Šta je novo?

Stambeni kompleks Zemunske kapije - državna stanogradnja

Presmesno sta sve fali od dokumentacije,ova zgrada je ogledalo stanja u drzavi Srbiji.Amateri I vezare vode ovaj projekat,u zemljama koje drze do sebe drzava daje primer I smernice drugima kako se radi,a ovde sve sto se radi pod drzavnom kapom je problematicno,sporo,ne kvalitetno,a meni licno najvise smeta bahatost I ne postovanje kupaca,ni jedan mejl niti jedan poziv da se makar izvinu I zahvale na strpljenju!Tolika naselja izgradili a ne znaju sta treba da predaju od dokumentacine! Ma dajte molim vas...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=672053#p672053:1nj5ikn2 je napisao(la):
Zemunac To Be » Pon Okt 21, 2019 5:43 pm[/url]":1nj5ikn2]Sve primedbe mogu da se otklone za par dana, jer nije zamereno ništa spektakulatno, sve oni to imaju, samo te pečate da ubace i potvrde da dostave koje imaju, malo to da opišu i prolazi sve laganica. Od prvog useljenje, pa se vidimo, da raspalimo roštilj na terasama i zalijemo to kako dolikuje.

Komšija ti kao naš investitor GDS, “od prvog”, a to “od” može biti i mnogo daleko... :D A prvi iz preko 80 ugovora već je davno prošao...
Meni svaki put kad sam ih zvao kažu “od sledeće nedelje”, pa čak i “od sutra”. A najbolje su im one “možete očekivati poziv od tog i tog dana...” :D U fazonu, možete a i ne morate. A čak i da ste očekivali, pa dobro nismo vas slagali, samo smo rekli da očekujete a ništa nismo potvrdili... :shock:
 
[Boza]Potencijalne komsije,

razmisljamo o kupovini troiposobnog stana u potkrovlju zgrade B
Kod:
. Da li ima neko nekih zapazanja o grejanju. hladjenju i uopste o uslovima stanovanja u potkrovlju u do sada useljenim zgradama?
UInapred hvala!
 
Božo, ja ću rado podeliti utiske, upravo čekam ključeve za potkrovlje u objektu G.
Imaš li neke informacije o objektu B ili pričaš napamet? Koliko znam, taj objekat se pominjao kao buduća zgrada poreske uprave, premda je verovatnije da je poreska uprava objekat A. Ali svakako je za očekivati da i B bude poslovni prostor.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=672883#p672883:2lhiv4an je napisao(la):
sbozovic2 » Sre Okt 23, 2019 8:22 pm[/url]":2lhiv4an][Boza]Potencijalne komsije,

razmisljamo o kupovini troiposobnog stana u potkrovlju zgrade B
Kod:
. Da li ima neko nekih zapazanja o grejanju. hladjenju i uopste o uslovima stanovanja u potkrovlju u do sada useljenim zgradama?
UInapred hvala!
Ja sam u potkrovlju , sve je super , prošla jedna zima sasvim ok , bas zadovoljan sto je potkrovlje !
 
Buduce komsije,da li je neko imao problema sa nkosk-om?Konkretno za C zgradu
Kod mene je slucaj da sam juce isao da potpisem da se pusti kredit i sve zavrsio i posle dva sata mi javljaju da nkosk je stopirao,kao postoji neka napomena a niko da mi kaze o cemu se radi
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=672053#p672053:rstlfhm4 je napisao(la):
Zemunac To Be » Pon Okt 21, 2019 4:43 pm[/url]":rstlfhm4]Sve primedbe mogu da se otklone za par dana, jer nije zamereno ništa spektakulatno, sve oni to imaju, samo te pečate da ubace i potvrde da dostave koje imaju, malo to da opišu i prolazi sve laganica. Od prvog useljenje, pa se vidimo, da raspalimo roštilj na terasama i zalijemo to kako dolikuje.

Samo da potvrdim svoja ranija pisanja, predat je zahtev ponovo danas za upotrebnu dozvolu. Kao iskusan projektant, predvideo sam i ovaj sled dogadjaja. Moj poziv za prvi novembar na rostiljanje i da zalijemo i dalje vazi, iako mi niste lajkovali komentar, ali ne ljutim se, znam da ste pod pritiskom, vidimo se komsije!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=673126#p673126:2kxhww0l je napisao(la):
Zemunac To Be » Čet Okt 24, 2019 5:52 pm[/url]":2kxhww0l]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=672053#p672053:2kxhww0l je napisao(la):
Zemunac To Be » Pon Okt 21, 2019 4:43 pm[/url]":2kxhww0l]Sve primedbe mogu da se otklone za par dana, jer nije zamereno ništa spektakulatno, sve oni to imaju, samo te pečate da ubace i potvrde da dostave koje imaju, malo to da opišu i prolazi sve laganica. Od prvog useljenje, pa se vidimo, da raspalimo roštilj na terasama i zalijemo to kako dolikuje.

Samo da potvrdim svoja ranija pisanja, predat je zahtev ponovo danas za upotrebnu dozvolu. Kao iskusan projektant, predvideo sam i ovaj sled dogadjaja. Moj poziv za prvi novembar na rostiljanje i da zalijemo i dalje vazi, iako mi niste lajkovali komentar, ali ne ljutim se, znam da ste pod pritiskom, vidimo se komsije!
file.php
:kafa:
Prijatelju, ti da si neki projektant ti bi znao da u svakom ozbiljnom poslu mora da postoji rok koji se mora ispostovati. Takodje moraju postojati penali koji se moraju platiti za neispostovan rok.
 
[/quote]
Prijatelju, ti da si neki projektant ti bi znao da u svakom ozbiljnom poslu mora da postoji rok koji se mora ispostovati. Takodje moraju postojati penali koji se moraju platiti za neispostovan rok.
[/quote]

Ja sam svoj ugovor promenio kod notara i ubacio penale ako ne bude primopredaja na vreme, takodje promenio sam clan da cu ja snositi posledice ako se ne javim na primopredaju na vreme, advokat GDS-a se slozio i uvazeno mi je. Tako da mene tih 200-300 evra bas mnogo i ne brine. Sa druge strane, svi koji nemate to u ugovoru, mozete da presavijete tabak i tuzite GDS. Imajuci u vidu stanje u drzavi, gde ovakav postupak traje 7 godina, za toliko godina cete i dobiti proces, ako budete imali malo i srece i dobrog advokata. Pre nego sto udjete u tuzbu, savetujem da posetite naselje u Vojvode Vlahovica, gde zgrada koju je pravio GDS tone, i gde je 50 stanara podnelo tuzbu pre 7 godina i jos nije dobilo proces zato sto GDS na sve nacine opstruise proces i vestacenja. Tako da komso, u Srbiji zivimo i ti, i ja, gde se svi rokovi probijaju, svrati kod mene da popijemo nesto od prvog, prepoznaces dim od rostilja, mozemo da popricamo o pravima, zakonima i pravosudju, rokovima u projektovanju i izvodjenju, itd, uvek sam raspolozen. Svrati i ako nisi kupio stan, tu smo sto se kaze nasi.
 
Srkisrki":16252xii je napisao(la):
Buduce komsije,da li je neko imao problema sa nkosk-om?Konkretno za C zgradu
Kod mene je slucaj da sam juce isao da potpisem da se pusti kredit i sve zavrsio i posle dva sata mi javljaju da nkosk je stopirao,kao postoji neka napomena a niko da mi kaze o cemu se radi
Ista situacija kod mene. Dosao da potpisem isplatu kredita u utorak i nista, kao neki problem. S'tim sto ja nemam nkosk, pa su mi naveli da risk banke nesto procenjuje. Nesto se desava izgleda
 
Meni je malo pre bankar koji mi vodi kredit rekao da banka mora dodatno da se osigura pa trazi ponovo potvrdu od nkosk-a,Sto mi je apsurd jer komercijalna banka je finansijer zk
 
Srkisrki":3mnwcvs4 je napisao(la):
Meni je malo pre bankar koji mi vodi kredit rekao da banka mora dodatno da se osigura pa trazi ponovo potvrdu od nkosk-a,Sto mi je apsurd jer komercijalna banka je finansijer zk
Meni, posto nemam nkosk, prodaju pricu da banka ne moze da utvrdi kog je stepena hipoteka u katastru (?!), pa se sad kao ceka odobrenje riska. Lazu..garant cekaju upotrebnu , nemam drugo objasnjenje
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=673157#p673157:1blzgg7m je napisao(la):
Zemunac To Be » Čet Okt 24, 2019 7:20 pm[/url]":1blzgg7m]
Ja sam svoj ugovor promenio kod notara i ubacio penale ako ne bude primopredaja na vreme, takodje promenio sam clan da cu ja snositi posledice ako se ne javim na primopredaju na vreme, advokat GDS-a se slozio i uvazeno mi je. Tako da mene tih 200-300 evra bas mnogo i ne brine. Sa druge strane, svi koji nemate to u ugovoru, mozete da presavijete tabak i tuzite GDS. Imajuci u vidu stanje u drzavi, gde ovakav postupak traje 7 godina, za toliko godina cete i dobiti proces, ako budete imali malo i srece i dobrog advokata. Pre nego sto udjete u tuzbu, savetujem da posetite naselje u Vojvode Vlahovica, gde zgrada koju je pravio GDS tone, i gde je 50 stanara podnelo tuzbu pre 7 godina i jos nije dobilo proces zato sto GDS na sve nacine opstruise proces i vestacenja. Tako da komso, u Srbiji zivimo i ti, i ja, gde se svi rokovi probijaju, svrati kod mene da popijemo nesto od prvog, prepoznaces dim od rostilja, mozemo da popricamo o pravima, zakonima i pravosudju, rokovima u projektovanju i izvodjenju, itd, uvek sam raspolozen. Svrati i ako nisi kupio stan, tu smo sto se kaze nasi.
Hoce prijatelju GDS sigurno da se mlati sa advokatima zbog tvog jednog stana :D Da se ne vidi iz aviona da ti je suplja prica, pomislio bih da radis za GDS kako pises. Npr. nagovaras ljude da se ne tuze sa GDS, a kad vec spominjes slucaj u Vojvode Vlahovica, spomeni i to da se deo stanara nagodio van suda sa GDS i da su dobili solidnu kompenzaciju.
A sta tek da kazem na argument da zivimo u Srbiji i zato ne treba da nas cudi kad nas neko zavitlava nedeljama za krov nad glavom... Moras da se krpis do prvog gde ces da spavas sa malim detetom jer te izbacio prosli gazda, ali sta ces, zivis u Srbiji, raspali rostilj, bas te briga...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=673184#p673184:3k02i0b2 je napisao(la):
Fisico » Čet Okt 24, 2019 8:47 pm[/url]":3k02i0b2]
Srkisrki":3k02i0b2 je napisao(la):
Meni je malo pre bankar koji mi vodi kredit rekao da banka mora dodatno da se osigura pa trazi ponovo potvrdu od nkosk-a,Sto mi je apsurd jer komercijalna banka je finansijer zk
Meni, posto nemam nkosk, prodaju pricu da banka ne moze da utvrdi kog je stepena hipoteka u katastru (?!), pa se sad kao ceka odobrenje riska. Lazu..garant cekaju upotrebnu , nemam drugo objasnjenje
[/quote
Objekat C ima upotrebnu.
Ako kupujete G zgradu onda se čeka pravosnažna upotrebna. Mi smo imali taj problem, C zgrada , predugovor smo potpisali kada je bilo predato za upotrebnu, u januaru. Onda bio štrajk katastra, pa dok nisu sproveli uknjižbu u katastru. Čekali smo 8 meseci.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=673197#p673197:7v9iib1e je napisao(la):
DzabaTiKapije » Čet Okt 24, 2019 8:21 pm[/url]":7v9iib1e]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=673157#p673157:7v9iib1e je napisao(la):
Zemunac To Be » Čet Okt 24, 2019 7:20 pm[/url]":7v9iib1e]
Ja sam svoj ugovor promenio kod notara i ubacio penale ako ne bude primopredaja na vreme, takodje promenio sam clan da cu ja snositi posledice ako se ne javim na primopredaju na vreme, advokat GDS-a se slozio i uvazeno mi je. Tako da mene tih 200-300 evra bas mnogo i ne brine. Sa druge strane, svi koji nemate to u ugovoru, mozete da presavijete tabak i tuzite GDS. Imajuci u vidu stanje u drzavi, gde ovakav postupak traje 7 godina, za toliko godina cete i dobiti proces, ako budete imali malo i srece i dobrog advokata. Pre nego sto udjete u tuzbu, savetujem da posetite naselje u Vojvode Vlahovica, gde zgrada koju je pravio GDS tone, i gde je 50 stanara podnelo tuzbu pre 7 godina i jos nije dobilo proces zato sto GDS na sve nacine opstruise proces i vestacenja. Tako da komso, u Srbiji zivimo i ti, i ja, gde se svi rokovi probijaju, svrati kod mene da popijemo nesto od prvog, prepoznaces dim od rostilja, mozemo da popricamo o pravima, zakonima i pravosudju, rokovima u projektovanju i izvodjenju, itd, uvek sam raspolozen. Svrati i ako nisi kupio stan, tu smo sto se kaze nasi.
Hoce prijatelju GDS sigurno da se mlati sa advokatima zbog tvog jednog stana :D Da se ne vidi iz aviona da ti je suplja prica, pomislio bih da radis za GDS kako pises. Npr. nagovaras ljude da se ne tuze sa GDS, a kad vec spominjes slucaj u Vojvode Vlahovica, spomeni i to da se deo stanara nagodio van suda sa GDS i da su dobili solidnu kompenzaciju.
A sta tek da kazem na argument da zivimo u Srbiji i zato ne treba da nas cudi kad nas neko zavitlava nedeljama za krov nad glavom... Moras da se krpis do prvog gde ces da spavas sa malim detetom jer te izbacio prosli gazda, ali sta ces, zivis u Srbiji, raspali rostilj, bas te briga...

Meni je jako zao sto si ti frustriran sto si dao toliku lovu i sto se nisi zastitio ugovorom, neka bude da je moja prica suplja. Sto se tice toga da radim za GDS, pa ne bih sigurno iznosio da su zabrljali da radim za njih. Ako mislis da je garaza u zgradi koja tone dobra kompenzacija za 7 godina razvlacenja po sudovima, onda super i neka komsije znaju da je samo 5 ljudi prihvatilo te garaze u Vojvode Vlahovic, a ostalih 45 je nastavilo sudjenje koje ce trajati u nedogled. Sto se tice odgovaranja naroda od tuzbi, odmah cu se ograditi, svi treba da tuzite, ja sam samo rekao da se ne tuzim za 200 evra, pogotovo ne 7 godina, tuzio sam se za 10 hiljada evra sa drzavom i dobio za 10 godina tuzbu, posle toliko izgubljenih zivaca, bolje da raspalim rostilj nego da mracim po forumuma. Komso, svrati na useljenje, ali kupi gumu za kupanje, kazu moji izvori da polako nadilazi voda u G1 i G2 kroz garazu, nadam se da si kupio stan na ovim visim spratovima :)
 
Pozdrav i za Nika Petrovica, koji se sutra useljava, zelim mu srecno useljenje, nek javi utiske iz prve ruke sto se kaze.
 
Tanja5":3chsbj86 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=673184#p673184 je napisao(la):
Fisico » Čet Okt 24, 2019 8:47 pm[/url]":3chsbj86]
Srkisrki":3chsbj86 je napisao(la):
Meni je malo pre bankar koji mi vodi kredit rekao da banka mora dodatno da se osigura pa trazi ponovo potvrdu od nkosk-a,Sto mi je apsurd jer komercijalna banka je finansijer zk
Meni, posto nemam nkosk, prodaju pricu da banka ne moze da utvrdi kog je stepena hipoteka u katastru (?!), pa se sad kao ceka odobrenje riska. Lazu..garant cekaju upotrebnu , nemam drugo objasnjenje
[/quote
Objekat C ima upotrebnu.
Ako kupujete G zgradu onda se čeka pravosnažna upotrebna. Mi smo imali taj problem, C zgrada , predugovor smo potpisali kada je bilo predato za upotrebnu, u januaru. Onda bio štrajk katastra, pa dok nisu sproveli uknjižbu u katastru. Čekali smo 8 meseci.
Ja sam ugovor potpisao jos u avgustu, sve vreme skupljam dokumentaciju za stan u izgradnji...sve je bilo ok, do same isplate. Sad navodno nesto vecaju i ne samo za stanove u ZK nego i za Vozdove Kapije. Ko zna sta rade
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=673211#p673211:36lyzunm je napisao(la):
Zemunac To Be » Čet Okt 24, 2019 9:49 pm[/url]":36lyzunm]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=673197#p673197:36lyzunm je napisao(la):
DzabaTiKapije » Čet Okt 24, 2019 8:21 pm[/url]":36lyzunm]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=673157#p673157:36lyzunm je napisao(la):
Zemunac To Be » Čet Okt 24, 2019 7:20 pm[/url]":36lyzunm]
Ja sam svoj ugovor promenio kod notara i ubacio penale ako ne bude primopredaja na vreme, takodje promenio sam clan da cu ja snositi posledice ako se ne javim na primopredaju na vreme, advokat GDS-a se slozio i uvazeno mi je. Tako da mene tih 200-300 evra bas mnogo i ne brine. Sa druge strane, svi koji nemate to u ugovoru, mozete da presavijete tabak i tuzite GDS. Imajuci u vidu stanje u drzavi, gde ovakav postupak traje 7 godina, za toliko godina cete i dobiti proces, ako budete imali malo i srece i dobrog advokata. Pre nego sto udjete u tuzbu, savetujem da posetite naselje u Vojvode Vlahovica, gde zgrada koju je pravio GDS tone, i gde je 50 stanara podnelo tuzbu pre 7 godina i jos nije dobilo proces zato sto GDS na sve nacine opstruise proces i vestacenja. Tako da komso, u Srbiji zivimo i ti, i ja, gde se svi rokovi probijaju, svrati kod mene da popijemo nesto od prvog, prepoznaces dim od rostilja, mozemo da popricamo o pravima, zakonima i pravosudju, rokovima u projektovanju i izvodjenju, itd, uvek sam raspolozen. Svrati i ako nisi kupio stan, tu smo sto se kaze nasi.
Hoce prijatelju GDS sigurno da se mlati sa advokatima zbog tvog jednog stana :D Da se ne vidi iz aviona da ti je suplja prica, pomislio bih da radis za GDS kako pises. Npr. nagovaras ljude da se ne tuze sa GDS, a kad vec spominjes slucaj u Vojvode Vlahovica, spomeni i to da se deo stanara nagodio van suda sa GDS i da su dobili solidnu kompenzaciju.
A sta tek da kazem na argument da zivimo u Srbiji i zato ne treba da nas cudi kad nas neko zavitlava nedeljama za krov nad glavom... Moras da se krpis do prvog gde ces da spavas sa malim detetom jer te izbacio prosli gazda, ali sta ces, zivis u Srbiji, raspali rostilj, bas te briga...

Meni je jako zao sto si ti frustriran sto si dao toliku lovu i sto se nisi zastitio ugovorom, neka bude da je moja prica suplja. Sto se tice toga da radim za GDS, pa ne bih sigurno iznosio da su zabrljali da radim za njih. Ako mislis da je garaza u zgradi koja tone dobra kompenzacija za 7 godina razvlacenja po sudovima, onda super i neka komsije znaju da je samo 5 ljudi prihvatilo te garaze u Vojvode Vlahovic, a ostalih 45 je nastavilo sudjenje koje ce trajati u nedogled. Sto se tice odgovaranja naroda od tuzbi, odmah cu se ograditi, svi treba da tuzite, ja sam samo rekao da se ne tuzim za 200 evra, pogotovo ne 7 godina, tuzio sam se za 10 hiljada evra sa drzavom i dobio za 10 godina tuzbu, posle toliko izgubljenih zivaca, bolje da raspalim rostilj nego da mracim po forumuma. Komso, svrati na useljenje, ali kupi gumu za kupanje, kazu moji izvori da polako nadilazi voda u G1 i G2 kroz garazu, nadam se da si kupio stan na ovim visim spratovima :)

Zemunac, jel to neka havarija sa pucanjem cevi ili....? Kolko znam suša ovih zadnjih dana nezapamćena...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=673225#p673225:zl8quuir je napisao(la):
hinicka » Čet Okt 24, 2019 9:23 pm[/url]":zl8quuir]

Zemunac, jel to neka havarija sa pucanjem cevi ili....? Kolko znam suša ovih zadnjih dana nezapamćena...

Ne zna se jos, samo se zna da se pojavila voda/vlaga na -2 nivou ispod G1 i G2, ''eksperti'' iz GDS proveravaju odakle sad kad kise nije bilo. Ici cu sutra da vidim i ja, pa cu javiti.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=673220#p673220:2y69k0yc je napisao(la):
Fisico » Čet Okt 24, 2019 10:09 pm[/url]":2y69k0yc]
Tanja5":2y69k0yc je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=673184#p673184 je napisao(la):
Fisico » Čet Okt 24, 2019 8:47 pm[/url]":2y69k0yc]
Srkisrki":2y69k0yc je napisao(la):
Meni je malo pre bankar koji mi vodi kredit rekao da banka mora dodatno da se osigura pa trazi ponovo potvrdu od nkosk-a,Sto mi je apsurd jer komercijalna banka je finansijer zk
Meni, posto nemam nkosk, prodaju pricu da banka ne moze da utvrdi kog je stepena hipoteka u katastru (?!), pa se sad kao ceka odobrenje riska. Lazu..garant cekaju upotrebnu , nemam drugo objasnjenje
[/quote
Objekat C ima upotrebnu.
Ako kupujete G zgradu onda se čeka pravosnažna upotrebna. Mi smo imali taj problem, C zgrada , predugovor smo potpisali kada je bilo predato za upotrebnu, u januaru. Onda bio štrajk katastra, pa dok nisu sproveli uknjižbu u katastru. Čekali smo 8 meseci.
Ja sam ugovor potpisao jos u avgustu, sve vreme skupljam dokumentaciju za stan u izgradnji...sve je bilo ok, do same isplate. Sad navodno nesto vecaju i ne samo za stanove u ZK nego i za Vozdove Kapije. Ko zna sta rade
Samo oni neka vecaju ali malo brze a ne da otkazujem stan i da sad mislim gde cu i sta cu od prvog jer sad i cisto sumnjam da ce i GDS da zuri da mi uruci kljuceve
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=673229#p673229:22o7l8ys je napisao(la):
Zemunac To Be » Čet Okt 24, 2019 10:57 pm[/url]":22o7l8ys]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=673225#p673225:22o7l8ys je napisao(la):
hinicka » Čet Okt 24, 2019 9:23 pm[/url]":22o7l8ys]

Zemunac, jel to neka havarija sa pucanjem cevi ili....? Kolko znam suša ovih zadnjih dana nezapamćena...

Ne zna se jos, samo se zna da se pojavila voda/vlaga na -2 nivou ispod G1 i G2, ''eksperti'' iz GDS proveravaju odakle sad kad kise nije bilo. Ici cu sutra da vidim i ja, pa cu javiti.
Komso, ako odes tamo reci im da je Dunav tu blizu, cuo sam da i u njemu ima vode. Doduse ti si ekspert, izvini sto se mesam ;)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=673211#p673211:2atib484 je napisao(la):
Zemunac To Be » Čet Okt 24, 2019 9:49 pm[/url]":2atib484]
Meni je jako zao sto si ti frustriran sto si dao toliku lovu i sto se nisi zastitio ugovorom, neka bude da je moja prica suplja. Sto se tice toga da radim za GDS, pa ne bih sigurno iznosio da su zabrljali da radim za njih. Ako mislis da je garaza u zgradi koja tone dobra kompenzacija za 7 godina razvlacenja po sudovima, onda super i neka komsije znaju da je samo 5 ljudi prihvatilo te garaze u Vojvode Vlahovic, a ostalih 45 je nastavilo sudjenje koje ce trajati u nedogled. Sto se tice odgovaranja naroda od tuzbi, odmah cu se ograditi, svi treba da tuzite, ja sam samo rekao da se ne tuzim za 200 evra, pogotovo ne 7 godina, tuzio sam se za 10 hiljada evra sa drzavom i dobio za 10 godina tuzbu, posle toliko izgubljenih zivaca, bolje da raspalim rostilj nego da mracim po forumuma. Komso, svrati na useljenje, ali kupi gumu za kupanje, kazu moji izvori da polako nadilazi voda u G1 i G2 kroz garazu, nadam se da si kupio stan na ovim visim spratovima :)
Nisam ja frustriran ni zbog love ni zbog stana, dobri moj komsija. Samo imam potrebu da odreagujem kada vidim da ljudi ovde dolaze da vide ima li kakvih novosti, a svakakvi kvazi-eksperti prosipaju kojekakve polu-informacije koje nikome ne cine dobro. Ti si se, cenjeni komsija, u ovih par poruka predstavio kao strucnjak za projektovanje i izvodjenje u gradjevini, za ekonomiju i bankarstvo, za pravo i advokaturu, za meteorologiju i geodeziju, a cini se i da se pomalo bavis i psihoanalizom. Zaista ce mi biti cast da se upoznamo na tom cuvenom rostilju da i ja ponesto naucim o zivotu.
Sve najbolje od buduceg komsije sa drugog sprata.
 
Vrh