Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Ima toliko stvari o kojima treba obratiti pažnju prilikom kupovine stana. Počev od pozicije, pogleda, strukture, dimenzije (kote) svake prostorije, do toga šta je ispod vas, a tu mislim na lokale kao i to kojih su namena ti lokali :) U nekim lamelama, VPR je, zbog nagiba terena u nivou prvog sprata, kako oni to vole da kažu, ali naravno da ipak nije to ta visina. Negde je prvi sprat odmah iznad ulaza u zgradu, pa možda neko ne voli da mu prozor bude iznad ulaza. Svakako kada kupujemo ovako nešto, na svaki detalj treba da obratimo pažnju, jer ipak ne kupujemo patike, nego stan :)

Što se tiče ovog stana sa videa, rekao bih da je to istočna strana, dakle samo ujutru je sunce :)
 
Visina plafona u Premium 1 je 2.50 m (pise u linku oglasa iz klipa)? A u Premium 2?
 
Hvala Vam puno na informaciji. Pretpostavljam da je tako i u Premium 2.
 
Pozdrav. Interesuje me da li u lamelama u premiumu 2 postoje prozori na istocnoj strani tj. u lamelama 6 i 10? Na projektu je ucrtan ali na slikama na sajtu nije.
 
Pozdrav. Interesuje me da li u lamelama u premiumu 2 postoje prozori na istocnoj strani tj. u lamelama 6 i 10? Na projektu je ucrtan ali na slikama na sajtu nije.
Ako pitaš da li su postavljeni prozori, nisu, tek je izgrađena konstrukcija kompleksa. Lamela 6 je istočno orijentisana, lamela 10 nije.
 
Da, znam. Nisam najbolje preformulisao pitanje. Da li ce ti bocni stanovi imati prozor i u kuhinji tj. sa istocne strane? Na projektu je ucrtan, na slikama na sajtu za 60.18 stanove nije.
 
Ima. Mi smo rezervisali u Premiumu 2 i isto nam je bilo čudno jer su ucrtani na projektu a u prikazu tj slici ih nema, pa je provereno i ima prozor tu gde je trpezarija u stanu 60,18.
 
Skinut je asfalt na Slanačkom putu od prve stanice 35-ice, pa sve do Sanivila (možda i više, taj deo sam prošao). Ima smisla da će da asfaltiraju sve zajedno, Slanački i oko Premium zgrada. Mada, ne mora da znači, logika i gradska uprava se ne slažu preterano. :)
 
Pred izbore mora da se pocne nesto, a zqvrsice ga sledece godine ma kakvi to zajedno ja juce pitao ovi sto rade kazu samo zbog izbora plan je kao do slance da ga asfaltira a premium nije zajedno sa ovim, ali sve nakaradno rade jbt, da sje*******endisu to ofrlje, pa sta ga asfatiraju kad ce sunnyville sa kamionima ponovo da ga sje*******e, pitao hoce li bar da ga prosire ma kakvo sirenje kaze, samo da se zamazu oci, posle ce da batali.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav, da li možda neko ima sveže informacije za E zgradu (B lamela)?
 
Ima li neka slika od danas, juče ili prekjuče oko premijum 1 da vidimo ima li kakvog pomaka?
 
Upravo bili na gradilištu, P zgrada... Lepo teku radovi, dosta radnika je bilo, ali rekli su nam i na gradilištu a i u salonu da je realno useljenje tek kraj godine, novembar - decembar.... Što se tiče konkretno C lamele.
Takodje u salonu su nam rekli da je moguće na potpisivanju predugovora dati 10 % učešća. Ovih dana očekujemo taj predugovor pa me zanima da li je neko zaista uspeo da promeni taj deo o dinamici plaćanja?
 
Upravo bili na gradilištu, P zgrada... Lepo teku radovi, dosta radnika je bilo, ali rekli su nam i na gradilištu a i u salonu da je realno useljenje tek kraj godine, novembar - decembar.... Što se tiče konkretno C lamele.
Takodje u salonu su nam rekli da je moguće na potpisivanju predugovora dati 10 % učešća. Ovih dana očekujemo taj predugovor pa me zanima da li je neko zaista uspeo da promeni taj deo o dinamici plaćanja?
Ohrabruju informacije.
Ja sam iz B lamele jos nisu nista slali. To za useljenje je diskutabilno ali hajde da budemo optimisti 😁
Bitno da rade 🙂
 
Slikano danas površno, spolja oko premijum 1. Meni sve izgleda isto ko i pre 2 meseca ☹️
IMG_20220325_121253.jpg
IMG_20220325_122341.jpg
IMG_20220325_123240.jpg
 
Malo slika od jutros.
20220326_085105.jpg

20220326_085114.jpg


Na trasi buduće ulice oko Premiuma, istovarene su gomile sitnog peska ali još uvek nisu rasplanirane. U međuvremenu, bager otkopava, a kamioni odvoze zemlju iznad Premiuma 1. Nisam siguran da li se samo sklanja zemlja uz trasu ulice ili se polako kreće sa pripremom temelja za novu zgradu iznad Premiuma 1. Pre će biti ovo drugo, šta vi mislite?

20220326_085127.jpg

20220326_085125.jpg

U Premiumu 2 dopremljene su palete sa giter blokovima za zidanje pregradnih i spoljnih zidova.
20220326_085327.jpg

I za kraj, pogled na grad, smogom okupan.
20220326_085154.jpg
 
Ima tu i malo ekonomske strane, usteda na grejanju, u ovakvim prolecnim suncanim danima pa i u jesenjim manja je potrosnja grejanja. Mozda to naizgled ne izgleda mnogo ali na 5- 6 meseci koliko otprilike traje grejna sezona moze da napravi razliku. :)
U svakom slucaju sve je stvar izbora, ali mnogi ne vode racuna o tome kad kupuju stan.
Da ne govorim o tome sto preko dana treba sijalica da bi se gledali normalno 😂.
Tacno ali se onda nadoknadi leti na celodnevno koriscenje klime ne bi li se moglo disati u stanu. Mi smo isto uzeli sa manje sunca. Zamislite kada bi se pravili stanovi samo ka suncanoj strani 🤷‍♀️ Da li je to moguce 🤷‍♀️🙋‍♀️
 
Vrh