Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Vrata se tako ugradjuju nakon malterisanja. Otvor je jos u fazi malterisanja mogao biti definisan u mm da je na ivicama stavljena ivicna metalna lajsna. Da bi vrata imala pravu sigurnosnu funkciju pri zidanju se postavljaju celicni ankeri, sto se ovde ne vidi. To i nije bitno jer koji lopov ce u zgradi cupati vrata? Dakle ovo nije razlog za bilo kakvu brigu. Moglo je bolje ali bice dobro ako se zatvaraju dobro. Bilo je slucajeva u skupim novogradnjama sa skupom stolarijom da vrata nisu u vinklu ili su lose nivelisana.
 
Vrata se tako ugradjuju nakon malterisanja. Otvor je jos u fazi malterisanja mogao biti definisan u mm da je na ivicama stavljena ivicna metalna lajsna. Da bi vrata imala pravu sigurnosnu funkciju pri zidanju se postavljaju celicni ankeri, sto se ovde ne vidi. To i nije bitno jer koji lopov ce u zgradi cupati vrata? Dakle ovo nije razlog za bilo kakvu brigu. Moglo je bolje ali bice dobro ako se zatvaraju dobro. Bilo je slucajeva u skupim novogradnjama sa skupom stolarijom da vrata nisu u vinklu ili su lose nivelisana.
Bice krpez, pervajzi su vec ugradjeni. Sledi malterisanje, gletovanje i farbanje oko vrata.
 
Ja se izvinjavam, vidim da forum ima mnogo strana, ako moze jedno brzo pitanje?
S obzirom da je bila placena reklama na Instagramu, te je videh, zanima me kakav je sad to novi blok?
Jer u odnosu na satelitske snimke, to je ono sto se pre zvalo premium2 i izgleda isto kao premium. I tako i izgleda na satelitskim snimcima.
Ali kad pogledamo ove slike polozaja stana u zgradi, to ne izgleda tako uopste. vec kao 4 paralelne zgrade.
viber_image_2022-11-29_16-26-23-253.jpg
sat.jpg
Screenshot-(656).png
 
Ja se izvinjavam, vidim da forum ima mnogo strana, ako moze jedno brzo pitanje?
S obzirom da je bila placena reklama na Instagramu, te je videh, zanima me kakav je sad to novi blok?
Jer u odnosu na satelitske snimke, to je ono sto se pre zvalo premium2 i izgleda isto kao premium. I tako i izgleda na satelitskim snimcima.
Ali kad pogledamo ove slike polozaja stana u zgradi, to ne izgleda tako uopste. vec kao 4 paralelne zgrade.
Pogledajte prilog 149770Pogledajte prilog 149771Pogledajte prilog 149772
Te nove zgrade se nalaze iznad premijuma 1, a ispod energoprojektovih zgrada ( na slici one 3 bele). Desno od njih, a iznad Premijum 2 zgrada ce biti jos takve 3 zgrade. One jos nisu krenule da se grade.
 
Hvala na odgovoru.
A gde ce onda da bude ta skola i sta jos ne?

Da li mozda neko zna koja je cena za ovo i kada se gradi tj. zavrsava?
 
Ovo je strahota,da li je moguce,da li je realno da ce dotle da nalepe zgardu??????
Imaju li oni imalo osecaja za bilo sta😡😡😡😤😤😤ovo je kriminal,pa sta ce ljudi u nove zgrade da ulaze direkt sa ulice?
Bukvalno cemo jesti jedni drugima sa terasa.
Sramota!!!!!!
Nike bilo realno da tu ista zidaju,ali su mogli barem toliko osecaja da imaju pa da stave barem 3 lamele a ne 4!!!
 
treba da odrzimo glasanje za najbolji projekat i najboljeg investitora... ovi sve gori i gori
 
Ako zaista ne bude nikakav park
Pa neće biti. Prema njihovom planu ništa od toga.
Ne znam da li je pametno da se opet vraćamo na istu temu, jer je uvek bilo burne rasprave kad se priča o tome ovde ali ogromni su već problemi što se tiče parkinga, a i kretanje pešaka i dece po naselju, jer je sve prenatrpano automobilima. Već je neizdrživo, a tek treba da se useli najveći broj stanara i da se grade nove zgrade.
Ja sam pisao nekoliko puta šta mi je bila ideja ali rekoše mi mnogi da je to nemoguća misija, dok sada u komšiluku čujem da neki imaju istu ideju. Organizovan protest stanara zbog Investitora koji nije ispoštovao prvobitan plan o naselju sa zelenim, parkovskim površinama, već gradi naselje nehumano za život, sa zahtevom da se makar, još uvek neizgrađeni prostor iznad Premiuma2 preuredi delom u park, a delom u parking.
 
Pa neće biti. Prema njihovom planu ništa od toga.
Ne znam da li je pametno da se opet vraćamo na istu temu, jer je uvek bilo burne rasprave kad se priča o tome ovde ali ogromni su već problemi što se tiče parkinga, a i kretanje pešaka i dece po naselju, jer je sve prenatrpano automobilima. Već je neizdrživo, a tek treba da se useli najveći broj stanara i da se grade nove zgrade.
Ja sam pisao nekoliko puta šta mi je bila ideja ali rekoše mi mnogi da je to nemoguća misija, dok sada u komšiluku čujem da neki imaju istu ideju. Organizovan protest stanara zbog Investitora koji nije ispoštovao prvobitan plan o naselju sa zelenim, parkovskim površinama, već gradi naselje nehumano za život, sa zahtevom da se makar, još uvek neizgrađeni prostor iznad Premiuma2 preuredi delom u park, a delom u parking.
Oni i dalje tvrde da će neki park biti. Ako zaista i sigurno neće, treba odmah da organizujemo protest.
 
Pa covek je i rekao 2100 za PDV-om, to je to. Verovatno nije ista cena za najvece i najmanje.
Ali citajuci sta i kako rade, ne vredi vise od 1000. Kuca, zakon.
 
Barem da stave po 3 lamele,da ne bude zgrada skroz do samog trotoara.I slazem se da mora biti neki parkic za decu,prosto prodali su nam projekat sa parkom i ko zna sta sve pa barem tu stavku da ispostuju.Hvala Bogu u naselju ce biti puno dece
A za parking.....ne znam sta nam je ciniti i kako to organizovati.
Mislim da je vreme za neke tv stanice,i za stvarno veliki protest.
 
Strašno ako ne bude nikakav park, a kako stoje stvari verovatno ga neće ni biti. Dosta ljudi se uselilo već i zapravo su u obavezi da park već bude završen i funkcionalan, a ne da možda u nekoj budućnosti bude. Šta nam je činiti?
 
Ovo nije tačno. Cena za te nove stanove, što će tek da počnu da se grade, je 1800 + PDV.
Vec su poceli da se grade. Prenela sam sta su ljudi pisali u grupi, moguce da je netacna informacija. A za park, ne znam sta bih rekla, bilo bi lepo kada bi se konacno znalo da li je i gde predvidjen, meni je neverovatno da ne bude bas nicega, pa bkv u svakom mini kompleksu se ostavlja nekakav parkic, ne mogu da verujem da neko na onolikoj površini gradi celo naselje bez parka.
 
Vec su poceli da se grade. Prenela sam sta su ljudi pisali u grupi, moguce da je netacna informacija. A za park, ne znam sta bih rekla, bilo bi lepo kada bi se konacno znalo da li je i gde predvidjen, meni je neverovatno da ne bude bas nicega, pa bkv u svakom mini kompleksu se ostavlja nekakav parkic, ne mogu da verujem da neko na onolikoj površini gradi celo naselje bez parka.
Pa nema sta da se cudite. Odete i pogledate dokumentaciju. Maksimalno zauzece parcela je 85%. To su zgrade, a 15% su putevi izmedju zgrada. Naravno da nece biti nijedan parkic, jer prostor za to ne postoji ni u teoriji. Zamazace oci kao i za prve zgrade. Napravice privremeno nesto da se ne sire negativne vesti. Tako su u prvoj fazi napravili terene i igraliste na mestu gde treba da prodje ulica, i sad tu postoji nesto, sto ce naravno za par godina biti cao.
 
Vrh