Šta je novo?

Stambeni kompleks Zemunske kapije - državna stanogradnja

Do zida su..ne bi trebalo da smetaju...takve su i na renderima... samo ne znam da li će ih prekriti nečim okolo ili će ostati betonske..
 
Zardinjere ostaju gde jesu, bice kao neka pesak obloga kao i ispred C, D i E. Samo se iskreno nadam da su ovde predvideli drenaze i odvode (gledao sam nigde nisam video odvod iz zardinjere) da se ne desi da su zaboravili kao i kod nas pa se voda sliva po parkingu i ispred ulaza u lamele.

Takodje se nadam da su odradili dobro hidroizolaciju "krova garaze" jer u C, D i E voda prolazi u garazu i sliva se i sa plafona nli niz zidove. Šatro saniraju a posle kise na saniranim mestima ponovo prodje voda.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nadam se da u G nece isfušeriti radove u garaži kao u C, D i E.
561917ff6a8673965d0cb5f31ee9e072.jpg
26b8af59ce2ce344bf2d66bd68e56feb.jpg
cf5ace12d4da40a36ec0dcba523e2263.jpg
fe864dc39490798f159017d17cb45ad2.jpg
66c0327d02611b93ba7a05827f4418e9.jpg


Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Katastrofa :( Kako li će izgledati za par godina, kad je ovako posle pola godine :(
 
Zdravo!
Da li se malo poboljsao rad agencije za odrzavanje i da li su nekome ko je skoro bio do gds-a rekli mozda da li je u planu da se negde blizu naselja otvori neki veci trgovinski objekat, poput lidla, univera i sl. Ono igraliste za decu ko zna kad cemo docekati i onu fontanu, cije odrzavanje neki vec placaju a nema je na mapi :-/
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=639516#p639516:1znevasy je napisao(la):
lol » Uto Jul 16, 2019 9:57 am[/url]":1znevasy]Katastrofa :( Kako li će izgledati za par godina, kad je ovako posle pola godine :(

To se svi pitamo, ostalo nam je jos godinu i po garancije na radove, no i to ce proleteti a ond anek nam je bog u pomoc.
Ne radi se nista na polju da se sistemski rese problemi. Krpe se rupe u garazi, saniraju curenja koja nakon saniranja ponovo pustaju vodu. I izgleda da cemo tako, od danas do sutra.

Suncica88":1znevasy je napisao(la):
Zdravo!
Da li se malo poboljsao rad agencije za odrzavanje i da li su nekome ko je skoro bio do gds-a rekli mozda da li je u planu da se negde blizu naselja otvori neki veci trgovinski objekat, poput lidla, univera i sl. Ono igraliste za decu ko zna kad cemo docekati i onu fontanu, cije odrzavanje neki vec placaju a nema je na mapi :-/

Odrzavanje isto. Prljavstina na sve strane, IPM i GDS ignorisu sve prijave. Racuni i dalje uredno stizu. Zelenilo propada, korov buja. Firma koja odrzava zelenilo Greenday tesko da se seti da svrati do naselja dok im se ne posalje mejl.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=639554#p639554:1mpuqqgn je napisao(la):
lanmibg » Uto Jul 16, 2019 11:02 am[/url]":1mpuqqgn]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=639516#p639516:1mpuqqgn je napisao(la):
lol » Uto Jul 16, 2019 9:57 am[/url]":1mpuqqgn]Katastrofa :( Kako li će izgledati za par godina, kad je ovako posle pola godine :(

To se svi pitamo, ostalo nam je jos godinu i po garancije na radove, no i to ce proleteti a ond anek nam je bog u pomoc.
Ne radi se nista na polju da se sistemski rese problemi. Krpe se rupe u garazi, saniraju curenja koja nakon saniranja ponovo pustaju vodu. I izgleda da cemo tako, od danas do sutra.

Suncica88":1mpuqqgn je napisao(la):
Zdravo!
Da li se malo poboljsao rad agencije za odrzavanje i da li su nekome ko je skoro bio do gds-a rekli mozda da li je u planu da se negde blizu naselja otvori neki veci trgovinski objekat, poput lidla, univera i sl. Ono igraliste za decu ko zna kad cemo docekati i onu fontanu, cije odrzavanje neki vec placaju a nema je na mapi :-/

Odrzavanje isto. Prljavstina na sve strane, IPM i GDS ignorisu sve prijave. Racuni i dalje uredno stizu. Zelenilo propada, korov buja. Firma koja odrzava zelenilo Greenday tesko da se seti da svrati do naselja dok im se ne posalje mejl.

Zasto se kolektivno ne pobunite. Napravite neki skup ispred zgrade? Ili kolektivno prestanete da placate racune pa da vidimo da li bi i dalje ignorisali. Mi smo u jednoj slicnoj situaciji unajmili svi zajedno advokata koji nas je savetovao i na kraju uspeli, ali samo zato sto smo SVI angazovali. Verujem da je to ovde najveci problem.
 
Da se pobunimo protiv drzave? Sigurno pobedjujemo.. :lool:
Stan na oglas i resen problem...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=639782#p639782:1efud3o7 je napisao(la):
Dzon Meklejn » Sre Jul 17, 2019 9:04 am[/url]":1efud3o7]Da se pobunimo protiv drzave? Sigurno pobedjujemo.. :lool:
Stan na oglas i resen problem...

Zato ih i boli uvo da se mrdnu jer znaju da su ljudi tog stava. Zao mi je sto je tako sa tim odzavanjem i sto ljudi trpe i placaju a gds boli uvo. Plasim se da ce sa G zgradom biti ista prica, ali verijem da me nece mrzeti da odem i u onaj izlozbemi deo da im napravim frku, kao sto vec jednom jesam i samo posle toga su se aktivirali. Njima izgleda dok ne pripretis i dok ne napravis haos ne pada na pamet da rade svoj posao.
 
Pojavite se u gomili da vas bolje i ozbiljnije cuju ...
 
Kupci u G nemojte da dozvolite da vas prevare da morate da izaberete profesionalnog upravnika da bi vam pustili lift u rad. Lift su duzni da puste cim krene primopredaja. Ne nasedajte na prevaru GDS-a

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=639990#p639990:1nnb3p31 je napisao(la):
Suncica88 » Sre Jul 17, 2019 8:34 pm[/url]":1nnb3p31]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=639782#p639782:1nnb3p31 je napisao(la):
Dzon Meklejn » Sre Jul 17, 2019 9:04 am[/url]":1nnb3p31]Da se pobunimo protiv drzave? Sigurno pobedjujemo.. :lool:
Stan na oglas i resen problem...

Zato ih i boli uvo da se mrdnu jer znaju da su ljudi tog stava. Zao mi je sto je tako sa tim odzavanjem i sto ljudi trpe i placaju a gds boli uvo. Plasim se da ce sa G zgradom biti ista prica, ali verijem da me nece mrzeti da odem i u onaj izlozbemi deo da im napravim frku, kao sto vec jednom jesam i samo posle toga su se aktivirali. Njima izgleda dok ne pripretis i dok ne napravis haos ne pada na pamet da rade svoj posao.

Dizali smo i frku pa ispali majmuni, srecno vam bilo.
Podrzavam u svakom slucaju, ali spremite kutiju lekova za smirenje.
 
Pozdrav,
zna neko kada se planira podela ključeva za G objekat?
deluje da su radovi pri kraju :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=642039#p642039:fpq1gr6q je napisao(la):
Koperc » Sre Jul 24, 2019 4:27 pm[/url]":fpq1gr6q]Pozdrav,
zna neko kada se planira podela ključeva za G objekat?
deluje da su radovi pri kraju :)
Pitajte prodaju :) Za prvu fazu se cekalo na primopredaju nekih dva meseca od trenutka zavrsetka radova. Prvo ide tehnicki prijem pa upotrebna dozvola, i to se ceka.
 
Btw na fejsbuku postoji stranica Naselje zemunske kapije koju su pokrenuli stanari sa problemima, informacijama itd...

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Preko mesec dana čekam uverenje da se zabeleže i tereti(osim komercijalne banke) ne odnose na stan. Ovo uverenje čekam da dobijem u katastru Zemun. Da li to može da izda GDS? Kakva su iskustva drugih kreditnih kupaca?
 
To mora da izda katastar, gds nema veze s tim.
Ja sam taj papir cekao 10 dana. Ako imate onaj broj predmeta pogledajte status predmeta preko sajta katastra. Druga varijanta je da odete i vidite sta se desava s tim. Desi se da se eto, tek tako zaboravili.


Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Kako da proverim online? Bio sam lično prošle nedelje i kažu da predmet još nije gotov.
 
Kako da proverim online? Bio sam lično prošle nedelje i kažu da predmet još nije gotov.
 
Kakvo je vaše iskustvo po pitanju buke od komšija iznad (trčanje male dece, udaranje loptom, skakanje i sl.)
 
To je sve normalno kad se zivi u zgradi,sto se pre naviknu ljudi to bolje po njih.
 
Vrh