Šta je novo?

Stambeni kompleks Zemunske kapije - državna stanogradnja

И ми смо узели мере са мајстором а сад гледамо белу технику. Мајстор нам је рекао само да кажемо димензије фрижидера а он ће у радионици да сече и спрема те плоче. Кад добијемо кључеве онда иде монтажа у стану. Највећи ми је проблем коју боју изабрати . Хоће жена љубичасту куку мени
Alokin":2ftfq3n7 je napisao(la):
Mi smo prošli vikend obavili merenje, imali smo sreće. Treba imati u vidu da za izradu kuhinje treba oko 4nedelje (često i više u zavisnosti sa kim radite), a ako radite još nešto po meri (plakar, krevet i sl.) treba jedno 45 dana + montaža. Da li ima neko svežiju informaciju kada će biti primopredaja stanova u C,D i E zgradama? Odnosno kada ćemo moći da unosimo stvari, ja bih već sada polako kupovao tehniku i slično (kad naleti neka akcija) ali gde sa stvarima? S obzirom da smo podstanari, jedva čekamo da uđemo u nas stan i krenemo sa sređivanjem (ko je u sličnoj situaciji razume o čemu pričam). :D

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 
Koji termin za montažu ste dogovorili sa majstorom?

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=577268#p577268:3ehphhpg je napisao(la):
Кошутњак » Sub Okt 27, 2018 2:58 pm[/url]":3ehphhpg]И ми смо узели мере са мајстором а сад гледамо белу технику. Мајстор нам је рекао само да кажемо димензије фрижидера а он ће у радионици да сече и спрема те плоче. Кад добијемо кључеве онда иде монтажа у стану. Највећи ми је проблем коју боју изабрати . Хоће жена љубичасту куку мени
Alokin":3ehphhpg je napisao(la):
Mi smo prošli vikend obavili merenje, imali smo sreće. Treba imati u vidu da za izradu kuhinje treba oko 4nedelje (često i više u zavisnosti sa kim radite), a ako radite još nešto po meri (plakar, krevet i sl.) treba jedno 45 dana + montaža. Da li ima neko svežiju informaciju kada će biti primopredaja stanova u C,D i E zgradama? Odnosno kada ćemo moći da unosimo stvari, ja bih već sada polako kupovao tehniku i slično (kad naleti neka akcija) ali gde sa stvarima? S obzirom da smo podstanari, jedva čekamo da uđemo u nas stan i krenemo sa sređivanjem (ko je u sličnoj situaciji razume o čemu pričam). :D

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 
Договорили смо оквирно да то буде децембар

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 
Da li ima neko dimenziu ugaone garniture dnevne sobe sa trpezarijom od 22m7?To je vertikala gde se iz hodnika ulazi prvo u trpezariju.Unapred hvala i pozdrav.
 
Mirka":x3uqdrao je napisao(la):
Da li ima neko dimenziu ugaone garniture dnevne sobe sa trpezarijom od 22m7?To je vertikala gde se iz hodnika ulazi prvo u trpezariju.Unapred hvala i pozdrav.
Da li mislite na dimenziju one ucrtane garniture na projektnom crtezu?

Recite mi sano o kojoj strukturi stana je rec (jednoiposoban, dvosoban) i koja je kvadratura stana?

Pozdrav

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=577369#p577369:2o2lj24d je napisao(la):
djpanta7 » Sub Okt 27, 2018 11:49 pm[/url]":2o2lj24d]
Mirka":2o2lj24d je napisao(la):
Da li ima neko dimenziu ugaone garniture dnevne sobe sa trpezarijom od 22m7?To je vertikala gde se iz hodnika ulazi prvo u trpezariju.Unapred hvala i pozdrav.
Da li mislite na dimenziju one ucrtane garniture na projektnom crtezu?

Recite mi sano o kojoj strukturi stana je rec (jednoiposoban, dvosoban) i koja je kvadratura stana?

Pozdrav

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Stan je 47,90m2 dvosoban i potkrovlje je u pitanju.Moze dimenzija i sa projektovanog crteza.Hvala pozfrav.
 
Pozdrav svim budućim komšijama ,

Odlučih i ja da se uključim pred samo useljenje :)
Inače kupac sam stana u D objektu.

Juče sam zajedno sa suprugom i ćerkicom bio u naselju ZK. Pričao sam sa radnicima i čovekom koji je zadužen za razgledanje stanova (čovek sa grlom ključeva).

Elem oni ništa ne znaju o tehničkom prijemu kao ni mlađani portir, čak me i čovek sa ključevima pitao da li sam došao u obilazak stana. Na moju konstataciju da će useljenje biti do kraja godine, čovek me pogledao sa nevericom (u fazonu da li si normalan )

Primetio sam da se radi još uvek na zgradi C i D. Na C nisam mogao da provalim. Na D rade unutrašnjost na nižim spratovima i pločice na terasama.

Mislim da ćemo ipak čekati do marta.
 
Komšija, da niste slučajno uradili neke fotografije kad su vas već pustili da razgledate?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Samo smo bili u dvorištu između zgrada, tako da nismo pravili fotografije...
 
Da li neko zna koja je visina plafona u stanovima, ne pronalazim nigde tu informaciju?
Hvala
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=577514#p577514:39j8ru5d je napisao(la):
djpanta7 » Ned Okt 28, 2018 5:16 pm[/url]":39j8ru5d]263cm izmereno

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Hvala i pozdrav.
 
Dobio sam informaciju od gospodje slavenke,verovatno je da će useljenje biti u decembru....
 
Buduće Komšije
Pošto mi kraj ZK totalno nepoznat imam pitanje: Da li neko zna o avionima koji preleću ZK? Da li je tu koridor?
Bio sam prošle nedelje u kraju ZK oko 18.00 sati.
Tišinu je parala buka aviona. Aerodrom je daleko i neprijatno sam se iznenadio
pozdrav
 
Koliko znam pista u Surcinu je istok-zapad, paralelna sa Cara Dusana i nikad avione u Zemunu video nisam, bar da se tako cuju kao sto pricas. Ne znam sto bi leteli paralelno pored piste. Glavni koridor im je prelet preko blokova nbgd i Banovog brda. Odes na Adu i gledas ih na par minuta.
 
Cesto smo tu u kraju, iskreno nikada avion nisam ni video ni cuo. To je bio neki zalutali ;)
 
Mozete pratiti i na flightradar24.com

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Čuo sam i ja avione iznad Zemuna, izgleda da su poslednjih godinu dana avioni krenuli da nadleću Zemun kad uzlete sa aerodroma. Umesto pravo preko Banovog Brda, sad skrenu i levo pa nadlete Bež. Kosu i Zemun. Mislim da se povela bila priča o toj novoj ruti na temi o Bgd. aerodromu ovde na beobuildu.
 
Povracaj PDVa ide nako isplate stana i nakon predaje dokumentacije poreskoj upravi.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
miskobg":1v0ao8q0 je napisao(la):
Kratko pitanje... povracaj pdv-a ide posle primopredaje, je l' da?
Ја сам уговор за стан потписао у новембру, кредит завршио у априлу а повраћај ПДВ добио у јулу.

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 
Vrh