Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Radi li se išta u A zgradi? Jel ima majstora?
Da nije neko svratio do gradilišta?


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ima li iko kakvih novosti, kako napreduju radovu u ovom vanrednom stanju? :)
 
YOman":o1yurmhz je napisao(la):
Radi li se išta u A zgradi? Jel ima majstora?
Da nije neko svratio do gradilišta?


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Evo da ja odgovorim na svoje pitanje...izolacija čini čuda!
Danas sam svratio do zgrade. Svi ulazi su otvoreni ali majstora baš i nisam video u zgradi. Možda su po stanovima, to ne znam, ali sam video da su stavili ulazna vrata i obložili su sva vrata od stanova sa onim drvenim pločama. U A3 ulazu, gde sam ja ulazio, fale gelenderi i nije povezano grejanje tj. nema onih sandučića sa meračima.
E sad. Čuo sam se i sa Nenadom, investitorom, i čuo od njega da imaju problema da prijave struju, jer za vreme vanrednog stanja ne primaju fizički zahteve, ali da misli da će završiti online. Ali za ostalo kaže da se privodi kraju...

Okinuo sam par slika pa izvolte
ee0a03c690717fa3994d3e88246cbe60.jpg
ab3d4ad3c3b9ee72aad9e88ff39c2dd5.jpg
14801c0b9093423bf890985a06d189ad.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nove fotografije
 

Prilozi

  • viber_image_2020-04-17_18-22-45.jpg
    viber_image_2020-04-17_18-22-45.jpg
    244,9 KB · Pregleda: 3.188
  • viber_image_2020-04-17_18-22-50.jpg
    viber_image_2020-04-17_18-22-50.jpg
    247,1 KB · Pregleda: 3.189
Sto ste gledali dunav gledali ste,sad je taj pogled namenjen za kupce novih zgrada.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=728953#p728953:3gba8rr7 je napisao(la):
ZvezdaracMare » Sub Apr 18, 2020 12:38 am[/url]":3gba8rr7]Sto ste gledali dunav gledali ste,sad je taj pogled namenjen za kupce novih zgrada.
Neće ove zgrade narušiti pogled na Dunav, već kad bude izgrađen srednji red zgrada, koji će biti odmah ispod ovih postojećih.
 
Od ukljucenja na ovu grupu, najvise me fasciniraju ljudi koji nemaju apsolutno nikakve veze sa naseljem, nego samo dodju tu da kazu: Necete imati pogled. To je super tema za master iz psihologije da se pozabavi tim aspektom naseg mentaliteta. Svratite ljudi do nas u naselje, ima sad i par kafica (a da sad ce da kazu: ne rade vam kafici), pogledajte malo u Dunav odavde (ko nema pogled sa terase, ima ga cim se proseta 20 metara), opustite se, mnogo bolje cete se osecati... :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=729067#p729067:1fbhhpnj je napisao(la):
turbo_ » Sub Apr 18, 2020 1:29 pm[/url]":1fbhhpnj]Od ukljucenja na ovu grupu, najvise me fasciniraju ljudi koji nemaju apsolutno nikakve veze sa naseljem, nego samo dodju tu da kazu: Necete imati pogled. To je super tema za master iz psihologije da se pozabavi tim aspektom naseg mentaliteta. Svratite ljudi do nas u naselje, ima sad i par kafica (a da sad ce da kazu: ne rade vam kafici), pogledajte malo u Dunav odavde (ko nema pogled sa terase, ima ga cim se proseta 20 metara), opustite se, mnogo bolje cete se osecati... :D
Bravo za komentar, ja sam u procesu kupovine stana na prvom spratu, A zgrada, i svestan sam da možda neće biti pogleda sa terase kad se sve izgradi ali to me ne odvraća od kupovine.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=729067#p729067:12pb0nsz je napisao(la):
turbo_ » Sub Apr 18, 2020 1:29 pm[/url]":12pb0nsz]Od ukljucenja na ovu grupu, najvise me fasciniraju ljudi koji nemaju apsolutno nikakve veze sa naseljem, nego samo dodju tu da kazu: Necete imati pogled. To je super tema za master iz psihologije da se pozabavi tim aspektom naseg mentaliteta. Svratite ljudi do nas u naselje, ima sad i par kafica (a da sad ce da kazu: ne rade vam kafici), pogledajte malo u Dunav odavde (ko nema pogled sa terase, ima ga cim se proseta 20 metara), opustite se, mnogo bolje cete se osecati... :D

Ovo nije forum samo za one koji su kupili tu stan, svako moze da napise sta misli. I cinjenica je da pogled nece biti isti i da se uvek prvo grade zgrade dalje od reke, pa kad se proda gradi se ispred i zaklanja pogled. Naravno svako ko je kupio stan valjda je imao na umu da ce to tako biti.
 
Pa ovde se ne dovodi u pitanje njegovo pravo, nego namera.
Ja lično mislim da je maliciozna.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Tako je, svako ima pravo da iznese misljenje, ali ovo jeste malicioznost a ne misljenje.

Po meni je iznosenje misljenja: E razmisljam da kupim stan, sta mislite da li cu imati pogled? Misljenje: Mislim da neces, zaklonice te zgrade ispred.

Malicioznost: E gotovo je sa pogledom na Dunav koji ste imali.

Ali da ne kvarimo temu jer tu treba da se dobiju informacije o naselju.

Ja mislim da je naselje fenomenalno, kad se sagrade zgrade ispred bice jos bolje, a sa daljom izgradnjom jos bolje. Preporucio bih kupovinu svakome sto se tice same lokacije. Ja nisam imao losih iskustava sa EP, za privatnika ne znam.

Pozdrav.
 
Lokacija je stvarno extra, uzvisenje i pogled na Dunav i Banatsku ravnicu kojoj nema kraja.
 
Kolika je trenutno cena kvadrata u izgradnji?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=730027#p730027:2a8aljze je napisao(la):
persida » Uto Apr 21, 2020 4:22 pm[/url]":2a8aljze]Kolika je trenutno cena kvadrata u izgradnji?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
Koliko znam, cena stanova u zgradi koja se gradi, na samom ulazu u novu ulicu Mirka Milojkovića, je 1200-1400 bez pdv.
 
Pitanje za stanovnike B,C i D zgrade privatničke.

Da li postoji SBB u zgradama i okolini, i ako nema da li je bilo interesovanja da se uvede?
Ovi iz SBBa kažu da je potrebno da 50%+1 stanovnika potpišu da bi oni napravili infrastrukturu

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ne moze SBB zicom :) . Koliko je meni poznato, posto je ceo plac u vlasnistvu privatnika, on ne dozvoljava bilo kome da provuce zice osim Telekomu. Mislim da je lako zakljuciti zasto :) . Ali, u svakom slucaju SBB ima EON pakete koji rade sa bilo kojim internetom. Ja imam EON sa Telekomovim internetom i sve radi kako treba.
 
Moguce da gresim, vlasnik je morao da potpise ugovor sa nekim provajderom, u ovom slucacu Telekom, i to je bila njegova obaveza kao sto ce umesto nas potpisati ugovor za citanje potrosene grejne energije, a kada se udje u posed stana/zgrade to vise nije na njemu.
Hocu da kazem da vlasnicima stanova ne moze niko da zabrani.

Ulica nije njegova, bandere nisu njegove. Ako ima u zgradi vise od 50% zainteresovanih SBB dovlaci infrastrukturu.
 
YOman":383bbpqw je napisao(la):
Moguce da gresim, vlasnik je morao da potpise ugovor sa nekim provajderom, u ovom slucacu Telekom, i to je bila njegova obaveza kao sto ce umesto nas potpisati ugovor za citanje potrosene grejne energije, a kada se udje u posed stana/zgrade to vise nije na njemu.
Hocu da kazem da vlasnicima stanova ne moze niko da zabrani.

Ulica nije njegova, bandere nisu njegove. Ako ima u zgradi vise od 50% zainteresovanih SBB dovlaci infrastrukturu.
Meni je covek koji mi je montirao mts internet u EP zgradi rekao da je potpisano da samo mts moze u naselju da se uvede. Kaze da je tako potpisano na rok od 2 godine od izgradnje. Kada to istice nemam pojma.

A to sto pricas da sbb uvodi ako preko 50% je zainteresovano... nije bas tako. Nama ni na NBG-u nisu hteli da uvedu jer je tamo bio radius vektor i nisu imali uradjenu infrastrukturu i ako je 40 stanova htelo da potpise. Na kraju sam uveo Beogrid pa je sbb kupio Beogrid. Inace sbb sam zvao i rekli su mi da ne pokrivaju ovaj reon.

S' druge strane ja sam uzeo mts box4 i mogu reci da sam bas zadovoljan i brzinom i kvalitetom neta i tv kanalima. Oni kanali koji pisu na sajtu MTS-a nemaju veze sa ovima koje sam dobio. Ima ih mnoogo vise cak je i HBO otkljucan. Bas sam prijatno iznenadjen, a ti ako hoces dogovori se sa komsijom da mu se kacis na net a placaj sbb eon i resena stvar... ;) to su mi rekli i kao opciju u sbb call centru.


Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
YOman":2oscftgr je napisao(la):
Moguce da gresim, vlasnik je morao da potpise ugovor sa nekim provajderom, u ovom slucacu Telekom, i to je bila njegova obaveza kao sto ce umesto nas potpisati ugovor za citanje potrosene grejne energije, a kada se udje u posed stana/zgrade to vise nije na njemu.
Hocu da kazem da vlasnicima stanova ne moze niko da zabrani.

Ulica nije njegova, bandere nisu njegove. Ako ima u zgradi vise od 50% zainteresovanih SBB dovlaci infrastrukturu.
Investitor, odnosno vlasnik zemljišta, je potpisao ugovor sa Telekomom, za uvodjenje optike u naselje. Optički pristup internetu radi solidno dobro. Pojedine komšije su se žalile na slabiji protok preko WiFi mreže, ali nijedan provajder neće uvažiti takvu vrstu reklamacije i savetovaće da se protok meri preko utp kabla, što donekle i jeste ok, jer WiFi može da ima ometanja od strane drugih bežičnih uredjaja, ili da više WiFi uredjaja radi na istom kanalu, pa se javljaju gubici. Ukoliko se nekome ne svidi ponuda IPTV Telekoma, svakako može da uzme EON kod SBB-a i da ga poveže na Telekom ruter. Ja imam i jedno i drugo i oba rade odlično.
 
Hvala na odgovoru, ja sam sada na SBB-u, i jako zadovoljan već godinama sa tim setupom, a generalno smatram da je dobro imati opcije.
Znam da može hibridna varijanta, ali mi je to nešto deluje kao alternativa, zato sam začuđen da SBB i drugi zainteresovani provajderi, nisu već ušli u naselje.
A kakva je situacija u EP zgradama?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kao sto ti vec napisah... ista kao i kod privatnika.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Da, ti si u EP.. izvini, nisam skontao.
Sve vreme sam fokusiran na izjavu da privatnik nije hteo SBB, pa sam ovo prevideo

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Vrh