravca Deligradske želite da pređete, ali je bar usklađen sa stanicom prevoza.
Ovaj u Makenzijevoj je potpuno debilan.
 
Ne znam da li samo ja to primecujem ali ljudi su nestali sa kruznog toka slavija. Sve je pomereno i sada je sve nebulozno za pesake. Ako hoces da predjes dijagonalno trebak lep kilometar da ispesacis dok obidjes pola beograda. Pre je oko stanice na kruznom toku, stanice u nemanjinoj, pored meka kod hotela slavija sve vrvilo od ljudi, sada jednostavno vise nema nigde nikoga. Svaki put kada prolazim blizu slavije vidim samo betonski park bez ljudi.

Danas sam prolazio kolima od veterinarskog ka slaviji i gore kod stanice karadjordjev park ivicnjaci izmedju asfalta i betona su poceli da se klackaju i napunili su se vodom. Dole na kruznom toku asfalt oko sina je skroz ispucao a jedan deo asfalta ka beogradskoj se skroz skinuo i otvorile su se rupe. Dakle par meseci posle otvaranje polako pocinje ulica da se raspada. Par vecih kisa i potpisujem da cemo se voziti po rupama.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=522906#p522906:1aap6mi3 je napisao(la):
bojan87 » 07 Mar 2018 07:03 pm[/url]":1aap6mi3]Ne znam da li samo ja to primecujem ali ljudi su nestali sa kruznog toka slavija.

Pomerene su dve stanice koje su generisale veliki broj ljudi - ona na samom kružnom toku i tramvajska. Pešaci sada idu drugim rutama koje ne obuhvataju sam "vidik" kružnog toka. Bar da je ono novo napravljeno nekako normalnije, da pešaci imaju razloga tu da dođu, ako ne zimi, onda ostalim godišnjim dobima. Taj nagib je mogao da bude novi "kod konja", ali mi se nekako ne čini da će biti.

Za radove su svi koji iole prate građevinske radove po gradu mogli i pre početka da kažu da će biti ovakvi.
 
Koliko para toliko muzike tako je to bilo od vajkada. Koliko su platili toliko smo dobili i to je to. Na kraju ce biti i gore nego sto je bilo pre, u tom pravcu sve ide.
 
Cao Svima,

Dole mozete pogledati moj predlog umesto fontane na slaviji.

Nisam bas spretan sa slikama i montazama, ali sam bio inspirisan slikama i radovima od zexland, pa sam probao sam da napravim resenje.

BEOBUILD_RESENJE_SLAVIJA.jpg


Imaju prolazi ka novom trgu, i trgovima kod Makenzijeve i Bulevara oslobodjenja. U sredini je kulturni centar sa izlozbama o Beogradu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=523031#p523031:7s8qrnlk je napisao(la):
BaneBG » 08 Мар 2018, 11:13[/url]":7s8qrnlk]Cao Svima,

Dole mozete pogledati moj predlog umesto fontane na slaviji.

Nisam bas spretan sa slikama i montazama, ali sam bio inspirisan slikama i radovima od zexland, pa sam probao sam da napravim resenje.

BEOBUILD_RESENJE_SLAVIJA.jpg


Imaju prolazi ka novom trgu, i trgovima kod Makenzijeve i Bulevara oslobodjenja. U sredini je kulturni centar sa izlozbama o Beogradu.

извини, а шта је бре ово?
 
Očigledno nešto što se sviđa ljudima , jer ima devet lajkova , za sada.
 
Napisao je čovek da je Kulturni centar Beograda , sa prilazima istom , ako si na to mislio.
 
Pa dobro .... je iz ,,ptičije,, perspektive .... samo pokušavam da zamislim iz pešačke šta se vidi ....
u odnosu na visinu instalacije-objekta nikako da vidim išta :roll:

Ajd probaj sa proporcijalnim čiča Glišom na par repera :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=522904#p522904:28e78plb je napisao(la):
jelenabg » 07 Mar 2018 18:44[/url]":28e78plb]Pa zato što je taj pešački najgore postavljen od svih ovih novih.
Meni ne smeta novo postavljanje u Kralja Milana i Nemanjinoj jer su usklađeni sa stanicama prevoza, a nemam problem ni kada pešačim (znam da su mnogi ovo kritikovali). Onaj u Beogradskoj mi nije nešto bitan jer retko idem peške iz Kralja Milana ka Makenzijevoj, a jedino je tada nezgodno postavljen. U Bulevaru oslobođenja jeste pomereno i malčice je nezgodnije ako iz pravca Deligradske želite da pređete, ali je bar usklađen sa stanicom prevoza.
Ovaj u Makenzijevoj je potpuno debilan.

Макензијева је потпуно дебилна
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=523397#p523397:3mw7oqw8 je napisao(la):
solecar » 09 Мар 2018, 14:04[/url]":3mw7oqw8]Napisao je čovek da je Kulturni centar Beograda , sa prilazima istom , ako si na to mislio.

између осталог и то, али је могао мало детаљније да опише. и то је премало простора за културни центар, а цела конструкција је прегломазна за Славију
 
taze sličice evo ponos Slavije i fale samo još pilici i po koje prase :lol:
 
Vrh