Šta je novo?

Tošin bunar i Egipatska (Zemunska): proširenje i rekonstrukcija ulica

Нисам нигде, па ни на сајту Града, видео неку најаву да за два дана крећу радови на изградњи кружних токова око Ушћа.
 
Нисам нигде, па ни на сајту Града, видео неку најаву да за два дана крећу радови на изградњи кружних токова око Ушћа.
*Vest je od juče, čak se i vide tri KT na prezentaciji.
"Dodao je da će tokom leta krenuti radovi na izgradnji kružnog toka ispred Brankovog mosta."
503899_5947f8d0-0e65-480d-a5ab-9c12c37bf106.jpg_iff.jpg
 
Током лета ће радови кренути, али не за два дана као што @Dadada тврди. Можда су радници мислили на понедељак 15.7.
 
Ispred hotela i imt ali smer ka Surcinu kontam,jer ispred samog hotela nije skinut asfalt stari i stavljen prvi novi sloj,ja bi rekao da tako ce biti jer samo jos taj deo je ostao pod stari asfaltom,jel tako @Dadada @Гага
Sutra asfaltiraju stranu ispred hotela i IMT... I ostaje im jos deo od B. Reke do IMT a i to su poceli da rade. Ljudi kazu da je 99%zavrseno do kraja meseca... Ostace sitnice oko saobracajnice da sredjuju... Tako oni kazu.. I verovatno posle nastavljaju jednu stranu od N. Dobrovica ka autoputu.
 
Od jutros ili sinoc pusten saobracaj ispred Hotela i IMT...znaci ostalo je jos parce od Eko pumpe do semafora pre Bele reke smer ka Zemunu i habajuci sloj komplet...blizimo se kraju...moze to do kraja meseca sigurno...ne znam koliko je bas pametno raditi na 35,tipa juce su asfaltirali u 11,najvece sunce...i zbog radnika a i zbog samog asfalta...neko je pricao na forumu da nije bas prepametno na velikoj temp asfaltirati...doduse kad bolje razmislim,oni sada habajuci sloj mogu uraditi komplet u smeru ka Surcinu jer je sve gotovo,i raskrsnice i ostalo.
 
Samo do eko pumpe?

Zar nije bila poenta da urade ceo potez odjednom?
Pa ne valja zavrsni da se radi na sto metara osecaju se ti nastavci ali ova razdaljina je otprilike na pola i ok je. Verovatno tu ima i ograničenja zbog saobracaja. Imaju jos jedno ostrvo da dislociraju i da se svetiljke pomere i onda ide drugi deo i to je to.... Kazu da sigurno zavrsavaju do kraja meseca kolovoz, mozda ostanu neki detalji na parkinzima i to je to... Vec su deo ljudi poslali na Usce na kruzni tok... Tako su mi rekli danas a pre neki dan su mi rekli da nastavljaju od N. Dobrovica ka autoputu ako sam razumeo jedna strana treba da se prosiri.
 
Semafor kod Eko pumpe terorise saobracaj. Beskonacni crveni talasi. Manji su problem radovi
Tačno. Ugasio bi ga tako rado, samo trepćuće žuto model rada bi ostavio, iovako ti nema saobraćaja iz poprečnih ulica. Isto važi za semafor kod Lidla, bez ikakve potrebe je tu skretanje i semafor, opet i tu samo trepćuće žuto model rada i rešeno..
 
Semafor kod Eko pumpe terorise saobracaj. Beskonacni crveni talasi. Manji su problem radovi
Ovaj semafor u Zemunskoj je još gori, kod Eko pumpe bar ima saobraćaj od pumpe ali ovde nema čak ni poprečne ulice.
TREPĆUĆE ŽUTO MODEL RADA SVUDA U ZEMUNSKOJ, ODMAH!!
*Promeni potpis u Ukinimo Semafor Kod Eko Pumpe u Zemunskoj.
Zemunska.png
 
Mogli to na brzaka vcrs da odrade...zatvore komplet ulicu...i cao zdravo do eko pumpe i gotovo...danas nije nista...vrvt se misli na sl utorak ili sredu..
Pa oni imaj
Mogli to na brzaka vcrs da odrade...zatvore komplet ulicu...i cao zdravo do eko pumpe i gotovo...danas nije nista...vrvt se misli na sl utorak ili sredu...
Pa oni imaju svaki dan tri - cetri ekipe koje asfaltiraju ceo Beograd nije njima ovo jedino gradiliste... S druge strane opet naglasavam da izvodjac dobija zatvaranje ulica po fazama od sekretarijata za saobracaj... Ipak je ovo JKP, nije ovo neka multi kompanija.
 
Da li je samo moj subjektivni osećaj da je ovo jedna od neprijatnijih deonica u Beogradu zbog najužih mogućih traka koje sam video do sada?

Pogotovu u smeru ka Surčinu kada postoji krivudanje, a pored vas je kamion/GSP itd. Ne znam ali mi deluje da je ovo ispod ili na samoj ivici standarda. Ovako "klaustrofobično" sam se do sada osećao samo ovde kada bih išao u smeru ka Senjaku.
 
Bilo je slično na Banjici, u Crnotravskoj, pre rekonstrukcije. Uske trake samo tako. Još tada tamo nije bilo razdelnog ostrva na sredini pa je bilo baš nekako jezivo.

Nisam prošao Tošinim/Zemunskom od kako su pustili po novom pa ne znam kako je tačno ali ovim sam hteo reći da imamo dovoljno užasnih primera po gradu da me uopšte ne bi čudilo da jeste na samoj ivici standarda.
 
Da li je samo moj subjektivni osećaj da je ovo jedna od neprijatnijih deonica u Beogradu zbog najužih mogućih traka koje sam video do sada?

Pogotovu u smeru ka Surčinu kada postoji krivudanje, a pored vas je kamion/GSP itd. Ne znam ali mi deluje da je ovo ispod ili na samoj ivici standarda. Ovako "klaustrofobično" sam se do sada osećao samo ovde kada bih išao u smeru ka Senjaku.
Mi sa Nbg smo navikli na sirinu... 😛... Ali ako hoces da zadrzis, siroke trotoare, parking mesta, skoro sva drveca da ne rusis objekte to je to. Ovaj osecaj je izrazen kada iz Vojvodjanske udjes koja je bas prostrana (ali nema ni jedno parking mesto)... Ovde imas 3m+3m+3.5m+trake za skretanje(koje su verovatno predvidjena za neke buduce zgrade) , parking je valjda 4,5m +3m trotoar/biciklisti i dalje nema gde
 
Vrh