Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Drustvo, nisam bas mnogo saznao. Ulazi u zgrade ce se raditi kad se odradi ulica. Sad je prioritet ulica. Ako sam lepo razumeo. A ulica ce biti u februaru nadaju se. Sve zavisi od grada. Posto je to na njima kazu. Da rade ovih dana, zaista rade. Ali ima tu jos dosta posla. Kasno sam otisao, pa nije bilo vremena. Ceo dan imaju sastanke. Uglavnom, zaista mislim da nece to ici brzo.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
@ Markos03, molim Vas, ko Vam je saopštio informaciju u vezi ulice? Mi smo danas bili (u žurbi nismo fotografisali).

Nenad nam rece da će prva faza ulice (što podrazumeva deo koji prati lamele prve faze) biti gotova do sredine januara. I da tada očekuju da krene i primopredaja.
 
Ma treba lepo pozvati direkciju za izgradnju. Mozda cemo tako prikupiti relevantne informacije u vezi ulice.

Agenti nam saopštavaju različite Informacije, medjutim, ja verujem da je Nenad potpuno korektan u izveštavanju. Ipak, ne zavisi sve ni od njih.
 
Nenad nije bio tamo. Tako da nisam mogao njega da pitam. Ja zivim blizu, pa mogu videti kako napreduju radovi na ulici i to. U ponedeljak cu ici da vidim stan ako bude moguce. Do sada nije bilo moguce zbog kise i blata kako kazu. Ako je neko bio, bilo bi super da postavi neku sliku ako ih ima. Stakla na terasama nisam video. Makar na strani do slanackog puta. Sutra cu se prosetati tamo i slikacu malo, pa cu postaviti slike.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ovo je slika od 20.12. Na "trecoj" zgradi od slanackog puta na terasama ima stakla. Deo do premiuma 2. Tek sad sam malo bolje pogledao sta sam slikao. Sutra cu opet slikati sta je moguce bez ulaska na gradiliste.
b5e838eca3de3ca9208bd542b69c84ac.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nenad je pre podne bio u salonu. Mi smo razgovarali sa njim nakon što smo preuzeli novac.

Hajde, molim Vas, proverite i Vi za stakla. Nas stan je okrenut ka dvorištu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=911574#p911574:1dsbprte je napisao(la):
Markos03 » Нед Дец 26, 2021 12:16 am[/url]":1dsbprte]Ovo je slika od 20.12. Na "trecoj" zgradi od slanackog puta na terasama ima stakla. Deo do premiuma 2. Tek sad sam malo bolje pogledao sta sam slikao. Sutra cu opet slikati sta je moguce bez ulaska na gradiliste.
b5e838eca3de3ca9208bd542b69c84ac.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka


Hvala!
 
Da se nadovezem na priču o penalima. Mi smo kaparisali u martu, u predugovor već stavili penale. Na 80% bilo u junu, kredit smo dobili tek u oktobru i opet u ugovoru sve potvrdili. Za penale smo tražili 400e a cilj nam je bio 250.
S tim što mi imamo rok i za upotrebnu do kraja 2023. I ako ne bude I tu mesečno 250e dok ne dobijemo.
Imamo dobrog advokata koja se uglavnom time bavi pa ako nekom treba kontakt.
 
Mesec":vt7tgp66 je napisao(la):
Da se nadovezem na priču o penalima. Mi smo kaparisali u martu, u predugovor već stavili penale. Na 80% bilo u junu, kredit smo dobili tek u oktobru i opet u ugovoru sve potvrdili. Za penale smo tražili 400e a cilj nam je bio 250.
S tim što mi imamo rok i za upotrebnu do kraja 2023. I ako ne bude I tu mesečno 250e dok ne dobijemo.
Imamo dobrog advokata koja se uglavnom time bavi pa ako nekom treba kontakt.
Ja bih zamolila za kontakt advokata. Hvala

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Drustvo, ovoliko sam uspeo da slikam. Stakla na terasama su postavljena samo na zgradi do premiuma 2. Ali kao sto vidite, nisu na celoj zgradi. Samo na pola. Dosta je magle, pa se i ne vidi lepo sve. Ima i blata do guse, pa nisam mogao da idem dalje. Ima i kapija koja je zatvorena. Trenutno 6 radnika nesto radi na slanackom putu. Povezuju nesto oko kanalizacije. Zatrpavaju cevi i to. Bitno je da se radi. Da li je to dovoljno brzo, videcemo. Oko zgrade su samo raskopali. Cevi, sahte i ostalog nema. Na glavnoj ulici mi se cini da je to zavrseno, pa se nadam da ce brzo vrsiti pripremu za asfaltiranje. Radnici nisu znali nista da mi kazu. Premium 2 takodje lepo napreduje sto se moze videti. Garaze i to, ne znam. Ne vidi se lepo. Ali se nadam da ce i to biti spremno do trenutka useljenja. Toliko od mene. Ako je neko bio unutar zgrade, neka postavinslike da vidimo. Ja bio u avgustu. Od tada ne. Pozdrav.
25eab596e342028adb270b7455effdff.jpg
d74fbd24378696c89296ef7f080f65e6.jpg
6b5b1a357ad7e85d2c0b3ca02017ea1d.jpg
b73a2ee4957aae89adaeeda01b434067.jpg
30560566f91e7ec907cef7d5d25bdd84.jpg
0e2a9fccbcc24b6ada215cd9c829e82c.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Sto se tice zgrada iznad premiuma, na prvoj zgradi sa leve strane kada se skrene sa slanackog puta, garaze su asfaltirane i ima prilaza u njih. Poplocan je i prilaz za pesake do zgrade. Ulaz da tako kazem. Puta oko zgrade jos uvek nema. Trenutno ga rade. Nisam slikao nazalost. Ima i staklenih ograda na terasama.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
@Markos03, hvala puno na trudu koji ste ulozili!

Pokusavamo sada da procenimo na kojim zgradama su stakla. :D Čini se da lamele 15, 14 i 12 imaju staklo na terasama dok lamele 11 i 13 nemaju. Verovatno imaju neku svoju dinamiku. Ali, resice i lamele 11 i 13 ovih dana sigurno.
 
Ja nazalost ne znam koje su lamele. Uglavnom, ovde trenutno ima stakla na terasama. Ne celom stranom, ali ima. Valjda ce to ici brzo. Samo pozitivno, pa cemo videti.
9582e83033c6e527232cdbb94535b860.jpg


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Na kraju, E zgrada ipak ima najlepša ta stakla na ogradama terasa. Bar nešto, kad su već oni nagrabusili najviše sa ostalim stvarima :D .
Mi gore, kao i Premium, imamo ove metalne ramove po vrhu koji drže stakla, dok na E zgradi su montirali drugačiji sistem, imaju samo nosači ispod, od kojih svaki drži dva susedna stakla. Čak mi se čini da su kod njih malo i zatamnjena stakla. Vizuelno deluje lepše nego kod nas gore i na premiumu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=911694#p911694:2506jw4s je napisao(la):
Mesec » Ned Dec 26, 2021 12:15 pm[/url]":2506jw4s]Da se nadovezem na priču o penalima. Mi smo kaparisali u martu, u predugovor već stavili penale. Na 80% bilo u junu, kredit smo dobili tek u oktobru i opet u ugovoru sve potvrdili. Za penale smo tražili 400e a cilj nam je bio 250.
S tim što mi imamo rok i za upotrebnu do kraja 2023. I ako ne bude I tu mesečno 250e dok ne dobijemo.
Imamo dobrog advokata koja se uglavnom time bavi pa ako nekom treba kontakt.
Moze kontakt i nama,bas trazimo advokata kog bismo angazovali,da me ne boli glava jer vec u startu ima toiko problema i zackoljica
 
Komšije,

Da li neko zna kako teku radovi na zgradi između E i EP?

Poslednju informaciju imam od pre par dana da je potpisivanje predugovora posle praznika, a prvobitno je rečeno još u septembru.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=911944#p911944:3jc1wx40 je napisao(la):
Džo » Ned Dec 26, 2021 9:47 pm[/url]":3jc1wx40]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=911694#p911694:3jc1wx40 je napisao(la):
Mesec » Ned Dec 26, 2021 12:15 pm[/url]":3jc1wx40]Da se nadovezem na priču o penalima. Mi smo kaparisali u martu, u predugovor već stavili penale. Na 80% bilo u junu, kredit smo dobili tek u oktobru i opet u ugovoru sve potvrdili. Za penale smo tražili 400e a cilj nam je bio 250.
S tim što mi imamo rok i za upotrebnu do kraja 2023. I ako ne bude I tu mesečno 250e dok ne dobijemo.
Imamo dobrog advokata koja se uglavnom time bavi pa ako nekom treba kontakt.
Moze kontakt i nama,bas trazimo advokata kog bismo angazovali,da me ne boli glava jer vec u startu ima toiko problema i zackoljica

Moze kontakt i nama, ukoliko nije problem! Rezervisali smo stan u premium 2 i ocekujemo predugovor! Hvala!
 
Svim članovima foruma i budućim komšijama zelim Srećnu Novu godinu i pretstojeće praznike,da se stvarno svi uselimo u naše nove domove ove godine! :bubanj:
 
Nece uspeti, :wink: ova godina prolazi za par sati ali ako bog da,bice u 2022 Premium 1 useljiv
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=913372#p913372:18tomead je napisao(la):
MisterX » Pet Dec 31, 2021 12:14 pm[/url]":18tomead]Nece uspeti, :wink: ova godina prolazi za par sati ali ako bog da,bice u 2022 Premium 1 useljiv
Da,da,htela sam da kazem u novoj godini,greska u kucanju :lol:
 
Vrh