Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

CarGo (sistem divljeg prevoza) se zvanicno prikljucio taxi kartelu,mafiji...
Jbg,valjda zato su ugasili drustvene mreze,ocenjivanje vozaca :D
 
Ja nemam opciju ocenjivanja vec 6,7 meseci, ali sam izuzetak u okruzenju, nisam uspeo da saznam zasto je tako.
Hoce li ovaj njihov taksi imati cene kao i ostali? Ne razumem zasto bi onda neko zvao.
Vidim da uvode i opciju batler, jos ce sahraniti i potrcka i glovo :lol:
 
Ma da bre kako su krenuli sahranice hitnu pomoć i pigrebna preduzeća!!
 
CarGo pomoć na putu to radi ovako....inovativno
Kroz tunel, pa se čeka zeleno
Jbg tako kaže navigacija
 

Prilozi

  • IMG-d9572f893ae6d2a384ccf3d93d81fb5c-V.jpg
    IMG-d9572f893ae6d2a384ccf3d93d81fb5c-V.jpg
    171 KB · Pregleda: 1.732
Hahahahah pa ovaj će da ubije nekog!! Pre neko veče sa zelenog venca umesto u Prizrensku ili tunel on ode levo prema Brankovom mostu.
 
BATICA":30tscbc6 je napisao(la):
CarGo pomoć na putu to radi ovako....inovativno
Kroz tunel, pa se čeka zeleno
Jbg tako kaže navigacija


Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
E ovaj je baš inovativan.....
Ko zna možda tako treba, moderno, inovativno
Ma nije kontra smer
 

Prilozi

  • IMG-e9758452d2de64bdf25614ebe7cefdcf-V.jpg
    IMG-e9758452d2de64bdf25614ebe7cefdcf-V.jpg
    228,4 KB · Pregleda: 1.736
Ovaj je godinama bio programer u Londonu, vidi se po načinu na koji seče krivinu!
Dobru si mi dao ideju sad cu da ih slikam.
 
Mogu da potvrdim da vozači cargo-a praktično i ne poznaju grad već slepo voze putem navigacije. U toku vandrednog stanja sam ih koristio a jedan od njih je iz pravca Tošinog bunara trebao da me doveze do železničke stanice na Novom Beogradu. Navigacija ga je vodila preko Heroja sa Košara i valjda da stane na sred vijadukta kod žel stanice pa da se ja užetom spustim dole??? Srećom pa sam na vreme video da vozač pojma nema gde ide pa sam mu pred iskjlučenje rekao da skrene prema Belvilu.
 
Tacno je da ne poznaju grad, a izgleda da su im i cene otisle gore. Bas sam hteo da testiram danas.
Trg Republike - Restoran Rubin na Kosutnjaku, taxijem 800 din.
Ista trasa nazad cargoom 959 din. Doduse glanc nova bela hibrid toyota, ali se vodila kao eco klasa, ne biznis. I opet skuplje od taxija.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=748633#p748633:8a8vze89 je napisao(la):
Igor » Uto Jun 16, 2020 9:13 pm[/url]":8a8vze89]Mogu da potvrdim da vozači cargo-a praktično i ne poznaju grad već slepo voze putem navigacije. U toku vandrednog stanja sam ih koristio a jedan od njih je iz pravca Tošinog bunara trebao da me doveze do železničke stanice na Novom Beogradu. Navigacija ga je vodila preko Heroja sa Košara i valjda da stane na sred vijadukta kod žel stanice pa da se ja užetom spustim dole??? Srećom pa sam na vreme video da vozač pojma nema gde ide pa sam mu pred iskjlučenje rekao da skrene prema Belvilu.
Šta bi bilo da mu je na Gazeli rekla navigacija da skrene desno?
 
Veći bi cirkus bio da se na Mostaru vrati nazad na NBG :)

Ali Mareska imate i vi svoje bisere o kojima sam pisao na temi. Istina taksi priče su živopisnije, ovi iz cargo-a su kao neka poluautomatika skoro pa roboti :p
 
I to je istina, svakakvih nas ima..
Ne bi bas rekao roboti, više robovi.
 
BATICA":1jefr3h5 je napisao(la):
E ovaj je baš inovativan.....
Ko zna možda tako treba, moderno, inovativno
Ma nije kontra smer
Ne razumem, vidi se na da je bio neki sudar, auto je očito udaren i stoji.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=748633#p748633:3l7aewxz je napisao(la):
Igor » Uto Jun 16, 2020 9:13 pm[/url]":3l7aewxz]Mogu da potvrdim da vozači cargo-a praktično i ne poznaju grad već slepo voze putem navigacije. U toku vandrednog stanja sam ih koristio a jedan od njih je iz pravca Tošinog bunara trebao da me doveze do železničke stanice na Novom Beogradu. Navigacija ga je vodila preko Heroja sa Košara i valjda da stane na sred vijadukta kod žel stanice pa da se ja užetom spustim dole??? Srećom pa sam na vreme video da vozač pojma nema gde ide pa sam mu pred iskjlučenje rekao da skrene prema Belvilu.
Doduše kakve su im i to navigacije?!
Dobijem i ja neku frljoku za koju nikad čuo, ali IGO me nikada nije tako zeznuo...
 
Nije pitanje navigacije već pristupa poslu a to je potpuno oslanjanje na navigaciju bez ikakve potrebe da se razmotri predložena ruta.

Johnnycab_Main.jpg
 
Evo dogadjaja od veceras, zovem cargo, vozac prihvati voznju, sve ok. Kad posle minut zvoni telefon, zove vozac cargo-a, pita gde se ide i saopstava da je neophodno da se voznja plati u kesu, i da nece da vozi ako je placanje kroz aplikaciju. Reko' nema nista od toga i otkazah voznju kroz aplikaciju. Izgleda da cargo broji svoje poslednje dane, bar u ovakvom obliku kakav je sad. Steta!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zašto šteta, svaka veštačka tvorevina treba da bude ugašena,tom mučenik su tek nedavno platili treću nedelju marta. Koliko sam skapirao počinju da bacaju akcenat na alfabell udruženje koje su kupili.
Ti kada sledeći put budeš hteo da platiš ipay ili karticom instaliraj naxi aplikaciju svako vozilo ima tu mogućnost, pritom zna se cena km.
 
Gde li je ovog odvela navigacija..
 

Prilozi

  • IMG-1e1d6c18675e0a3e6b145754da96eb30-V.jpg
    IMG-1e1d6c18675e0a3e6b145754da96eb30-V.jpg
    193,3 KB · Pregleda: 1.220
:D Malo..... partneri sa ratišt iz Sirije.. pomoć na putu, narkotici...
Samo ih vi podržavajte
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=748710#p748710:3n7fmudw je napisao(la):
Misha V » 17 Jun 2020 02:43 am[/url]":3n7fmudw]Evo dogadjaja od veceras, zovem cargo, vozac prihvati voznju, sve ok. Kad posle minut zvoni telefon, zove vozac cargo-a, pita gde se ide i saopstava da je neophodno da se voznja plati u kesu, i da nece da vozi ako je placanje kroz aplikaciju. Reko' nema nista od toga i otkazah voznju kroz aplikaciju. Izgleda da cargo broji svoje poslednje dane, bar u ovakvom obliku kakav je sad. Steta!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Neki pojedinci tvrde da im u CarGou kasne plate po tri meseca.

Danas su predstavnici Taksi komore odgovorili potvrdno na moje pitanje da li je CarGo sklopio saradnju sa nekim taksi udruženjem.
Ja za to još uvek nisam siguran ali proveriću.

Evo jedine vesti sa današnje konferencije

https://mondo.rs/Info/Drustvo/a1337634/ ... izija.html
 
Vrh