Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=528993#p528993:3swolyyn je napisao(la):
Baraba-i-Vila » Pet Mar 30, 2018 10:38 pm[/url]":3swolyyn]Pozdrav svima,

Taman smo se bili odlucili za komplex privatnika i to stan na poslednjem spratu.... i sada citamo?? Prokisnjava??

Ljudi da li je to na svim lamelama i da li jos neko ima informaciju vezano za to prokisnjavanje..... :(

Hvala puno... zamalo komsije....


Poslao sam Vam privatnu poruku. :sesir:
 
sunnyvillekomsija":38yhqm0o je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=528503#p528503 je napisao(la):
Marcus Lupus » Sre Mar 28, 2018 9:06 pm[/url]":38yhqm0o]EP zgrade imaju kosi krov.
Tako da prikočite nalo s trolovanjem.
Postovani Marcus,
Prvo, ne znam kakve direktne veze ima kosi krov sa prokisnjavanjem istog, odnosno pitam se da li to sto je kosi znaci da ne moze da propusta, i da li to znaci da negde ne bi mogao da bude napravljen propust kojim slucajem.
Drugo, termin trolovanje je jako zanimljiv.
Trece, da si propratio svega par postova unazad, i da si ulozio minimalni napor pre ostavljanja komentara, bio bi ujedno i upucen da govorim o zgradama gde je invenstitor Sunnyville doo, odnosno kako to ovde nazivamo "privatnik", koje ujedno imaju ravan krov.
I cetvrto i najbitnije, molim te, malo kulture, obrati paznju kome i kako se obracas, nemoj da bude vise ovakvih plitkih komentara, ili po tvome- nemoj da budes n***** padobranac koji spamuje.

Da ne bi bilo kako neki kazu "trolovanja", idite na poslednji sprat da rekreativno pogledate stanove, pa cete videti na plafonu jasne znake prokisnjavanja.
Vidim da rado pišete nadugačko i naširoko pa me čudi kako vam je promaklo da naglasite o kojim tačno zgradama pišete.
To je u ovoj temi jako bitno jasno naglasiti svaki put da ne bi dolazilo do zabune, posebno za one koji se kasnije uključuju.
Drago mi je da smo utvrdili činjenično stanje i otklonili dezinformaciju, pažljivo ću pratiti šta dalje pišete za slučaj da vam se omakne još poneki iskaz koji se može krivo protumačiti.
Cilj teme je da se prikupe prave i pouzdane informacije, tako da budite slobodni i vi da uradite isto ako moj post nekad ne bude jasan.
 
Bože zdravlje da postanemo komšije pa da formiramo udruženje, pa krenemo redom kao u Stepi.

Ali imam još neka pitanja:

1. Kako izlazi sunce tj sa koje strane V .Banje i da li u prepodnevnim časovima stanovi koji gledaju na EP zgrade imaju sunca?

2. Da li brdo zaklanja sunce?

3. Da li su odvodi terasa dobro urađeni, tj da li se voda ne sliva u stanove?

4. Koliko će biti besplatnih parking mesta.

Sviđa mi se varijanta za održavanje, ipak su zgrade kod privatnika modernije.
 
Nsboom":3rz1v1os je napisao(la):
Bože zdravlje da postanemo komšije pa da formiramo udruženje, pa krenemo redom kao u Stepi.

Ali imam još neka pitanja:

1. Kako izlazi sunce tj sa koje strane V .Banje i da li u prepodnevnim časovima stanovi koji gledaju na EP zgrade imaju sunca?

2. Da li brdo zaklanja sunce?

3. Da li su odvodi terasa dobro urađeni, tj da li se voda ne sliva u stanove?

4. Koliko će biti besplatnih parking mesta.

Sviđa mi se varijanta za održavanje, ipak su zgrade kod privatnika modernije.

1. U popodnevnim časovima sunce je na strani stanova koji gledaju na drugu stranu privatnika.

2. Apsolutno ne zaklanja.

3. Rešavaju

4. 40 posto od potreba


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo mi ne deluje dobro i bezbedno, zna li neko kada će i kako ovo sanirati?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=529418#p529418:2uozjyn8 je napisao(la):
Nsboom » Ned Apr 01, 2018 8:34 pm[/url]":2uozjyn8]Ovo je slikano sa EP zgrada?
Jeste.
 
Da čujemo i ostale, dal je moguće da je toliko malo stanova prodato u EP zgradama.
 
Vi ste mogli sve da vidite, jer najduze zivite tamo.
Ispred vrata se nadam da su planirali prag, jer ulazi hladnoca i svetlost, nadam se da nece ovako ostati.
I meni je zasmetalo sto se vidi malter kod cevi od radijatora. Ne znam kada planiraju da stave maskice!
Kupatilo je znaci svima isto..
Jedna pozitivna stvar je bar sto sada imate mogucnost da uvedete i televiziju, imate net, stigla optika :)
Sta su vam rekli za ono brdo? Sta planiraju sa tim delom?
Kada ce osvetljenje kod ulice i kod zgrade? Kada ce sanducici za postu?
 
nadam se da će privatnik sve greške ispraviti, očarani lepotom naselja nismo gledali nedostatke ali druga tura razgledanja ide sa proverov svega i svačega pa treća i onda kupovina :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=530006#p530006:1fzkbcc1 je napisao(la):
Tintoreto » Uto Apr 03, 2018 11:04 pm[/url]":1fzkbcc1]Mozda sam glup, ali nisam skontao u kojim zgradama zivi BobLat. :roll:
Kod "privatnika" :)
 
Ja sam još daleko od toga da vidim šta sve ne valja. Jezivo zaista


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za Ep sve pohvale, nadje se po neka reklamacija,ništa strašno. Jezivo za privatnika.
 
Pozdrav svim sadasnjim i buducim komsijama. I mi se uselismo kod "privatnika" i dobismo kablovsku i internet. Pa da malo i pohvalimo, mi smo generalno zadovoljni za sada. Istina da i kod nas majstori prolaze jos uvek ali to su sitnice. Zamenili su nam lajsnu na tus kabini i sad je skroz ok. Lavabo smo i mi menjali jer je zaista bio mali a ostalo funkcionise.
Da li neko zna sta je sa tehnickim prijemom i zvanicnom primopredajom?
And up, zar ti nisi odavno bio u niskom startu, niste se jos uselili?
 
DIP":1z2v3kuo je napisao(la):
Pozdrav svim sadasnjim i buducim komsijama. I mi se uselismo kod "privatnika" i dobismo kablovsku i internet. Pa da malo i pohvalimo, mi smo generalno zadovoljni za sada. Istina da i kod nas majstori prolaze jos uvek ali to su sitnice. Zamenili su nam lajsnu na tus kabini i sad je skroz ok. Lavabo smo i mi menjali jer je zaista bio mali a ostalo funkcionise.
Da li neko zna sta je sa tehnickim prijemom i zvanicnom primopredajom?
And up, zar ti nisi odavno bio u niskom startu, niste se jos uselili?
Bio odavno u niskom startu, ali nisam zbog novih/starih problema... drago mi je da je Vama ok!!

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Sto se tice psa lutalica, pa ne bi trebalo da ih bude u tolikom broju. Spavace po garazama, ako stvarno ne planiraju vrata, vec samo rampu!
Druga vrata su dosta teska, ne znam da li ste primetili, nista ne moze da se unese/iznese. Ne znam kako ce mame/tate sa kolicima da otvaraju ona vrata...
 
Свуда има тако паса у тим полуизграђеним деловима, временом нестану тј или оду другде а и доста људи их усвоји
 
5f7a0eae9a6a94ed31b6347435dc2418.jpg


Ja se nadam da ovo nije pravo ulično osvetljenje, već neka proba. Stvarno se veoma slabo vidi.
 
Da li je jedini provajder Telekom u zgradama privatnika i da li može samo net da se uzme. Tv ne gledamo a fiksni ne koristimo :)
 
Nsboom":1zr3wokt je napisao(la):
Da li je jedini provajder Telekom u zgradama privatnika i da li može samo net da se uzme. Tv ne gledamo a fiksni ne koristimo :)

Zasad jedini. Ne može samo net. Obavezan je fiksni.
 
SBB-u je dovoljno da se samo jedan pretplatnik prijavi i oni salju svog akvizitera da pokrene proces odobrenja za ulazak u naselje odn. zgradu. Ali i kod SBB-a internet paket moze samo uz kombinaciju sa analognim tv paketom. Beotel jedino nudi samo internet vezu putem optike. Meni su prilikom kupovine kod privatnika rekli da su dobili dobar popust od telekoma i da ce taj popust proslediti stanarima ali za sada od popusta kada je u pitanju Telekom nema nista.
 
I ja bih bez fiksnog.
I meni su rekli da će biti neki popust.
Probacemo da dovedemo SBB da bar imaju konkurenciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh