Šta je novo?

Tržni centar i hotel u Rajićevoj - [ 57.000m2 ]

Evo par današnjih slika

x3ip0o.jpg


i2rd51.jpg


2gvnedh.jpg


2zq93le.jpg
 
I jedna noćna fotka:

autor fotografije:Ana Davidović Wijnberg
 
Ova strana prema K. Petra satru treba da bude autenticna tj. replika starih zgrada?
 
Pa tako je bilo prikazano na renderima, da ce toj strani biti vracen predratni izgled.
 
spatiotecte":2up53d8s je napisao(la):
Pa tako je bilo prikazano na renderima, da ce toj strani biti vracen predratni izgled.

"Predratni" izgled teško može da se vrati, pošto su i "Srpski kralj" i kuća Tome Vučića-Perišića bile niže od nove robne kuće.
 
Баш су убрзали грађевинске радове

20151110_133642.jpg


20151110_134102.jpg


20151110_134113.jpg
 
Нису убрзали, граде истим темпом, него се гради доста лакше и наизглед брже након што се пређе кота 0.0
 
relja":179xr5ib je napisao(la):
spatiotecte":179xr5ib je napisao(la):
Pa tako je bilo prikazano na renderima, da ce toj strani biti vracen predratni izgled.

"Predratni" izgled teško može da se vrati, pošto su i "Srpski kralj" i kuća Tome Vučića-Perišića bile niže od nove robne kuće.



Предратни изглед би се вратио када би цео тај блок био реконструисан новцем земље која га је уништила и објекти и земљиште враћени старим власницима.

Овако ће Немачка бити ослобођена одговорности што их је порушила, град лишен аутентичне лепоте тог блока у замену за неинвентивну стаклену кутију, а старим власницима ћемо морати да платимо денационализацију из буџета.

"Браво" за тупавост власти које су све урадиле наопако.

Него где су беше тачно завршили новци од продаје туђег приватног земљишта страном инвеститору..?
 
Pre par dana sam prisustvao jednoj sceni kada je majstor koji upravlja ovom dizalicom spustio kabl sa 100din do ulicnog prodavca sladoleda ovaj mu uzeo pare zapakovao sladoled u kesu zakacio je i poslao gore...:)
 
Toliko mi je bila zanimljiva scena da nisam ni razmisjao...sve vreme sam gledao kako ce ovaj gore da uzme sladoled i steta...ali verovatno to cesto rade tako da mozda i bude neki foto...:)
 
Pa kako je uzeo ?
To su me i klinci pitali kada sam im prepricavao tvoj post :)
I kako je 'osigurao tu novcanicu od 100din?
Kesa? :D
 
hahah isto kesa
a uzeo tako sto je otvorio prednje staklo od one kucice ..nisam ni znao da moze da se otvori..:)
 
Nadam se da je bio zadovoljan sladoledom da ne bi bilo... :lol:
(obratite pažnju na jezik na linku)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8Pvfy4CBMsw[/youtube]
 
Hahahaha :D
Dobra fora, da nisu 'previse dobro' kadrirali, kao i da se ne vidi da je u pitanju otpad, moglo bi da prodje i kao slika iz stvarnog zivota :D
 
Оћел бит какав апдејт...греота за градилиште на таквом месту да нема мало редовнијих слика..ако је неко у пролазу нека услика коју...стотине и стотине кубика бетона се слива тамо
 
Vrh