Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Pusta se struja polako u prvoj fazi. Moguce je od danas i internet da se uvede. Sto se tice druge faze, moze da ide brze samo ako su bili dovoljno odgovorni da proslede ugovore na vreme i ukoliko se ti ugovori trenutno obradju kako mi mogli da prodju kroz ceop. Navodno bi trebalo do kraja jula da krene primopredaja za drugu fazu i plan im je da struja vec bude resena pre primopredaje.

Sto se tice vremenskih neprilika, stanari kazu kako je voda otekla, kako je sve suvo i nije bilo poplava.
Koji je internet/kablovska u naselju?
 
Ako moze neko ko vec zivi u naselju da kaze, bili bismo zahvalni.
Vidim na Google maps da na 300-500 m imamo pijacu, postu, dva parkca i terene, Lilly. Ali ne vidim nijednu privatnu ambulantu, laboratoriju, veci market, kafic, restoran neki...
Ima ili nema toga u okolini?
 
Kafic ima gore u zgradama EP, a otvara se restoran u lameli 6,Premium 1 i Idea ce biti u nekoj od lamela gornjih.
 
P zgrada lepe se plocice u lameli B2...kupatilo...kuhinja...terasa.
20220706_175736.jpg
20220706_175649.jpg
20220706_175647.jpg
20220706_175642.jpg
20220706_175637.jpg
 
Drage komsije
Ne zamerite sto se ne javljamo mi iz prve faze.
Unosili smo namestaj,sakupljali papire za povrat PDV-a,menjali prebaviliste,prijavljivali porez na imovinu i konacno docekali da odemo u EPS i dobijemo struju.
U lamelama ima jos majstora,pretezno molera. Kod mene konkretno su moleri odavno zavrsili.
Malo se sada bavimo roletnama i smart prekidacima,izgleda da nam obuka treba da zivimo u stanovima.
😂
Uglavnom posla oko lamela ima i dalje. Prljavo je i prasina je ogromna.
Moja procena je da do jeseni to nece biti uredjen prostor.
Medjutim,ono sto smo reklamirali je otklonjeno i sada sledi lepsi deo,opremanje stanova.
 
Jedno pitanje, molim vas, kakva je situacija sa klima uređajima?? Vidim na slikama da svaki stan ima, ali nema u ponudi...
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Duk
Drage komsije
Ne zamerite sto se ne javljamo mi iz prve faze.
Unosili smo namestaj,sakupljali papire za povrat PDV-a,menjali prebaviliste,prijavljivali porez na imovinu i konacno docekali da odemo u EPS i dobijemo struju.
U lamelama ima jos majstora,pretezno molera. Kod mene konkretno su moleri odavno zavrsili.
Malo se sada bavimo roletnama i smart prekidacima,izgleda da nam obuka treba da zivimo u stanovima.
😂
Uglavnom posla oko lamela ima i dalje. Prljavo je i prasina je ogromna.
Moja procena je da do jeseni to nece biti uredjen prostor.
Medjutim,ono sto smo reklamirali je otklonjeno i sada sledi lepsi deo,opremanje stanova.
opa, bas mi je drago da cujem da se ipak desavaju stvari! 😃 znaci, ako sam vas dobro razumeo sada imate struju?
koja je vasa procena kada cete se preseliti u taj stan, jesen?
 
Hitno je Potrebno da se uredi deo naselja za dečiji park, možda neko igralište za klince jer decu šetamo po gradilištu. Još kada bi zasadili malo zelenila oko zgrada bilo bi idealno. Oko E, P i ostalih zgrada u tom delu, nema ni jedno jedino drvce a nije ni predvidjeno da se sadi

Послато са SM-G988B помоћу Тапатока
 
Zdravo svima, ponavljam post o uređenju stana jer i ima novih na forumu koji možda ne mogu da čitaju toliko unazad ili su neki pročitali ali zaboravili gde.
Komšijski sarađujemo pa postavljam izgled našeg stana i još jednog koji su uradili u celosti.
Inače, nama su rešene sve ispravke a za primopredaju smo čekali struju i useljavamo se do kraja jula sa dvoje male dece pa javljam kako to ide 😬. Sin testirao pre neki dan, oduševljen i bagerima i kamionima, za njega je san snova.

 

Prilozi

  • IMG_20220706_100027.jpg
    IMG_20220706_100027.jpg
    83,8 KB · Pregleda: 732
  • IMG_20220706_100128.jpg
    IMG_20220706_100128.jpg
    156,5 KB · Pregleda: 752
Hitno je Potrebno da se uredi deo naselja za dečiji park, možda neko igralište za klince jer decu šetamo po gradilištu. Još kada bi zasadili malo zelenila oko zgrada bilo bi idealno. Oko E, P i ostalih zgrada u tom delu, nema ni jedno jedino drvce a nije ni predvidjeno da se sadi

Послато са SM-G988B помоћу Тапаток
 
Kakve zgrade iznad premijuma?? Ja to nisam video u prezentaciji… Pa bićemo kao kutija šibica jbt 😒
 
Vrh