Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Poštovana,
Da li ste možda obratili pažnju da li se radi put između E i P zgrade danas kada ste bili da obiđete P zgradu? To je isto jedan od preduslova da se radovi završe i stekne uslov za useljenje u E zgradu, kao i P zgradu.
Nisam, ali ne verujem da se radi put. Spazila bih sigurno.
Ako neko bude išao do naselja može nam javiti i poslati neku fotografiju.
 
Nažalost, ne radi se još uvek ulica između E i P zgrade.
Radovi na ulici oko Premiuma i jutros u punom jeku.
 
Buduće komsije,
Kako me iz Sunnyvilla forsiraju da sto pre podignem stambeni kredit jer je navodno stan na 80% izgrađenosti, interesuje me da li vam redovno i na vreme plaćaju penale, i ako vam plaćaju da li vam daju na ruke ili uplaćuju na račun?
Ja sam u predugovoru naveo da penali idu od marta..


Послато са SM-G780F помоћу Тапатока
 
Kako i zašto je ovo naselje na praznoj ledini postalo toliko nabijeno i natrpano?
 
U prevodu, mi iz E zgrade ćemo se još načekati...
Možda odrade put sad kad završe oko Premiuma. Kod nas u prvim zgradama ima neka rupa u asfaltu, kad je pukla neka cev, pa kopali i to tako stoji duže od godinu dana i obećali su iz Sunnyville-a da će asfaltirati kad se bude asfaltirao Premium.
Kako i zašto je ovo naselje na praznoj ledini postalo toliko nabijeno i natrpano?
Što više kvadrata, veća zarada.
 
Buduće komsije,
Kako me iz Sunnyvilla forsiraju da sto pre podignem stambeni kredit jer je navodno stan na 80% izgrađenosti, interesuje me da li vam redovno i na vreme plaćaju penale, i ako vam plaćaju da li vam daju na ruke ili uplaćuju na račun?
Ja sam u predugovoru naveo da penali idu od marta..


Послато са SM-G780F помоћу Тапатока


Tako je bilo i u nasem slucaju, sto pre da se odradi kredit, sto se tice penala isplacuju na ruke, potpisete potvrdu, dva primerka, novac na ruke tj onako kako ste naveli u ugovoru. Penali se isplacuju redovno, barem u nasem slucaju.
 
Tako je bilo i u nasem slucaju, sto pre da se odradi kredit, sto se tice penala isplacuju na ruke, potpisete potvrdu, dva primerka, novac na ruke tj onako kako ste naveli u ugovoru. Penali se isplacuju redovno, barem u nasem slucaju.
Verovatno se i pisalo na forumu, na osnovu čega se računa iznos penala koji se dobija u slučaju kašnjenja?
 
Iznos penala morate da definisete u predugovoru ili ugovoru.

Послато са SM-G780F помоћу Тапатока
 
investitor moze da stavi odredjenu cifru koju vi mozete da probate da promenite tako da taj iznos pokriva vase troskove dok cekate da se uselite u stan. To moze biti iznos koji placate za iznajmljivanje stana dok ujedno placate i ratu kredita ili na primer da vam penali pokrivaju ratu stambenog kredita. Uglavnom, sa advokatom mozete to sve da definiste i onda da predlozite izmene ugovora…
 
investitor moze da stavi odredjenu cifru koju vi mozete da probate da promenite tako da taj iznos pokriva vase troskove dok cekate da se uselite u stan. To moze biti iznos koji placate za iznajmljivanje stana dok ujedno placate i ratu kredita ili na primer da vam penali pokrivaju ratu stambenog kredita. Uglavnom, sa advokatom mozete to sve da definiste i onda da predlozite izmene ugovora…
Hvala najlepše.
 
20220204_160959.jpg
 
Poštovana,
Da li ste možda obratili pažnju da li se radi put između E i P zgrade danas kada ste bili da obiđete P zgradu? To je isto jedan od preduslova da se radovi završe i stekne uslov za useljenje u E zgradu, kao i P zgradu.
Pozdrav.
Da li ste sigurni da je taj put preduslov za useljenje u E zgradu? S obzirom da je ulaz u garažu iz postojeće ulice Mirka Milojkovića obezbjeđen, a takođe je popločana staza i odrađeno stepenište za prilaz pješaka od iste ulice do onih ulaznih platoa?
 
Za one koji nisu skoro isli do naselja, stan u showroom -u je namesten, pa moze da se vidi raspored. Ima i kuhinja.
 
Vrh