Šta je novo?

Stambeni kompleks Zemunske kapije - državna stanogradnja

Upravo sam bio u Zk Objekat H. Otvorili su gornji parking. Sve je lepo obeleženo, žardinjere su tu, kante takođe. Sve mi se čini da je priprema za predaju iza ćoška. Garaža je takođe potpuno otvorena i čista. Istina, rampe ne rade dok se ne podele tokeni.
Izgleda da smo pred samim useljenjem.
Srećno svima!

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=827478#p827478:3etllpax je napisao(la):
zedator » Pon Mar 01, 2021 12:11 am[/url]":3etllpax]2.65

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
Hvala na odgovoru.
 
Kako gde, uglavnom nije ispod 2.6m

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
Neko je spominjao, a i meni isto rekose danas u GDS-u, ocekuje se da ce poceti predaju kljuceva za H1 i H2 u toku ove ili sledece nedelje.
 
Da li su ispravili nedostatke koje su pravili u C, D i E zgradama, a o kojima se može pročitati ovde na forumu, kada su gradili G zgradu, takodje da li su posle toga ispravili nedostatke iz G zgrade kada su gradili H i F zgradu? Da li uopše GDS osluškuje Kupce i želi da ukloni nedostatke ili ih boli uvo za to?!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=827653#p827653:1j9btmah je napisao(la):
IvanaP » Pon Mar 01, 2021 6:28 pm[/url]":1j9btmah]Neko je spominjao, a i meni isto rekose danas u GDS-u, ocekuje se da ce poceti predaju kljuceva za H1 i H2 u toku ove ili sledece nedelje.


Ponavljam se, ali sve što oni kažu možeš da okačiš mačku o rep, dok nisu spremni i u pisanoj formi to da ti daju.
 
Nema potrebe za nasiljem prema mackama.
Mene su zvali danas, primopredaja u cetvrtak u 9:15.
 
Takođe u četvrtak H1.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Koliko vidim, i garazno mesto u F je skuplje od ostalih. 6250 u odnosu na 5625 evra koliko je bilo pre (plus pdv).
 
Reč održavanje definitivno ne postoji u srpskom jeziku, zgrada H koja je završena i počelo je useljavanje, već deluje nekako pohabano, a i nije sve očišćeno, dva parka niko ne održava i izgledaju kao deponija
Pogledajte prilog 3

Pogledajte prilog 1
 
Da li je neko ulazio u objekat H?
Ne dozvoljavaju da se ulazi jer na tome izvodjac insistira...(
Kupujem na nevidjeno stan u potkrovlju H2 u Zemunskim kapijama i nadam se da ce neko da okaci slike i da komentare ako je bio u objektu...
A inace vidim da su neki ljudi pozvani na primopredaju danas, pa me zanima da li su svi kupili stan a da ga nisu videli uzivo vec samo kataloski?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=828494#p828494:3i3blvfb je napisao(la):
sanja27 » Čet Mar 04, 2021 11:09 am[/url]":3i3blvfb]Da li je neko ulazio u objekat H?
Ne dozvoljavaju da se ulazi jer na tome izvodjac insistira...(
Kupujem na nevidjeno stan u potkrovlju H2 u Zemunskim kapijama i nadam se da ce neko da okaci slike i da komentare ako je bio u objektu...
A inace vidim da su neki ljudi pozvani na primopredaju danas, pa me zanima da li su svi kupili stan a da ga nisu videli uzivo vec samo kataloski?


Pa s obzirom da se vrsi primopredaja stanova insistiraj da vidis stan, jer ako oni vec predaju stanove znaci da je zgrada dobila upotrebnu dozvolu i da nema prepreke o kojoj oni pricaju da vidis stan, nego ih verovatno mrzi da se cimaju, meni su to isto rekli da vrse katalosku prodaju stanova i da izvodjac radova ne dozvoljava pristup zgradi, van svake pameti kao da je u pitanju Nekerman, a ne stan :o
Svakako to je sad proslo, tako da vidi tamo smaraj ih i insistiraj da zelis da vidis stan, za ostalo prelistaj par prethodnih postova, jer sam i ja u fazi razmisljanja da li da kupim stan u potkrovlju pa sam se malo raspitivao na prethodnim stranama, pa pogledaj odgovore koji su mi ljudi ovde odgovarali :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=828481#p828481:2fyxgkop je napisao(la):
Dzigi Bau » Čet Mar 04, 2021 10:34 am[/url]":2fyxgkop]Reč održavanje definitivno ne postoji u srpskom jeziku, zgrada H koja je završena i počelo je useljavanje, već deluje nekako pohabano, a i nije sve očišćeno, dva parka niko ne održava i izgledaju kao deponija
Pogledajte prilog 3

Pogledajte prilog 1

file.php

file.php

file.php

file.php


bas izgleda aljkavo, stvarno su trebali malo to da oribaju i potrude se da to izgleda kao da je novo, a ne ovako deluje kao da je vec staro ne znam koliko.... :shock: :o :notok:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=828562#p828562:17czq4t5 je napisao(la):
Nexon » Čet Mar 04, 2021 4:11 pm[/url]":17czq4t5]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=828494#p828494:17czq4t5 je napisao(la):
sanja27 » Čet Mar 04, 2021 11:09 am[/url]":17czq4t5]Da li je neko ulazio u objekat H?
Ne dozvoljavaju da se ulazi jer na tome izvodjac insistira...(
Kupujem na nevidjeno stan u potkrovlju H2 u Zemunskim kapijama i nadam se da ce neko da okaci slike i da komentare ako je bio u objektu...
A inace vidim da su neki ljudi pozvani na primopredaju danas, pa me zanima da li su svi kupili stan a da ga nisu videli uzivo vec samo kataloski?


Pa s obzirom da se vrsi primopredaja stanova insistiraj da vidis stan, jer ako oni vec predaju stanove znaci da je zgrada dobila upotrebnu dozvolu i da nema prepreke o kojoj oni pricaju da vidis stan, nego ih verovatno mrzi da se cimaju, meni su to isto rekli da vrse katalosku prodaju stanova i da izvodjac radova ne dozvoljava pristup zgradi, van svake pameti kao da je u pitanju Nekerman, a ne stan :o
Svakako to je sad proslo, tako da vidi tamo smaraj ih i insistiraj da zelis da vidis stan, za ostalo prelistaj par prethodnih postova, jer sam i ja u fazi razmisljanja da li da kupim stan u potkrovlju pa sam se malo raspitivao na prethodnim stranama, pa pogledaj odgovore koji su mi ljudi ovde odgovarali :)

Budući da upotrebna dozvola još nije izdata, značilo bi da se javi neko od ljudi koji su pozvani na dodelu ključeva da nam objasne šta se dešava. :)
 
Imam ponudu za dva skoro indentična stana u H i u F zgradi, oba gledaju na sever, u kojoj zgradi je bolje uzeti stan, da li neko zna da mi kaže i da to argumentuje? Unapred hvala!
 
JankoJanko":257gjrrn je napisao(la):
Imam ponudu za dva skoro indentična stana u H i u F zgradi, oba gledaju na sever, u kojoj zgradi je bolje uzeti stan, da li neko zna da mi kaže i da to argumentuje? Unapred hvala!
Možda blaga prednost F zgradi, jer stanovi dolaze sa klimom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ivypatterns":1sxvr44v je napisao(la):
JankoJanko":1sxvr44v je napisao(la):
Imam ponudu za dva skoro indentična stana u H i u F zgradi, oba gledaju na sever, u kojoj zgradi je bolje uzeti stan, da li neko zna da mi kaže i da to argumentuje? Unapred hvala!
Možda blaga prednost F zgradi, jer stanovi dolaze sa klimom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Za severnu stranu mu nece trebati klima. Bar ne leti :) F je na dobrom mestu ali budi spreman na to da gleda na gradiliste gde ce se jos bar godinu-dve graditi zgrada. I to dosta blizu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hmmm... pitanja za oko 100.000 evra....Moj utisak (nisam kompetentna) da je H zgrada kvalitetnija, luksuznija, vise mi se sviđaju prozori u spavaćoj sobi (pričam za jednoiposobne stanove) za razliku od balkanskih vrata u zgradi F, jer je ionako mala kvadratura, pa bi trebalo pronaci i prostor za nameštaj....U zgradi F, ne možeš da kupiš garažno mesto, ako kupuješ manji stan, a iako ga kupiš, skuplji je.....Poklon u vidu klime, je smešna stavka.....To je moj lični utisak, nepotkrepljen dokazima...
Srecno!

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=828690#p828690:16b0xocw je napisao(la):
JankoJanko » Pet Mar 05, 2021 5:57 am[/url]":16b0xocw]Imam ponudu za dva skoro indentična stana u H i u F zgradi, oba gledaju na sever, u kojoj zgradi je bolje uzeti stan, da li neko zna da mi kaže i da to argumentuje? Unapred hvala!

H bez razmišljanja. Prvo garaža ti je u zgradi pa nećeš kisnuti svaki put kad pada kiša a ideš negde kolima a druga stvar, H je jeftiniji (čak i ta klima od 200e ti se isplati kroz razliku u ceni od jednog kvadrata pa ćeš uštedeti ukupna cena kvadrata* razlika - 200e)
 
Vrh