Šta je novo?

Stanovi - naselje Dr Ivana Ribara - konkurs 2008

Bosko":1inr1oaz je napisao(la):
дајте људи пустите протест испред скупштина и осталих не битних институција које не обраћају пажњу на нас. ако већ протестујете,протестујте нпр. на улуци како каже Каћа. то може бити Немањина улица...старо познато место за протесте у Србији. :/ прихватите то да Ђилас хоће да купи ваше гласове тако што вам обећава да ће станови бити у јулу....после ће нешто измислити и због тога "нешто", усељавање ће бити одложено :) ако чекамо толико година,сачекајмо још и тих пар месеци да видимо докле ће да нам одлажу :) поздрав

Bosko vidi se da si partijski poslusnik i da ti je posao da unosis nervozu i izazivas gnev prema sadasnjim strukturama u gradu. Nisam nizakoga i ne zanima me niko od njih ali nemam ni nameru da isticem svoje politicke stavove tako ocigledno kao ti.
Ono sto me zanima je datum useljenja u stanove!
 
I ako sam rekla da se necu vise oglasavati ,ponovo moram jer me jako nervira ovaj Bosko. Ispade da on sve zna. Pravi je miner. Unosi paniku i jos vecu brigu ovom narodu koji ceka svoj stan ko ozeblo sunce. E PA NEDAMO SE TAKO LAKO IZNERVIRATI. Cyberserb pozdrav veliki za vas. A ovaj Bosko ,nadam se da mi nece biti komsija.
 
nisam kapacitet da skapiram. objasni i meni i ostalima, molim te. navodis Dulicevu cenu bez PDV, a ovu sa PDV. zasto? zasto unosis zabunu?
Bosko":3i8m9qsb je napisao(la):
cyberserb":3i8m9qsb je napisao(la):
gde si ti video da su neprofitni stanovi bili 1136 evra? informisi se malo bolje. najskuplji "neprofitni" kvadrat je bio 1097.58 evra i to u zgradi u Jurija Gagarina. da si zaista upucen u ovu temu koliko mi ostali to bi vrlo dobro znao. u poslednjoj zgradi, useljenoj pre 4 meseca, cena je bila 1051 evro. nemoj da siris dezinformacije na ovoj temi i da trolujes pokusavajuci da ispipas raspolozenje ucensika foruma. 1136evra nije nigde nikad pomenuto i zaista ne znam odakle ti ta informacija i na osnovu cega si je dobio.
Bosko":3i8m9qsb je napisao(la):
Дулић је пре једно 5 дана (прочитао сам на сајту Б92) изјавио да ће цена његових станова које гради у Др Ивана Рибара бити 1194 евра,ако су прошли непрофитни станови били 1136 евра...а рекли су да ће се сваке године повећавати цена за 50-ак евра то значи да ће цена наших станова бити око 1180 евра,с тим што наша цена не сме да пређе цену Дулићевих станова :)

лично сам сазнао јер су моје комшије одустале од стана када им је стигло решење да потпишу уговор- цена квадрата са ПДВ-ом 1136 евра!!! нису никакве дезинформације него чиста истина коју нико неће да прикаже!!! шта рачунате цену без ПДВ-а кад све једно морате да дате износ са ПДВ-ом!!! капираш? и не можеш ме уверити да грешим јер имам живи доказ!!! ето :mad:
 
Bosko":1zuwm08z je napisao(la):
cyberserb":1zuwm08z je napisao(la):
gde si ti video da su neprofitni stanovi bili 1136 evra? informisi se malo bolje. najskuplji "neprofitni" kvadrat je bio 1097.58 evra i to u zgradi u Jurija Gagarina. da si zaista upucen u ovu temu koliko mi ostali to bi vrlo dobro znao. u poslednjoj zgradi, useljenoj pre 4 meseca, cena je bila 1051 evro. nemoj da siris dezinformacije na ovoj temi i da trolujes pokusavajuci da ispipas raspolozenje ucensika foruma. 1136evra nije nigde nikad pomenuto i zaista ne znam odakle ti ta informacija i na osnovu cega si je dobio.
Bosko":1zuwm08z je napisao(la):
Дулић је пре једно 5 дана (прочитао сам на сајту Б92) изјавио да ће цена његових станова које гради у Др Ивана Рибара бити 1194 евра,ако су прошли непрофитни станови били 1136 евра...а рекли су да ће се сваке године повећавати цена за 50-ак евра то значи да ће цена наших станова бити око 1180 евра,с тим што наша цена не сме да пређе цену Дулићевих станова :)

лично сам сазнао јер су моје комшије одустале од стана када им је стигло решење да потпишу уговор- цена квадрата са ПДВ-ом 1136 евра!!! нису никакве дезинформације него чиста истина коју нико неће да прикаже!!! шта рачунате цену без ПДВ-а кад све једно морате да дате износ са ПДВ-ом!!! капираш? и не можеш ме уверити да грешим јер имам живи доказ!!! ето :mad:

Kada si tako pametan ne znam kako si nasao za shodno da uporedjujes cenu kvadrata sa PDV-om (socijalno neprofitni) i cenu stana bez PDV-a (1194e - "Dulicevi stanovi")?
Inace cena Dulicevih stanova nije neprofitna pa da se ovde uporedjuju te dve cene kvadrata, vec su to stanovi za slobodnu prodaju i to sa profitom!? Zovu se jos i jeftini ali se ispostavlja da vise nije tako.
 
troops":24m1gby3 je napisao(la):
Bosko":24m1gby3 je napisao(la):
дајте људи пустите протест испред скупштина и осталих не битних институција које не обраћају пажњу на нас. ако већ протестујете,протестујте нпр. на улуци како каже Каћа. то може бити Немањина улица...старо познато место за протесте у Србији. :/ прихватите то да Ђилас хоће да купи ваше гласове тако што вам обећава да ће станови бити у јулу....после ће нешто измислити и због тога "нешто", усељавање ће бити одложено :) ако чекамо толико година,сачекајмо још и тих пар месеци да видимо докле ће да нам одлажу :) поздрав

Bosko vidi se da si partijski poslusnik i da ti je posao da unosis nervozu i izazivas gnev prema sadasnjim strukturama u gradu. Nisam nizakoga i ne zanima me niko od njih ali nemam ni nameru da isticem svoje politicke stavove tako ocigledno kao ti.
Ono sto me zanima je datum useljenja u stanove!

дај молим те не лупај глупости....какав партијски послушник,какве глупости....ја уопште ни истичем своје политичке ставове..не знам где сте то могли видети...и немој причати на празно неке не истине....ово што сам до сада рекао је чиста истина и немам шта да измишљам јер никакву корист од тога немам....за све ово имам доказ и нема потребе да уносим нервозу,овде сам само да вам кажем нешто из личних сазнања...баш сте ми ви сад битни па да ја вама уносим нервозу :/
 
Ti si izgleda lepo nakupio za ucesce i PDV kada ti cena od 1180 eura odgovara. ;)
Ustalom da se vise ne lazemo, ne cekas ti stan u dr. Ivana Ribara.
 
samo tako nastavi. stavljaj smajlije na kraju svakog posta. verovatno sve ovo jako zabavlja. nemam nameru da se spustam na tvoj nivo i da se sa tobom raspravljam o bilo cemu. i ostalim forumasima bih predlozio da te ignorisu. razgovor izmedju pametnog i budale se uvek vodi na nivou budale. Ceca rece da se nada da joj neces biti komsija. naravno da neces, jer ti sa ovim stanovima imas veze isto koliko i ja sa stanovima u Belvilu. zaista te iskreno molim da se vise ne javljas ovde, jer nisi ni kompetentan, ni informisan, a ni pismen da bi te neko ozbiljno shtavao. takodje te molim da sledeci put kad odes kod Zokija po instrukcije da mu izmedju dva mazanja vazelinom preneses pozdrave od 1000 beogradskih porodica
troops":yif3z3fs je napisao(la):
Bosko":yif3z3fs je napisao(la):
cyberserb":yif3z3fs je napisao(la):
gde si ti video da su neprofitni stanovi bili 1136 evra? informisi se malo bolje. najskuplji "neprofitni" kvadrat je bio 1097.58 evra i to u zgradi u Jurija Gagarina. da si zaista upucen u ovu temu koliko mi ostali to bi vrlo dobro znao. u poslednjoj zgradi, useljenoj pre 4 meseca, cena je bila 1051 evro. nemoj da siris dezinformacije na ovoj temi i da trolujes pokusavajuci da ispipas raspolozenje ucensika foruma. 1136evra nije nigde nikad pomenuto i zaista ne znam odakle ti ta informacija i na osnovu cega si je dobio.

лично сам сазнао јер су моје комшије одустале од стана када им је стигло решење да потпишу уговор- цена квадрата са ПДВ-ом 1136 евра!!! нису никакве дезинформације него чиста истина коју нико неће да прикаже!!! шта рачунате цену без ПДВ-а кад све једно морате да дате износ са ПДВ-ом!!! капираш? и не можеш ме уверити да грешим јер имам живи доказ!!! ето :mad:

Kada si tako pametan ne znam kako si nasao za shodno da uporedjujes cenu kvadrata sa PDV-om (socijalno neprofitni) i cenu stana bez PDV-a (1194e - "Dulicevi stanovi")?
Inace cena Dulicevih stanova nije neprofitna pa da se ovde uporedjuju te dve cene kvadrata, vec su to stanovi za slobodnu prodaju i to sa profitom!? Zovu se jos i jeftini ali se ispostavlja da vise nije tako.
 
ceca prolece":1obc7gcb je napisao(la):
I ako sam rekla da se necu vise oglasavati ,ponovo moram jer me jako nervira ovaj Bosko. Ispade da on sve zna. Pravi je miner. Unosi paniku i jos vecu brigu ovom narodu koji ceka svoj stan ko ozeblo sunce. E PA NEDAMO SE TAKO LAKO IZNERVIRATI. Cyberserb pozdrav veliki za vas. A ovaj Bosko ,nadam se da mi nece biti komsija.

мени уопште није намера да вас изнервирам...проблем је у томе што погрешно схватате моје ставове. и ја исто чекам овај стан колико и ви! и мени је доста више чекања исто као и вама!!! ја се искрено надам да ће те ми бити комшиница :) дођите да попијемо кафу :) п.с. не обраћајте ми се са господин...ја сам млад....уосталом видећете ме већ :)
 
Bosko":9jq8meqo je napisao(la):
troops":9jq8meqo je napisao(la):
Bosko":9jq8meqo je napisao(la):
дајте људи пустите протест испред скупштина и осталих не битних институција које не обраћају пажњу на нас. ако већ протестујете,протестујте нпр. на улуци како каже Каћа. то може бити Немањина улица...старо познато место за протесте у Србији. :/ прихватите то да Ђилас хоће да купи ваше гласове тако што вам обећава да ће станови бити у јулу....после ће нешто измислити и због тога "нешто", усељавање ће бити одложено :) ако чекамо толико година,сачекајмо још и тих пар месеци да видимо докле ће да нам одлажу :) поздрав

Bosko vidi se da si partijski poslusnik i da ti je posao da unosis nervozu i izazivas gnev prema sadasnjim strukturama u gradu. Nisam nizakoga i ne zanima me niko od njih ali nemam ni nameru da isticem svoje politicke stavove tako ocigledno kao ti.
Ono sto me zanima je datum useljenja u stanove!

дај молим те не лупај глупости....какав партијски послушник,какве глупости....ја уопште ни истичем своје политичке ставове..не знам где сте то могли видети...и немој причати на празно неке не истине....ово што сам до сада рекао је чиста истина и немам шта да измишљам јер никакву корист од тога немам....за све ово имам доказ и нема потребе да уносим нервозу,овде сам само да вам кажем нешто из личних сазнања...баш сте ми ви сад битни па да ја вама уносим нервозу :/

E Bosko Bosko... Kakve dokaze ti imas i gde si ih pokazao do sada ili gde si naveo cinjenice osim obicnog nagadjanja...
 
cyberserb":86zr951j je napisao(la):
samo tako nastavi. stavljaj smajlije na kraju svakog posta. verovatno sve ovo jako zabavlja. nemam nameru da se spustam na tvoj nivo i da se sa tobom raspravljam o bilo cemu. i ostalim forumasima bih predlozio da te ignorisu. razgovor izmedju pametnog i budale se uvek vodi na nivou budale. Ceca rece da se nada da joj neces biti komsija. naravno da neces, jer ti sa ovim stanovima imas veze isto koliko i ja sa stanovima u Belvilu. zaista te iskreno molim da se vise ne javljas ovde, jer nisi ni kompetentan, ni informisan, a ni pismen da bi te neko ozbiljno shtavao. takodje te molim da sledeci put kad odes kod Zokija po instrukcije da mu izmedju dva mazanja vazelinom preneses pozdrave od 1000 beogradskih porodica
troops":86zr951j je napisao(la):
Bosko":86zr951j je napisao(la):
то све што си рекао реци слободно својој породици!!! немој да ја почнем да вређам!!! :laugh:

лично сам сазнао јер су моје комшије одустале од стана када им је стигло решење да потпишу уговор- цена квадрата са ПДВ-ом 1136 евра!!! нису никакве дезинформације него чиста истина коју нико неће да прикаже!!! шта рачунате цену без ПДВ-а кад све једно морате да дате износ са ПДВ-ом!!! капираш? и не можеш ме уверити да грешим јер имам живи доказ!!! ето :mad:

Kada si tako pametan ne znam kako si nasao za shodno da uporedjujes cenu kvadrata sa PDV-om (socijalno neprofitni) i cenu stana bez PDV-a (1194e - "Dulicevi stanovi")?
Inace cena Dulicevih stanova nije neprofitna pa da se ovde uporedjuju te dve cene kvadrata, vec su to stanovi za slobodnu prodaju i to sa profitom!? Zovu se jos i jeftini ali se ispostavlja da vise nije tako.
 
колико видите до сада никога нисам вређао тако како вређају сајберсер и још неколицина...ето ко се спушта на ниво будале....оно за Зокија што је рекао сам запамтио! ајд поздрав сада свим добрим људима... и надам се да нећу у наредном периоду учествовати у овом разглабању јер не води никуда!
 
Cyberserb, Vsima, beogradjanin i tacka . . . kako bih volela da mi budete prve komsije. Pravi ste carevi. Veeeeeeliki pozdrav od mene. OBAVESTITE ME O SLEDECEM OKUPLJANJU.
 
ceca prolece":3u2jutkv je napisao(la):
Cyberserb, Vsima, beogradjanin i tacka . . . kako bih volela da mi budete prve komsije. Pravi ste carevi. Veeeeeeliki pozdrav od mene. OBAVESTITE ME O SLEDECEM OKUPLJANJU.

добродошли сте сви и код мене, без обзира какви сте људи....све што је изговорено против мене то вам је и опроштено...јер сам човек за разлику од овде неких
 
Bosko":1o1n21tm je napisao(la):
ceca prolece":1o1n21tm je napisao(la):
Cyberserb, Vsima, beogradjanin i tacka . . . kako bih volela da mi budete prve komsije. Pravi ste carevi. Veeeeeeliki pozdrav od mene. OBAVESTITE ME O SLEDECEM OKUPLJANJU.

добродошли сте сви и код мене, без обзира какви сте људи....све што је изговорено против мене то вам је и опроштено...јер сам човек за разлику од овде неких

Bosko ovde su radni i posteni ljudi, koji tesko zive od svoje plate i pokusavaju da ustede svaki dinar da bi imali za to ucesce i PDV koje spominjes, zato i ne treba da te cudi ako smo tvojim pristupom i stavovima bili isprovocirani. Pozdrav.
 
Ej Bosko nemoj vise da se oglasasvas,bolje je za tebe i za ostale. Strasno si negativan i bezobrazan,jer nemas nista pametno da kazes
 
troops":27btx2pm je napisao(la):
Bosko":27btx2pm je napisao(la):
ceca prolece":27btx2pm je napisao(la):
Cyberserb, Vsima, beogradjanin i tacka . . . kako bih volela da mi budete prve komsije. Pravi ste carevi. Veeeeeeliki pozdrav od mene. OBAVESTITE ME O SLEDECEM OKUPLJANJU.

добродошли сте сви и код мене, без обзира какви сте људи....све што је изговорено против мене то вам је и опроштено...јер сам човек за разлику од овде неких

Bosko ovde su radni i posteni ljudi, koji tesko zive od svoje plate i pokusavaju da ustede svaki dinar da bi imali za to ucesce i PDV koje spominjes, zato i ne treba da te cudi ako smo tvojim pristupom i stavovima bili isprovocirani. Pozdrav.

па и моја породица је радна и поштена, и да моја породица има пара не би ми конкурисали за ове станове...исто тако и ми штедимо колико можемо...не чуди ме уопште,и очекивао сам да ће те тако реаговати :( све у свему хоћу да вам кажем да ми није циљ да неког провоцирам јер од тога немам корист....као и ви и ја имам право да изнесем свој став о овоме,какав год он био и не подударао се са мишљењима осталих... криво ми је што сте осули паљбу увреда по мени :/ без икаквог разлога ма колико год били изнервирани
 
milanka":8npswwdr je napisao(la):
Ej Bosko nemoj vise da se oglasasvas,bolje je za tebe i za ostale. Strasno si negativan i bezobrazan,jer nemas nista pametno da kazes
нисам вас питао за мишљење о мени :rolleyes: а не може ми нико забранити да се оглашавам јер форум је место да сви искажу свој став!
 
Ej Bosko nejavljaj se vise bolje za tebe iza sve nas strasno si negativan
 
milanka":30zsyveh je napisao(la):
Ej Bosko nejavljaj se vise bolje za tebe iza sve nas strasno si negativan

доброоо ок. рекли сте шта сте хтели,видео сам и готово..хвала на препоруци...ја ипак настављам да будем активан на форуму свидело се то вама Миланка или не ...ако вас не занима шта ја пишем слободно прескочите мој коментар..ја никог не терам да прочита шта један Бошко пише..
 
Нисам знао да Градо има младунче.
 
Ja imam problema sa vidom pa uopste ne primecujem nebitne osobe i njihove postove. "Bosko Buha" unese pravu pometnju u ove nase redove, i staje ne muku ionako ovom napcenom i nervoznom narodu ovde. I ne znam zasto bi uopste neko njemu podnosio izvestaj o svom finansijskom stanju, da li ima za ucesce ili ne, to je nasa privatna stvar i potpuno je bezveze pitati za to.
Uz duzno postovanje svih koji prisustvuju protstima, ja vise nemam zelju da statiram ispred skupstine grada i kao nesto se borimo da nas neko vidi i cuje. To je samo gubljenje vremena, niko nas ozbiljno ne shvata i ne obraca paznju na nas. Dakle, ukoliko odlucite da nesto radiklalnje promenite u nacinu borbe za nasa prava ja sam tu. I da najbitnija stavka budu rokovi i to jasni i precizni. Shvatam da ovde ima ljudi koji stanuju kod roditelja ili negde gde ne moraju placati kiriju, pa im nije problem da cekaju, ne bi ni meni bio problem da sam u toj situaciji, ovako svaki mese prvo za kiriju 300 e, pa sta ostane..
I zato rokovi pa sve ostalo,
Pozdrav od jako nervozne Kace!!
 
Хвала што ме упоређујете са херојем :) баш ми прија :D ја не знам ..али у овом конкурсу има људи који живе код родитеља а воде се као подстанари...е па мене то нервира....ви који сте прави подстанари као и ја не би требало да се проналазите у мојим коментарима. Ја такође сматрам да сам вама не битна особа као и што сте ви мени не битни...тако да нема љутње....мислим да је ово "младунче" исто упућено мени,али се не обазирем на то..
 
Vrh