Šta je novo?

Tržni centar i hotel u Rajićevoj - [ 57.000m2 ]

Nema ih neki bag je posto sam promenio glavnu fotku stajala je neka prevelika pa je skripta povukla datum :violina:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=361724#p361724:9j4z010h je napisao(la):
relja » 08 Dec 2015 01:33 pm[/url]":9j4z010h]Evo još jedne, kraj XX ili početak XXI veka


file.php

Da, ovo je ono sto je Rajicev trg mogao da bude ili "ostane", klasicni pravolinijski pesacki trg sa zgradama u nizu.
Bilo bi mesta i za novu arhitekturu, slobodnu interpretaciju povrsine trga, garazu itd, a fakultet lik. umetnosti bi bio u centralnoj poziciji.
Meni bi to imalo smisla, cak bih se kladio da je to i bila neka izvorna ideja u odredjenom momentu.

https://www.google.at/maps/@44.8206055, ... 56!6m1!1e1
 
Vraceni su radom naseg bajnog mupa svi na broju dodatno ucvrsecni sa video nadzorom
 
Mislim da ih skidaju zimi pricao sam sa covjekom koji ih je sredjvao nakon sto su ih nasli
 
cosak gde je onaj pogoreli restoran nisu ni pipnuli, ne izgleda kao da planiraju da to ucine. bedak..
 
Pa kad je zemljiste pid sporom zna se od samog starta
 
Kako raste objekat, toliko raste znacaj njegove uklopljenosti u gradsku celinu. Iako sam video rendere nadam se da po gabiritima neće previše strčati na stranama ka KM, KP i Pariskoj.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
:gobb: Славимо Арапе којима поклањамо најбољи плац, а највише граде Јевреји који су сваку парцелу платили. Ерпорт сити, Вишњица плаза, Гарден центар и Рајићева, шта ли ће бити следеће?
 
Израелски инвеститори могли су бити један од партнера да се на одржив и економски смислен начин у наредних 20-ак година урбанизује Савски амфитеатар.
 
Misliš kao u Airport City, sa onom zgradmo po sred ulice Đorđa Stanojevića. :) Recimo da su to bile početne godine i da se naša nova administracija nije snašla u planovima urbanizma Beograd i da je tada svaka gradnja u Beogradu bila kao sletanje na Mesec, pa su propustili da sugerišu na nelogičnost u planskoj izgradnji po sred buduće saobraćajnice - ulice.
 
Ovo je istorijski trenutak za grad...dugo smo cekali, ali i docekali :) jos da se rekonstruise stari hotel "Srpski kralj" pored i to je to :)

Ajte dajte Jevrejima da srede Staro sajmiste...red je :)
 
Vrh