Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Da nije E? Kad okrenes lici na m...Za premijum je rano U E zgradu su se neki vec uselili.. :)
 
Ne misli se na E zgradu. Verovali ili ne, zgrada E je već povezana 12. novembra na grejanje i tada takođe nismo imali grejanje mi u gornjim zgradama.
Ovo dalje implicira da se sutra povezuje Premium na grejanje, što mi je i logično jer je sada dole na raskrsnici sa Slanačkim raskopana velika rupa na putu, dakle to je priprema za vezivanje.

To što je E zgrada već povezana, ne znači da u njoj već funkcioniše grejanje, to ne znam, već da je samo prikačena na toplanu. Tako će biti i sa Premiumom, neće odmah to stići do stanova, treba da se to sve sredi u svakoj od zgrada. Ali naravno, svakako odlična vest. :D
P. S. Mislim, sve je odlično osim toga što ćemo mi gore sutra biti bez grejanja ali preživeće se. :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=910840#p910840:27k74r9l je napisao(la):
SunnyJ » Чет Дец 23, 2021 7:47 pm[/url]":27k74r9l]Ne misli se na E zgradu. Verovali ili ne, zgrada E je već povezana 12. novembra na grejanje i tada takođe nismo imali grejanje mi u gornjim zgradama.
Ovo dalje implicira da se sutra povezuje Premium na grejanje, što mi je i logično jer je sada dole na raskrsnici sa Slanačkim raskopana velika rupa na putu, dakle to je priprema za vezivanje.

To što je E zgrada već povezana, ne znači da u njoj već funkcioniše grejanje, to ne znam, već da je samo prikačena na toplanu. Tako će biti i sa Premiumom, neće odmah to stići do stanova, treba da se to sve sredi u svakoj od zgrada. Ali naravno, svakako odlična vest. :D
P. S. Mislim, sve je odlično osim toga što ćemo mi gore sutra biti bez grejanja ali preživeće se. :)


Zaista dobre vesti! Hvala!
 
Ekstraterestrijal":29l4jucp je napisao(la):
Koja je sad M zgrada?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Cirilična š м = ш bar tako pretpostavljam :) dakle premium

Sent from my 21081111RG using Tapatalk
 
Da li je neko u skorije vreme komunicirao sa Sunnyville-om, koje su trenutno aktuelne cene?
 
Od 1470-1620 + pdv garaze 4500 spoljna 8500 garaze


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bilo bi dobro da možemo i mi iz premium 1 da kupimo neko parking mesto ili garažu.
 
Mi smo hteli ali nam nisu dali, ispravljaju greske koje su imali u Premium 1 (njihove reci).
 
Da, posto u Premium 1 nije ostalo nijedno parking/garazno mesto kada smo rezervisali stan. Ali ne dozvoljavaju da kupimo u dvojci.
 
Ja sam se zeznuo sto nisam uzeo bar parking mesto… bice guzva sto se parkiranja tice


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prošle jeseni nije bilo moguće kupiti parking mesto. Bar su nama tako rekli.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=910825#p910825:3ebx5by0 je napisao(la):
Ekstraterestrijal » Čet Dec 23, 2021 6:48 pm[/url]":3ebx5by0]Koja je sad M zgrada? Мислио сам на премију М.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vesnik, Ekstraterestrijal, GREMP - budući trotoar huligani u najavi. :lol:
 
Vesnik":2h8veczj je napisao(la):
Prošle jeseni nije bilo moguće kupiti parking mesto. Bar su nama tako rekli.
Ja sam u junu kaparisao stan i zavrsio sa tim sve pre mesec-dva. Kupio sam garazu jer nije bilo spoljnih parking mesta. U lameli 18 je to bila zadnja garaza. A i generalno je bilo slobodno samo jos nekoliko garaza u celom kompleksu. Spoljna parking mesta su otisla kad je bila akcija u martu-aprilu. Ako se ne varam. Trosoban stan + parking mesto. Od tada nema mesta. I mislim da je tad bilo moguce kupiti i dva mesta. Sad to nije slucaj. Mnogi su pitali za parking mesto u Premium 2 i za sada nije moguce kupiti. To je rezervisano za stanare Premiuma 2. Tako mi je receno. Mada u junu su mi takodje rekli da Premium 2 nije ni u planu. Tek 2023. Kad ono evo zbog velike potraznje po njihovim recima, vec je izgradjen.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=910901#p910901:3ojwczmy je napisao(la):
SunnyJ » Чет Дец 23, 2021 10:08 pm[/url]":3ojwczmy]Vesnik, Ekstraterestrijal, GREMP - budući trotoar huligani u najavi. :lol:


Necemo valjda!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=910906#p910906:1zpvyakt je napisao(la):
Markos03 » Чет Дец 23, 2021 10:25 pm[/url]":1zpvyakt]
Vesnik":1zpvyakt je napisao(la):
Prošle jeseni nije bilo moguće kupiti parking mesto. Bar su nama tako rekli.
Ja sam u junu kaparisao stan i zavrsio sa tim sve pre mesec-dva. Kupio sam garazu jer nije bilo spoljnih parking mesta. U lameli 18 je to bila zadnja garaza. A i generalno je bilo slobodno samo jos nekoliko garaza u celom kompleksu. Spoljna parking mesta su otisla kad je bila akcija u martu-aprilu. Ako se ne varam. Trosoban stan + parking mesto. Od tada nema mesta. I mislim da je tad bilo moguce kupiti i dva mesta. Sad to nije slucaj. Mnogi su pitali za parking mesto u Premium 2 i za sada nije moguce kupiti. To je rezervisano za stanare Premiuma 2. Tako mi je receno. Mada u junu su mi takodje rekli da Premium 2 nije ni u planu. Tek 2023. Kad ono evo zbog velike potraznje po njihovim recima, vec je izgradjen.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Mi smo zvali kada je bila ta akcija za trosobne stanove da pitamo( ako se dobro sećam još uvek je bila zima), ali rekli su nam da je to samo u tom paketu i nikako drugačije ( tada smo shvatili već da je vrag odneo šalu i da se treba snalaziti).
 
SunnyJ":2jew2eke je napisao(la):
Vesnik, Ekstraterestrijal, GREMP - budući trotoar huligani u najavi. :lol:
Ja i ne vozim nesto cesto… Nadam se da cu naci negde u tolikoj visnjici neki slobodan regularan parking da uparkiram sokocalo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vesnik":2zgomk28 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=910906#p910906 je napisao(la):
Markos03 » Чет Дец 23, 2021 10:25 pm[/url]":2zgomk28]
Vesnik":2zgomk28 je napisao(la):
Prošle jeseni nije bilo moguće kupiti parking mesto. Bar su nama tako rekli.
Ja sam u junu kaparisao stan i zavrsio sa tim sve pre mesec-dva. Kupio sam garazu jer nije bilo spoljnih parking mesta. U lameli 18 je to bila zadnja garaza. A i generalno je bilo slobodno samo jos nekoliko garaza u celom kompleksu. Spoljna parking mesta su otisla kad je bila akcija u martu-aprilu. Ako se ne varam. Trosoban stan + parking mesto. Od tada nema mesta. I mislim da je tad bilo moguce kupiti i dva mesta. Sad to nije slucaj. Mnogi su pitali za parking mesto u Premium 2 i za sada nije moguce kupiti. To je rezervisano za stanare Premiuma 2. Tako mi je receno. Mada u junu su mi takodje rekli da Premium 2 nije ni u planu. Tek 2023. Kad ono evo zbog velike potraznje po njihovim recima, vec je izgradjen.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Mi smo zvali kada je bila ta akcija za trosobne stanove da pitamo, ali rekli su nam da je to samo u tom paketu i nikako drugačije ( tada smo shvatili već da je vrag odneo šalu i da se treba snalaziti).
Da, da. Samo za trosobne stanove. Tada su i stanovi otisli i parking. Dok nisam krenuo sa procedurom kupovine, bilo je reci da ce biti nesto slobodnih parking mesta. A kad sam poceo sa procedurom, onda je vec bilo drugacije. Bice guzve, nema parkinga, nema ni garaznog. Ne bih da mracim, ali bice frke oko parkiranja. Nekoliko puta sam pitao za parking zadnjih meseci i uvek je bilo negativnog odgovora. Posto cifra od 7000e za garazno nije mala. Mada kako vidim sada je vec 8500e. Velika razlika za samo nekoliko meseci.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Sta da radimo, zivecemo nekako... Mi i na aktuelnoj adresi iznajmljujemo parking mesto pa cemo i ubuduće naći nešto. To je ozbiljan biznis, nece se propustiti prilika za zaradu.
 
Dobar dan,

Na osnovu iskustva ljudi iz faze premium 1 koje koliko vidimo nije bas najbolje sa rokom i penalima, imam pitanje vezano za premium 2 sta je najbolje uraditi.

Mi planiramo rezervisati stan u preimumu 2, nakon toga ide predugovor u roku od 40 dana.

Ono sto je meni jako problematicno je to sto jasno ne postoji definisan rok zavrsetka zgrade, nas agent ne moze nam reci osim leto 2023 - ali videcemo kako ide.

Ono sto je takodje rekla da se krajnji rok zavrsetka stavlja tek u ugovoru, kada ce se tacno znati koliko su radovi odmakli?? Ugovor se skalap na 80% izgradjenosti.

Ono sto je pitanje je da li ste definisali u rezervaciji ili predugovoru kranji rok za izgradnju. Ne bih da dodjem u situaciju da u momentu sklapanja ugovora (koji se nece sklapati do samog kraja, odnosno 80% zavrsenosti) stave 2024 kao krajnji rok a prilikom rezervacije govorili smo leto 2023.

Hvala vam unapred!
 
Vrh