Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Sutra asfaltiranje, danas nisu zbog Svetog Save. Sve je spremno. Pozdrav


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako svetovni tako ni crkveni kalendar ekipi očigledno nije najbolji prijatelj


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Opa stigli finiser i mali valjak.

Tradicija nalaze da se nazdravi :vops:
 
Ljudovi, javljajte ako stvarno pocnu sa asfaltiranjem :lol:
 
Lady S":19pos016 je napisao(la):
Ljudovi, javljajte ako stvarno pocnu sa asfaltiranjem :lol:

I ja isto čekam da neko javi :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta onda ostaje da se uradi nakon asfaltiranja, a da bi moglo doci do podele kljuceva? :violina:
 
Pocelo asfaltiranje! Nisam video, ali su mi radnici na slanackom tako rekli. Naravno tražili i flašu rakije da se zalije


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
tE8Rwk0.jpg

rno7dmJ.jpg

pwaYUn1.jpg

IlfRTf7.jpg

8RrtxE8.jpg
 
Србија аутопут асфлатира, њихов је лого на машинама. Нисам знао да раде и послове невезане за аутопутеве.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=511906#p511906:uw7av80s je napisao(la):
derikoza » Ned Jan 28, 2018 2:05 pm[/url]":uw7av80s]Sta onda ostaje da se uradi nakon asfaltiranja, a da bi moglo doci do podele kljuceva? :violina:

I, da li neko zna sta imaju jos da rade? Grejanje, hodnike, sredjivanje okolo zgrade (zelenilo, odnosenje krsa i loma) i na kraju da dodje komisija? Ja mislima da je to to otprilike...
 
Meni prošle nedelje rekoše da je krenula i komisija da radi
 
388ee923799ceacea1c12fa17689dd66.jpg
b1f648c8af7e03ba8c5198d22653dbe3.jpg



Kao pista ;)

Inače poneo sam metar i izmerio 6 metara širine puta, tačno u milimetar na proizvoljnom mestu. To je ok sirina! Tj po zakonu :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
derikoza":2qcq0dd9 je napisao(la):
Jesi li ulazio unutra? Kakvo je stanje?
Pa radi se, šta znam. Biće uskoro. Stavljeni razdelnici za grejanje u hodnicima. Ima još posla nije da nema. Ali radi se..

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Slike od danas. Mozemo videti i uslove u ulici u slucaju pojacanog intenziteta saobracaja. Tamo je u toku neko snimanje, tako da nisam primetio da neko nesto radi. Nisam isao do zgrada privatnika jer nije moglo da se prodje u to vreme.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=512798#p512798:10dyaj18 je napisao(la):
turbo_ » Čet Feb 01, 2018 11:45 am[/url]":10dyaj18]Slike od danas. Mozemo videti i uslove u ulici u slucaju pojacanog intenziteta saobracaja. Tamo je u toku neko snimanje, tako da nisam primetio da neko nesto radi. Nisam isao do zgrada privatnika jer nije moglo da se prodje u to vreme.
file.php

file.php

file.php

file.php

Hvala za slike. Uuu, ako se ovako budu parkirali na ulici, bice veselo...
Mene sad vise interesuje unutrasnjost stanova i hodnika kako napreduje. Da li su pocele probe grejanja... Uskoro cu za Bg, pa cu se prosetati do naselja da vidim ove promene :)
 
Ako? Koliko vidim već se tako parkiraju, a još uvek u ulici niko ne živi? !
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=512875#p512875:245valsw je napisao(la):
Ulicni basketas » 01 Feb 2018 15:05[/url]":245valsw]Ja ću prvi da zovem komunalnu, ukoliko se ovako bude parkiralo.

Ђавола ђе они шта да учине па да раде нешто пола мог краја би се пробудило без кола
 
Da li je neko isao do naselja? Kavo je stanje u zgradi? Grejanje? Struja? itd.
 
Vrh