Šta je novo?

Stambeni kompleks Zemunske kapije - državna stanogradnja

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=819670#p819670:3heh5d80 je napisao(la):
mikelo90 » Uto Feb 02, 2021 12:35 pm[/url]":3heh5d80]Prodajni objekat pored naselja.
Hvala!!!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=816502#p816502:1pl0s4un je napisao(la):
Nexon » Ned Jan 24, 2021 9:41 pm[/url]":1pl0s4un]Dragi svi, nov sam ovde, i citam ovde vase komentare, hvala puno svima na mnogim korisnim informacijama, zaista znaci nekome ko razmislja o kupovini da vidi iskustva drugih na jednom mestu.

Zainteresovan sam da kupim stan u H lamelama, interesuje me da li neko ko ima dvosoban stan u potkrovlju moze da mi kaze troskove grejanja odnosno infostana zimi, da li leti je prevelika temperatura i mora uvek klima ili se hladi manje vise kao i stanovi na uobicajenim spratovima na primer.

Interesuje me da mi odgovori bilo ko ko zivi u stanovima u potkrovlju nebitne kvadrature i strukture, da li je neko pravio galeriju, i kako je to ispalo, kao i da li ti izvodi ventilacije od garaze prave cesto buku. Posto mi se svidja stan gde bi iznad kupatila i kuhinje napravio galeriju i time dobio dodatni prostor, da li je neko mozda to vec uradio.

Takodje bih zamolio za informaciju za zvucnu izolaciju, posto vidim da su se mnogi zalili na to takodje, da li cujete mnogo napolju buku, kada su zatvoreni prozori, ili komsije iz susednih stanova, ili ispod, kao i kakva je toplotna izolacija, kako je bilo letos u stanovima kada su bile visoke temeperature. Interesuje me i da li kada je kisa se cuje jako, ili normalno, kao i da li ima golubova koji hodaju po krovu. Ovo pitam jer je krov limeni pa to moze sve da pravi buku, znam nazalost iz iskustva.

Mnogo bi mi znacile ove informacije ako bi neko mogao da mi odgovori, moze i u privatnoj poruci ako je previse opsirno ili je u suprtonosti sa pravilima foruma. Naravno i sve ostale napomene vezano za potkrovlja u ovom naselju su dobro dosle :)

Izvinite na opsirnosti i hvala unapred :D

Niko da kaze svoja iskustva? :(
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=820000#p820000:2azf02zy je napisao(la):
Nexon » Sre Feb 03, 2021 4:21 pm[/url]":2azf02zy]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=816502#p816502:2azf02zy je napisao(la):
Nexon » Ned Jan 24, 2021 9:41 pm[/url]":2azf02zy]Dragi svi, nov sam ovde, i citam ovde vase komentare, hvala puno svima na mnogim korisnim informacijama, zaista znaci nekome ko razmislja o kupovini da vidi iskustva drugih na jednom mestu.

Zainteresovan sam da kupim stan u H lamelama, interesuje me da li neko ko ima dvosoban stan u potkrovlju moze da mi kaze troskove grejanja odnosno infostana zimi, da li leti je prevelika temperatura i mora uvek klima ili se hladi manje vise kao i stanovi na uobicajenim spratovima na primer.

Interesuje me da mi odgovori bilo ko ko zivi u stanovima u potkrovlju nebitne kvadrature i strukture, da li je neko pravio galeriju, i kako je to ispalo, kao i da li ti izvodi ventilacije od garaze prave cesto buku. Posto mi se svidja stan gde bi iznad kupatila i kuhinje napravio galeriju i time dobio dodatni prostor, da li je neko mozda to vec uradio.

Takodje bih zamolio za informaciju za zvucnu izolaciju, posto vidim da su se mnogi zalili na to takodje, da li cujete mnogo napolju buku, kada su zatvoreni prozori, ili komsije iz susednih stanova, ili ispod, kao i kakva je toplotna izolacija, kako je bilo letos u stanovima kada su bile visoke temeperature. Interesuje me i da li kada je kisa se cuje jako, ili normalno, kao i da li ima golubova koji hodaju po krovu. Ovo pitam jer je krov limeni pa to moze sve da pravi buku, znam nazalost iz iskustva.

Mnogo bi mi znacile ove informacije ako bi neko mogao da mi odgovori, moze i u privatnoj poruci ako je previse opsirno ili je u suprtonosti sa pravilima foruma. Naravno i sve ostale napomene vezano za potkrovlja u ovom naselju su dobro dosle :)

Izvinite na opsirnosti i hvala unapred :D

Niko da kaze svoja iskustva? :(
Ja sam vam poslala,pogledajte prijemno sanduce.
 
Da li moze neko da mi da info vezano za pozajmnicu od 9.1%. U kom momentu se ona dobija prilikom kupovine i da li bi se taj iznos mogao dodati na 20% učešća za kredit pa da rata bude manja? Hvala unapred
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=820005#p820005:2eunbqkb je napisao(la):
Mirka » Sre Feb 03, 2021 3:33 pm[/url]":2eunbqkb]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=820000#p820000:2eunbqkb je napisao(la):
Nexon » Sre Feb 03, 2021 4:21 pm[/url]":2eunbqkb]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=816502#p816502:2eunbqkb je napisao(la):
Nexon » Ned Jan 24, 2021 9:41 pm[/url]":2eunbqkb]Dragi svi, nov sam ovde, i citam ovde vase komentare, hvala puno svima na mnogim korisnim informacijama, zaista znaci nekome ko razmislja o kupovini da vidi iskustva drugih na jednom mestu.

Zainteresovan sam da kupim stan u H lamelama, interesuje me da li neko ko ima dvosoban stan u potkrovlju moze da mi kaze troskove grejanja odnosno infostana zimi, da li leti je prevelika temperatura i mora uvek klima ili se hladi manje vise kao i stanovi na uobicajenim spratovima na primer.

Interesuje me da mi odgovori bilo ko ko zivi u stanovima u potkrovlju nebitne kvadrature i strukture, da li je neko pravio galeriju, i kako je to ispalo, kao i da li ti izvodi ventilacije od garaze prave cesto buku. Posto mi se svidja stan gde bi iznad kupatila i kuhinje napravio galeriju i time dobio dodatni prostor, da li je neko mozda to vec uradio.

Takodje bih zamolio za informaciju za zvucnu izolaciju, posto vidim da su se mnogi zalili na to takodje, da li cujete mnogo napolju buku, kada su zatvoreni prozori, ili komsije iz susednih stanova, ili ispod, kao i kakva je toplotna izolacija, kako je bilo letos u stanovima kada su bile visoke temeperature. Interesuje me i da li kada je kisa se cuje jako, ili normalno, kao i da li ima golubova koji hodaju po krovu. Ovo pitam jer je krov limeni pa to moze sve da pravi buku, znam nazalost iz iskustva.

Mnogo bi mi znacile ove informacije ako bi neko mogao da mi odgovori, moze i u privatnoj poruci ako je previse opsirno ili je u suprtonosti sa pravilima foruma. Naravno i sve ostale napomene vezano za potkrovlja u ovom naselju su dobro dosle :)

Izvinite na opsirnosti i hvala unapred :D

Niko da kaze svoja iskustva? :(
Ja sam vam poslala,pogledajte prijemno sanduce.


Caos, i nas dvoje smo kupili stan u kapijama, zgrada H, potkrovlje, pa bih Vas zamolila da i sa mnom podelite iskustva vezana za galeriju i generalno samo potkrovlje ☺️ Hvala puno.
 
marko2404":196jaiuf je napisao(la):
Da li moze neko da mi da info vezano za pozajmnicu od 9.1%. U kom momentu se ona dobija prilikom kupovine i da li bi se taj iznos mogao dodati na 20% učešća za kredit pa da rata bude manja? Hvala unapred
Daje se kao poslednji korak pre nego sto se plasira kredit u banci (buduci da banka ocekuje da je ceo iznos ucesca isplacen). Postoji cela procedura vezano za to, objasnio sam ukratko pre nekoliko post-ova.

I da, moze da se doda na 20% ucesca, to smo i mi uradili iz istih razloga.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Što se tiče potkrovlja, ja sam u G2 u dvostranom dvoiposobnom stanu i već sam pisao o tome u martu, sad mogu samo da dodam još informacija:

Jača kiša se jako čuje u sobi koja ima krovne prozore, ali samo u toj sobi. Krovni prozori ne smeju da se zaborave otvoreni ako postoji šansa za kišu :)
Vetar se čuo kada je bilo ozbiljno nevreme, ali mislim da se to čulo svuda.
Krovni prozori daju jako lepo svetlo, ali zbog toga planirajte zavese za zamračivanje prozora (Velux ih prodaje pod imenom "Siesta" ali ima i domaće proizvodnje). One spoljne mrežice koje smo svi dobili bi trebale da smanjuju grejanje od sunca leti na trećinu, ali ne utiču značajno na osvetljenost.
Realno su nešto veći troškovi grejanja u potkrovlju zbog veće zapremine, konkretno decembar i januar su bili po oko 5-6000, temperatura je stalno na 23, grejana površina stana je 61 kvm. Prva zima je bila daleko skuplja jer je zgrada bila poluprazna, zidovi još uvek sa više vlage, itd..
Nemate nikoga iznad sebe tako da je buka od komšija manja. Jedino stan koji je sa zadnje strane kućice lifta čuje motor lifta, pa bi izbegavao stanove sa takvom pozicijom.
Visok plafon daje mogućnost za više plakare i raznorazne kreativne ideje, neki ljudi prave i galerije za spavanje u najvišem delu.
Vizualno mi se jako dopada kako izgleda visok kos krov.
I naravno... pogled sa poslednjeg sprata može da bude fantastičan ako je dobra pozicija stana.

Sve u svemu, pogotovo imajući u vidu da je cenovnik GDS-a takav da je potkrovlje posle prizemlja najjeftinije, nisam se ni jednog trenutka pokajao.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=820005#p820005:12zdo4w1 je napisao(la):
Mirka » Sre Feb 03, 2021 3:33 pm[/url]":12zdo4w1]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=820000#p820000:12zdo4w1 je napisao(la):
Nexon » Sre Feb 03, 2021 4:21 pm[/url]":12zdo4w1]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=816502#p816502:12zdo4w1 je napisao(la):
Nexon » Ned Jan 24, 2021 9:41 pm[/url]":12zdo4w1]Dragi svi, nov sam ovde, i citam ovde vase komentare, hvala puno svima na mnogim korisnim informacijama, zaista znaci nekome ko razmislja o kupovini da vidi iskustva drugih na jednom mestu.

Zainteresovan sam da kupim stan u H lamelama, interesuje me da li neko ko ima dvosoban stan u potkrovlju moze da mi kaze troskove grejanja odnosno infostana zimi, da li leti je prevelika temperatura i mora uvek klima ili se hladi manje vise kao i stanovi na uobicajenim spratovima na primer.

Interesuje me da mi odgovori bilo ko ko zivi u stanovima u potkrovlju nebitne kvadrature i strukture, da li je neko pravio galeriju, i kako je to ispalo, kao i da li ti izvodi ventilacije od garaze prave cesto buku. Posto mi se svidja stan gde bi iznad kupatila i kuhinje napravio galeriju i time dobio dodatni prostor, da li je neko mozda to vec uradio.

Takodje bih zamolio za informaciju za zvucnu izolaciju, posto vidim da su se mnogi zalili na to takodje, da li cujete mnogo napolju buku, kada su zatvoreni prozori, ili komsije iz susednih stanova, ili ispod, kao i kakva je toplotna izolacija, kako je bilo letos u stanovima kada su bile visoke temeperature. Interesuje me i da li kada je kisa se cuje jako, ili normalno, kao i da li ima golubova koji hodaju po krovu. Ovo pitam jer je krov limeni pa to moze sve da pravi buku, znam nazalost iz iskustva.

Mnogo bi mi znacile ove informacije ako bi neko mogao da mi odgovori, moze i u privatnoj poruci ako je previse opsirno ili je u suprtonosti sa pravilima foruma. Naravno i sve ostale napomene vezano za potkrovlja u ovom naselju su dobro dosle :)

Izvinite na opsirnosti i hvala unapred :D

Niko da kaze svoja iskustva? :(
Ja sam vam poslala,pogledajte prijemno sanduce.


Hvala puno, medjutim buduci da sam nov korisnik sandruce mi uopste ne radi, i u njemu nemam nista, kontaktirao sam administratora pa sad cekam da mi rese taj problem, buduci da sam jos jednom korisniku pokusao da posaljem poruku ali ona nije poslata :(
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=820316#p820316:1gmdk9ww je napisao(la):
rodoljub.ilic » Čet Feb 04, 2021 2:36 pm[/url]":1gmdk9ww]Što se tiče potkrovlja, ja sam u G2 u dvostranom dvoiposobnom stanu i već sam pisao o tome u martu, sad mogu samo da dodam još informacija:

Jača kiša se jako čuje u sobi koja ima krovne prozore, ali samo u toj sobi. Krovni prozori ne smeju da se zaborave otvoreni ako postoji šansa za kišu :)
Vetar se čuo kada je bilo ozbiljno nevreme, ali mislim da se to čulo svuda.
Krovni prozori daju jako lepo svetlo, ali zbog toga planirajte zavese za zamračivanje prozora (Velux ih prodaje pod imenom "Siesta" ali ima i domaće proizvodnje). One spoljne mrežice koje smo svi dobili bi trebale da smanjuju grejanje od sunca leti na trećinu, ali ne utiču značajno na osvetljenost.
Realno su nešto veći troškovi grejanja u potkrovlju zbog veće zapremine, konkretno decembar i januar su bili po oko 5-6000, temperatura je stalno na 23, grejana površina stana je 61 kvm. Prva zima je bila daleko skuplja jer je zgrada bila poluprazna, zidovi još uvek sa više vlage, itd..
Nemate nikoga iznad sebe tako da je buka od komšija manja. Jedino stan koji je sa zadnje strane kućice lifta čuje motor lifta, pa bi izbegavao stanove sa takvom pozicijom.
Visok plafon daje mogućnost za više plakare i raznorazne kreativne ideje, neki ljudi prave i galerije za spavanje u najvišem delu.
Vizualno mi se jako dopada kako izgleda visok kos krov.
I naravno... pogled sa poslednjeg sprata može da bude fantastičan ako je dobra pozicija stana.

Sve u svemu, pogotovo imajući u vidu da je cenovnik GDS-a takav da je potkrovlje posle prizemlja najjeftinije, nisam se ni jednog trenutka pokajao.


Hvala puno na informacijama, recite mi samo jos kakva je situcija bila letos kada je bila vrucina velika, da li je u stanu podnosljivo, i koliko cesto mora da se koristi klima?

Racuni su sasvim pristojni, iskreno ocekivao sam mnogo vecu cifru. :)
 
Ukoliko vam poruka stoji u folderu "Za slanje" to znači da je ona poslata ali da još uvek nije pročitana od strane osobe koja prima poruku.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=820355#p820355:1pnt43o5 je napisao(la):
Igor » Čet Feb 04, 2021 4:02 pm[/url]":1pnt43o5]Ukoliko vam poruka stoji u folderu "Za slanje" to znači da je ona poslata ali da još uvek nije pročitana od strane osobe koja prima poruku.


Aha super, hvala na informaciji, svakako mi poruka od @Mirka nije stigla :(
 
Lepa vest,za buduće komšije u objektu H,juče je usvojen i drugi zatev za priključenje na komunalnu i drugu infrastrukturu :sesir:
 
Maleks9":yzejnubs je napisao(la):
Lepa vest,za buduće komšije u objektu H,juče je usvojen i drugi zatev za priključenje na komunalnu i drugu infrastrukturu :sesir:
Mozda znate, da li je to poslednja stavka pre predavanja za upotrebnu? Da li je zavrsen tehnicki prijem?

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=820354#p820354:5l83sne9 je napisao(la):
Nexon » Čet Feb 04, 2021 4:00 pm[/url]":5l83sne9]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=820316#p820316:5l83sne9 je napisao(la):
rodoljub.ilic » Čet Feb 04, 2021 2:36 pm[/url]":5l83sne9]Što se tiče potkrovlja, ja sam u G2 u dvostranom dvoiposobnom stanu i već sam pisao o tome u martu, sad mogu samo da dodam još informacija:

Jača kiša se jako čuje u sobi koja ima krovne prozore, ali samo u toj sobi. Krovni prozori ne smeju da se zaborave otvoreni ako postoji šansa za kišu :)
Vetar se čuo kada je bilo ozbiljno nevreme, ali mislim da se to čulo svuda.
Krovni prozori daju jako lepo svetlo, ali zbog toga planirajte zavese za zamračivanje prozora (Velux ih prodaje pod imenom "Siesta" ali ima i domaće proizvodnje). One spoljne mrežice koje smo svi dobili bi trebale da smanjuju grejanje od sunca leti na trećinu, ali ne utiču značajno na osvetljenost.
Realno su nešto veći troškovi grejanja u potkrovlju zbog veće zapremine, konkretno decembar i januar su bili po oko 5-6000, temperatura je stalno na 23, grejana površina stana je 61 kvm. Prva zima je bila daleko skuplja jer je zgrada bila poluprazna, zidovi još uvek sa više vlage, itd..
Nemate nikoga iznad sebe tako da je buka od komšija manja. Jedino stan koji je sa zadnje strane kućice lifta čuje motor lifta, pa bi izbegavao stanove sa takvom pozicijom.
Visok plafon daje mogućnost za više plakare i raznorazne kreativne ideje, neki ljudi prave i galerije za spavanje u najvišem delu.
Vizualno mi se jako dopada kako izgleda visok kos krov.
I naravno... pogled sa poslednjeg sprata može da bude fantastičan ako je dobra pozicija stana.

Sve u svemu, pogotovo imajući u vidu da je cenovnik GDS-a takav da je potkrovlje posle prizemlja najjeftinije, nisam se ni jednog trenutka pokajao.


Hvala puno na informacijama, recite mi samo jos kakva je situcija bila letos kada je bila vrucina velika, da li je u stanu podnosljivo, i koliko cesto mora da se koristi klima?

Racuni su sasvim pristojni, iskreno ocekivao sam mnogo vecu cifru. :)

Ništa dramatično, ja klimu imam u dnevnoj sobi koja je na zapadnoj strani i povremeno sam je uključivao, a u spavaćoj koja je na suprotnoj (istočnoj) strani i bar 10 metara dalje nije bilo neke potrebe da se hladi. Krovna izolacija zaista dobro odrađuje svoj posao.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=820834#p820834:15saaa33 je napisao(la):
rodoljub.ilic » Sub Feb 06, 2021 3:28 pm[/url]":15saaa33]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=820354#p820354:15saaa33 je napisao(la):
Nexon » Čet Feb 04, 2021 4:00 pm[/url]":15saaa33]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=820316#p820316:15saaa33 je napisao(la):
rodoljub.ilic » Čet Feb 04, 2021 2:36 pm[/url]":15saaa33]Što se tiče potkrovlja, ja sam u G2 u dvostranom dvoiposobnom stanu i već sam pisao o tome u martu, sad mogu samo da dodam još informacija:

Jača kiša se jako čuje u sobi koja ima krovne prozore, ali samo u toj sobi. Krovni prozori ne smeju da se zaborave otvoreni ako postoji šansa za kišu :)
Vetar se čuo kada je bilo ozbiljno nevreme, ali mislim da se to čulo svuda.
Krovni prozori daju jako lepo svetlo, ali zbog toga planirajte zavese za zamračivanje prozora (Velux ih prodaje pod imenom "Siesta" ali ima i domaće proizvodnje). One spoljne mrežice koje smo svi dobili bi trebale da smanjuju grejanje od sunca leti na trećinu, ali ne utiču značajno na osvetljenost.
Realno su nešto veći troškovi grejanja u potkrovlju zbog veće zapremine, konkretno decembar i januar su bili po oko 5-6000, temperatura je stalno na 23, grejana površina stana je 61 kvm. Prva zima je bila daleko skuplja jer je zgrada bila poluprazna, zidovi još uvek sa više vlage, itd..
Nemate nikoga iznad sebe tako da je buka od komšija manja. Jedino stan koji je sa zadnje strane kućice lifta čuje motor lifta, pa bi izbegavao stanove sa takvom pozicijom.
Visok plafon daje mogućnost za više plakare i raznorazne kreativne ideje, neki ljudi prave i galerije za spavanje u najvišem delu.
Vizualno mi se jako dopada kako izgleda visok kos krov.
I naravno... pogled sa poslednjeg sprata može da bude fantastičan ako je dobra pozicija stana.

Sve u svemu, pogotovo imajući u vidu da je cenovnik GDS-a takav da je potkrovlje posle prizemlja najjeftinije, nisam se ni jednog trenutka pokajao.


Hvala puno na informacijama, recite mi samo jos kakva je situcija bila letos kada je bila vrucina velika, da li je u stanu podnosljivo, i koliko cesto mora da se koristi klima?

Racuni su sasvim pristojni, iskreno ocekivao sam mnogo vecu cifru. :)

Ništa dramatično, ja klimu imam u dnevnoj sobi koja je na zapadnoj strani i povremeno sam je uključivao, a u spavaćoj koja je na suprotnoj (istočnoj) strani i bar 10 metara dalje nije bilo neke potrebe da se hladi. Krovna izolacija zaista dobro odrađuje svoj posao.


Super to je jako bitno, hvala puno na informacijama :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=821263#p821263:2giefrop je napisao(la):
mikelo90 » Ned Feb 07, 2021 11:40 pm[/url]":2giefrop]Zna li se jel podnet zahtev za upotrebnu dozvolu za H?
Još uvek nije
 
Da li kapara ulazi u 20% učešća? Iz direkcije su mi poslali predugovor gde su smanjili kredit za kaoaru. Može li se promeniti predugovor pre overe?
Ako neko ima iskustva sa ovim, molim da mi odgovori, veoma mi je bitna informacija.
 
5%kapare ulazi u vas deo učešća u iznosu od 20%. Praksa je da Vam RGD posalje mejlom predugovor i pita vas da li su odredbe predugovara tacne i samim tim odlučujete da li ćete zaključiti predugovor, jer tek nakon zaključenja predugovora, u obavezi ste da zaključite i ugovor.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=821445#p821445:28rd1g60 je napisao(la):
jelenadanilovic1970 » Pon Feb 08, 2021 6:12 pm[/url]":28rd1g60]5%kapare ulazi u vas deo učešća u iznosu od 20%. Praksa je da Vam RGD posalje mejlom predugovor i pita vas da li su odredbe predugovara tacne i samim tim odlučujete da li ćete zaključiti predugovor, jer tek nakon zaključenja predugovora, u obavezi ste da zaključite i ugovor.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
Hvala puno! Da li će promeniti predugovor, jer po ovom što du poslali je učešće 25%, a kredit 75%?
 
Napišite im da izmene predugovor, pre overe kod notama...pa ce Vam opet poslati predugovor koji Vi pre overe morate pročitati.
Poz!

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
U mom predugovoru se ne pominje učešće. Kaže se da plaćam iznos xyz sopstvenim sredstvima, a XYZ iz kredita banke. Procente učešća računaju bankari, a ne GDS ili notar.
 
Ja sam radio više proračuna u svojoj režiji, ali sam svaki put negde nešto zabrljao. I to ne zbog neznanja matematike, već zbog nerazumevanja procedure. Sada kada sam sve završio izgleda sasvim logično i ispravno. Napominjem da mi je kancelarija GDS u Zemunskim kapijama sve objasnila do detalja. Meni je samo bilo ostalo da odlučim koliko će biti moje učešće.
Tu sam se par puta lomio i na kraju odlučio.
Toplo preporučujem kancelariju GDS za sva pitanja. Takođe, Intesa radi sa njima i upućeni su u sve.
Svakako veliki stres do konačnog završetka... ali sada je HAPPY.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Vrh