Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Pozdrav svima. Nov sam na ovom forumu, a interesuje me jedna bitna informacija o Sunnyville-u, Premium kopleksu. Nadam se da neko od stanara iz Premiuma 1 moze da mi odgovori, posto sam zainteresovan za kupovinu stana iznad Premium 1 zgrada, a koji se trenutno grade. Ovi stanovi se verovatno grade i prodaju po istom principu kao Pemium 1 i 2. Naima, zgrade koje se grade tj. ceo Premium kompleks je iz projektnog finansiranja banke, te su svi stanovi pod hipotekom iste dok se navodno ne isplati ceo iznos za stan. Nakon toga investitor je u obavezi da u odredjenom roku od banke dobije ispis hipoteke na stan, cime se stan moze ukniziti na ime kupca. Koliko god ovaj nacin finansiranja uliva poverenje u smislu toga da investitor nece imati problem da izgradi zapoceto, toliko me plasi cinjenica da banka ima hipoteku na stan koji isplatim u celosti. To bi moglo da znaci u praksi, da ukoliko investotor, bez obzira sto se prema njemu izmire sve obaveze oko placanja, ne izmiri svoje dugovanje prema banci, banka moze bez mog odobrenja da aktivira hipoteku (moze i posle nekoliko godina) i proda stan koji sam u potpunosti isplatio investitoru. Vidim da je velika polemika na ovom forumu upravo oko uknjizbe kupljenih nekretnina, pa bih molio nekoga iz Premium kompleksa da mi odgovori, kakva su njihova iskustva u vezi sa ispisom hipeteke banke i dobijanjem 'potvrde' da je banka skinula hipoteku sa kupljenog stana.
Mnogo je veci problem oko toga sto ni jedna zgrada nema tehnički prijem ni upotrebnu dotvolu a bez toga NEMA uknjizbe
 
Jel ima neko preciznije informacije, kad će otvaranje Maxija u E zgradi? Vidim da je skoro sve pripremljeno...
 
Nema grejanja, grejemo se na klimu. Nismo jos prebacili na sebe, cekamo da nam jave kada da idemo.
 
Kad li ce da krenu sa useljenjem u Lamelu C za E zgradu. A pitanje je kada ce i da povezu vise struju :rolleyes:
 
Hoce li iko od useljenih komsija da podeli sa nama dnevni boravak i kuhinju? 😄 Kako su to uradili...izveli...uredili...kako je ispalo itd.
 
Због радова “ЕПС Дистрибуција” Београд и прекида у снабдевању електричном енергијом објеката београдског водоводног система, у петак 16.12.2022. године, у времену од 09.00 до 15.00 сати,без воде ће остати потрошачи у насељу „Sunnyville“ на општини Палилула.

За најнужније потребе за пијаћом водом обезбеђена је ауто-цистерна.

Молимо потрошаче да припреме неопходну залиху воде за пиће и основне потребе.
 
Hoce li iko od useljenih komsija da podeli sa nama dnevni boravak i kuhinju? 😄 Kako su to uradili...izveli...uredili...kako je ispalo itd.
Mi smo unajmili super ekipu da nam uradi dizajn enterijera, ovde mozete videti kako su oni to uradili:

 
I koliko je to zadovoljstvo kostalo ako nije tajna? Da li rade samo projekat i idejno resenje ili i izvodjenje radova?
 
Oko cene mozete sa njima popricati, ne mogu deliti. Nama su radili idejno resenje i izvodjacki projekat. Rade dosta toga, najbolje sa njima videti.
Super ekipa!
 
Svaka čast. Ozbiljno lepo su skockali svaki milimetar su iskoristili. Moja jedino mala zamerka je za frizider obzirom da ima mogucnosti, pre bi isao ugradne varijante nezavisno. Jedna strana frizider, drugi zamrzivac, ne side by side. Ali naravno ukusi su razliciti.
Sve u svemu vrhunski izgleda, sve pohvale.
 
Vrh