Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

Neki još uvek pamte onih nedelju dana blokade od pre par godina, kada maltene nije bilo dela grada na koji nije uticalo, indirektno. Čak i onaj u Lazarevcu, kada mu autobus nije došao, znao je, hteo on to ili ne, da je uzrok blokada centra grada. Takođe, još uvek pamtimo da je to bilo zbog Car: Go.

Ajd' da vas vidim junačine, da isto ovo uradite zbog nelegalnih taksista, koji direktno utiču na lošu sliku o vama. Samo nemojte da mi se vadite na to kako ne možete da se borite protiv onih koji imaju poleđinu, jer isto to pričate i za Car: Go, pa vas nije sprečilo da blokirate grad.
 
Sami taksisti se i bune protiv takvih koji im blate i ruze delatnost. Ali nemaju potpunu podrsku svojih taksi udruzenja. Udruzenja su ta koja diktiraju pravila i namecu svoj nacin rada.
Udruzenjima jedinino odgovara da ih stranke sto vise pozivaju za voznje.
Takav cilj ostvaruju time sto se drze pravila "dok je lopova po coskovima zovite i mi vam pruzamo bezbriznu voznju"

Zacrtan trend je postalo precutno pravilo koga se zajedno drze skoro sva taksi udruzenja.
 
@Pule izvini sta pricas?
Meni ne smetaju, ako država žmuri na aerodromu i beton hali.. Sta ima ja da rešavam stvari!?
Samo cetri posta iznad ti je jedan od taxi vozaca rekao da mu divljaci ne smetaju.


@BATICA sobzirom da znas da okacis video na youtube verujem da znas i da otkucas na googlu taxisti napali car go vozace pa procitaj malo vesti iz 2018te godine.
 
@BATICA sobzirom da znas da okacis video na youtube verujem da znas i da otkucas na googlu taxisti napali car go vozace pa procitaj malo vesti iz 2018te godine.
Tvojoj naivnosti nema kraja...
Svašta je ta kriminalna inovativna firma plasirala u medije..
Jel misliš da je sve tačno što saopšte...
Jel misliš da te taksiste koji su kao napali ženu vozača cargo štanglama ne bi pronašli u roku od 5min..
Ili bilo koji drugi slučaj za
Pa posle bi trubili danima kako je uhvaćen taksi nasilnik koji je napao cargo vozača...
Seti se zapaljenog cargo auta i konferencije za štampu ..šta su tad izjavili..
A raspitaj se ko je bio taj vozač i zašto su mu zapalili cargo auto
Tako da..
ps
I na tarabi piše.....pa ti probaj
 
Poslednja izmena:
I na tarabi piše da ako samo veruješ u izjavu da su taksisti napali vozača Car: Go, a ni u jednju drugu njihovu izjavu, da veruješ u sve što napišu / izjave. ;)
 
Po meni odlični su uslovi za početak derbija, nadamo se da nece pasti kiša..!!!
 
Naravno da ne znam, zato što jedino vi Taxisti znate šta je neko hteo da napiše i šta je neko svojim očima video, tačnije da nije tako kako je video svojim očima. ;)
 
Ma sve znaš,sve vidiš nema šta
Ali pazi da ti život ne prođe u licemerstvu
 
Ma gde ja sve znam. Nit' ja, nit' drugi znamo išta. Taksisti su ti koji sve znaju i koji se razumeju u sve. :)
Jel misliš na ono licemerstvo "nelegalni taksista je moj najbolji ortak, a Car: Go najveći neprijatelj i neko zbog koga imam problem da zaradim za 'leba..."? ;)
 
Bolje biti i krivo nasađen i sve ono sa čime sam bio "počašćen" od strane @Mare81 , nego biti licemer kome ne smetaju nelegalni taksisti, već jedino i isključivo Car: Go.
 
Ne, licemeru sve smeta kod talsista a za kriminalni inovarivni cargo ni reči..
Veruje im,podržava i diže u nebesa
Taksista mu je glavna opsesija u životu,kako su lopovi,prevaranti,kako napadaju poštenu inovativnu pomoć na putu..
Pa kako previše zarađuju,kako samo rade 3,4h
Sve ti znaš...bolje od taksiste
 
OK kako sam onda ja licemer, kada nijednom nisam podržao Car: Go? To što vi taksisti moja pisanja gde vas prozivam za dvostruke aršine prema dvema grupacijama koje obavljaju taxi usluge, a ne ispunjavaju sve potrebne uslove za tako nešto, tumačite kao podršku za Car: Go, ne znači da sam stao na stranu Car: Go ili ih podržao. Isto važi i za tumačenje da moram da pljujem Car: Go, a nikako da budem ravnodušan prema njima, kako bih u vašim očima bio čovek, i to sa velikim Č. Ovime sam odgovorio i na druge konstatacije, samo što teško da će se to shvatiti i protumačiti onako kako bi trebalo, i da ne ispadnem još jednom branilac Car: Go i neko kome su taksisti jedina preokupacija u životu.

P.S.
Znam da ništa ne znam i da konstantno iznosim gluposti i besmislice.
 
Jel ste zaboravili nekadasnji zahtev da dobijete status sluzbenih lica?
 
@BATICA

Eto jos jednog razloga zasto treba da pratite tehnologije i da uvedete iskljucivo placanje preko aplikacije ili karticom. Em ne nosite kes sa sobom, em i vama i musteriji lakse raskusuravanje, em divljaci ne mogu da vam kradu!!! A onda ce i narkomani shvatiti da nema poente da pokusaju da vas opljackaju.

Naravno, ova vest je uzas i takve bolesnike ne bi trebalo pustati iz zatvora.
 
Profesionalno parkiranje profesionalnog vozaca
Slika sa facebook grupe
FB_IMG_1646294805360.jpg
 
@BATICA

Eto jos jednog razloga zasto treba da pratite tehnologije i da uvedete iskljucivo placanje preko aplikacije ili karticom. Em ne nosite kes sa sobom, em i vama i musteriji lakse raskusuravanje, em divljaci ne mogu da vam kradu!!! A onda ce i narkomani shvatiti da nema poente da pokusaju da vas opljackaju.

Naravno, ova vest je uzas i takve bolesnike ne bi trebalo pustati iz zatvora.
Potpuno si u pravu
Korisnici koji pozivaju taksi preko App ne mogu to da urade bez platne kartice,to bi bilo odlično
Bila mi mogućnost kazne tj. kada pozovu taksi a ne pojave se skine im se određeni iznos
 
Potpuno si u pravu
Korisnici koji pozivaju taksi preko App ne mogu to da urade bez platne kartice,to bi bilo odlično
Bila mi mogućnost kazne tj. kada pozovu taksi a ne pojave se skine im se određeni iznos
Pa to svi i zele, i ne verujem da bi se iko bunio. Ako bude "lerka" skida se iznos sa kartice, posto je ocigledno to najveci problem.
Ali onda ne bi mogli da kradete (ne licno ti, nego te "prepostene" kolege koje su pomenute gore).
 
Vrh