Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

Npr. Yandex prilikom bezgotovinskog placanja, ukoliko se stranka ne pojavi skida sa racuna 370 d. pod uslovom da vozilo na adresi ceka min.10 min.
Ako narucilac otkaze kada je vozilo vec stiglo, tada se sa kartice skida 220 d.
 
Nisam dugo se vozio u taksiju, firma je dozvoljavala rad od kuće, ali sad se mora ići na posao. Pravim računicu, relacija je Mirjevo - Novi Beograd po plan plusu oko 12 km. Da li mi se isplati taksi ili da ja i još jedna kolega koji je na Karaburmi iznajmimo auto kod renta car agencije (cene za mesečni najam ovde, najmanji auto je 12 evra dnevno, 360 mesečno). Kolko bi koštao taksi?
Gradski prevoz nije opcija
 
Dobro pitanje...
Jeftiniji taksi,ako uzmeš u obzir potrošnju goriva i parkiranje kao i vreme provedeno u gužvi ako voziš u špicu
Taksi bi u tvom slučaju koštao oko 2500din dnevno
 
Poslednja izmena:
Deluje mi kao tu negede, 2500 je 20 evra, ne mogu da izračunam potrošnju, tako da verovaću ti
 
I upadnem u gužvu i tih 5km vozim 25min ,znači mora i vreme

Moje je mišljenje da je start + km + vreme najbolje za sve..s tim što vožnja preko 5km treba da bude jeftinija nego do 5km po km
 
Nisam dugo se vozio u taksiju, firma je dozvoljavala rad od kuće, ali sad se mora ići na posao. Pravim računicu, relacija je Mirjevo - Novi Beograd po plan plusu oko 12 km. Da li mi se isplati taksi ili da ja i još jedna kolega koji je na Karaburmi iznajmimo auto kod renta car agencije (cene za mesečni najam ovde, najmanji auto je 12 evra dnevno, 360 mesečno). Kolko bi koštao taksi?
Gradski prevoz nije opcija
Imaj u vidu da je u poslednjih recimo godinu dana neuporedivo teže dobiti taksi u špicu nego ranije, pa imaš i to cimanje oko zvanja svaki jutro i tempiranja da ne zakasnite.

Ako je kiša, mnogo ranije moraš da kreneš da zoveš, meni se dešavalo da odustanem pa uhvatm 16 (naravno ako ne mogu svojim autom taj dan).

Na Karaburmi živim i često idem na NBG poslom, s vremena na vreme taksijem, tako da ti je sve ovo iz ličnog iskustva.
 
@nensav
Posle par dana iste rute sigurno ces naći taksistu sa kojim ces se dogovoriti o svakodnevno ugovorenoj vožnji.
 
Jedan od divljih taksista koji je mnogo puta prijavljivan Komunalnoj miliciji a čak je bilo i sukoba ispred klubova..
Sramota , javašluk u radu Komunalne milicije i saobraćajne inspekcije..za sve vrste nelegalnog prevoza

 
Poslednja izmena:
Jel on to taksira sa UP- om? Vw UP je registrovan za 4 osobe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Početkom sedamdesetih ....
IMG-feecdd48ea88295b7327e0d90ba54b4b-V.jpg
 
A pritom jednih ima 500 a drugih 6000
Ali poenta je da se odma nešto opljuje u vezi sa taksistom dok za inovativnu pomoć ni slova od licemera ...
 
Primetno stoji da oni koji se najmanje voze taksijem najvise na tu uslugu imaju negativnih predloga !!
Sto samo nesto govori o delu licnosti te osobe.

Taksi je usluga gde gospodari onaj koji placa.
Svaka negativna primedba spada na teret onoga koji je izabrao da ga za sopstvene pare neko j. i voza unaokolo.

Ja toliko.
A vozim se redovno taksijem.
 
A pritom jednih ima 500 a drugih 6000
Ali poenta je da se odma nešto opljuje u vezi sa taksistom dok za inovativnu pomoć ni slova od licemera ...
Pa više o vama regularnim taksistima govori to što imate ortački odnos sa nelegalnim taksistima, a ove iz inovativnog prevoza samo što štanglama ne počnete da jurite po gradu.
Pametan zna da je ovo parafrazirano.​
 
O sebi si govorio ko si i šta u postu koji je obrisan
 
Vrh