Šta je novo?

Stambeni kompleks Zemunske kapije - državna stanogradnja

Danasnje fotografije zgrade E.
Iz prodaje su nam rekli da se za sve tri zgrade ocekuje predaja stanova u decembru. Trenutno se zavrsavaju prilazi zgradama....
b5cf50a2c957b6365e96253012b212cf.jpg
ce7e1fa2a5fbf90db10413653044b041.jpg
04609ccdd83b19b6343501bd8f577c0d.jpg
f35d17c7250fa6b27cc84fde6275c44c.jpg
9b2adeb50d43ed5cc4e9d9f2ba987a32.jpg
9b2c5d1b63df1cde4fa825925e6982f2.jpg
ea1bbcc270de278eac394620389222e2.jpg
6dba668ec477458b309adffeaf842a81.jpg
dbc12b18f74a58dbb27d5642a9974929.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Hvala za slike.

Čim su oni nasuli zemlju u deo gde će biti zelenilo, predpostavljam da je kraj blizu.
To je uvek na kraju radova.

Ja se iskreno nadam da ce se upotrebna dozvola za sve tri zgrade završiti preko veze i u "rekordnom roku", obzirom da su političari upleteni i da hoce pred novu godinu da se lepo uslikaju pored svega :)

Ovoga puta računam na korupciju u kojoj inače živimo :)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Odlicne slike, ulaz u garazu na slikama izgleda fenomenalno u smislu da deluje da je vrlo malog nagiba, sirok, a garaza kao u trznim centrima, prostrana. Prekrili parket i rade zavrsno krecenje. Zbog svetlarnika i puno prozora stanovi su stvarno jako svetli, lepo izgleda.
Mislim da ce se i Tarkett mnogo vise uklopiti uz boju lajsni i kliznih vrata, bar je meni tako delovalo uzivo kad sam ga video.

djpanta, kakva bre korupcija, rok za izdavanje upotrebne dozvole je 5 radnih dana. Ja racunam da ih neko samo podseti na to.
Definitivno ulazimo pre nove godine.
 
Garaža je baš baš visoka. Za 1m sigurno viša nego npr u tržnim centrima. Klizna vrata nisu crvena kao što mi je na slikama izgledalo. Nisu u nijansi parketa ali su blizu. Sledece nedeljenulazi ekipa za čišćenje. D zgrada je na nekih 20 do 30 dana od ovog stanja.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
I mi danas malo banuli da vidimo stan. Parket je postavljen kao i unutrasnja stolarija, osim kliznih vrata. Parket sam pogledao samo u cosku posto je zasticen, deluje super ovako na prvu. Unutrasnja vrata su fenomenalna, stokovi sa zaobljenim ivicama i sve izgleda kvalitetno. Tu sam bas prijatno iznenadjen. Takodje su stavili plafonjeru u hodnik i svetlo u kupatilu, kaze covek da je to neka skupa rasveta i meni to tako i izgleda.

E da, malo sam zvirnuo u lift, znate koliko je bilo stepeni unutra? Tacno 19C :D Inace lift je moderan i dovoljno prostran, racunam za 6 ili 8 osoba.
Inace merio sam laserom danas, manje vise sve ulazi tacno u placenu kvadraturu. Manja spavaca ima malko vece odstupanje ali je zato dnevna veca tj. blize projektovanoj povrsini. Jedina zamerka za sada je ventilator u malom wc-u, veliko debelo kuciste jedino ako nije sa turbinom za brzo izvlacenje miomirisa :lol:

Par slika koje sam napravio na brzaka mobilnim.


Pogledajte prilog 1
Pogledajte prilog 2
Pogledajte prilog 3
Pogledajte prilog 4
 
Slicice su odlicne :D Bas lepo izgleda sve.. Mislim da fale neke sitnice, ali su radovi u toku jos uvek. Npr nisu iscrtana garazna mesta, fale daska za sank itd. Ali sve u svemu pozitivno.. :)
 
И ми смо били да обиђемо стан а приметили смо да је доста купаца дошло у обилазак. Шеф на градилишту нам је рекао да се они спремају да заврше све до краја октобра. Исто су нам рекли да неће уграђивати даску на шанк. Ова боја унутрашњих врата је јако лепа. Код нас у Е згради није таква већ она ружнија.
dadaimama":3q7m5dco je napisao(la):
Slicice su odlicne :D Bas lepo izgleda sve.. Mislim da fale neke sitnice, ali su radovi u toku jos uvek. Npr nisu iscrtana garazna mesta, fale daska za sank itd. Ali sve u svemu pozitivno.. :)

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 
Иначе, после посете смо највише под утиском једне изјаве шефа градилишта. Каже човек ко је радио добро је и испали. Ми питамо па ко је радио а он каже приучени мајстори пошто сви одоше за иностранство ко иоле вреди. Не можеш наћи пристојног мајстора.

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 
To nije samo kod njih. Gde god ko da radi svestan je koliko opada nivo kvaliteta rada uopsteno, u bilo kom sektoru.
Ali mogu ti reci da se cesto ti priuceni mnogo vise trude jer se dokazuju nego neki iskusni kojima je preko glave pa samo otaljavaju.
Vidis da kod svih investitora, cak i onih jakih ima propusta. Za sada deluje sve OK. Cak je i lift bas fensi.
 
Да ли знаш отприлике димензије лифта унутрашње кабине?

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 
110x140
To je minimalna dimenzija kabine za zgrade koje imaju jedan lift prema Pravilniku za projektovanje i koliko sam video standard kod svih proizvodjaca.
Postoje i manji, mi dobijamo ove dimenzije 630kg nosivost, 8 osoba.

Mislim da je to ovaj sto se vidi na par mesta kada prikazuju u zgradama. Sirina je 110, dubina 140. Visina 220.
https://www.youtube.com/watch?v=2L2N5XmQcnY

Evo ti Kleemann pootpuno istih dimenzija pa ti je jednostavnije da vidis realno.
https://www.youtube.com/watch?v=b5SoMIF8v-Q
 
Kanta":z52k5t9a je napisao(la):
110x140
To je minimalna dimenzija kabine za zgrade koje imaju jedan lift prema Pravilniku za projektovanje i koliko sam video standard kod svih proizvodjaca.
Postoje i manji, mi dobijamo ove dimenzije 630kg nosivost, 8 osoba.

Mislim da je to ovaj sto se vidi na par mesta kada prikazuju u zgradama. Sirina je 110, dubina 140. Visina 220.
https://www.youtube.com/watch?v=2L2N5XmQcnY

Evo ti Kleemann pootpuno istih dimenzija pa ti je jednostavnije da vidis realno.
https://www.youtube.com/watch?v=b5SoMIF8v-Q
Хвала пуно. Имамо близаначка колица за бебе мало већих димензија, 120x60. Ако је лифт 110x140 онда нема зиме . Иначе колегиница која је купила стан у Степи каже да су њима лифт пустили у рад тек после пар месеци. Ваљда да га не би оштетили када се уноси намештај.


Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 
Trebalo bi da ga zastite, kao u nekim novogradnjama, kompletno ga obloze debelim kartonima i tankim stirodurom, samo dugmice ostave. I tako bude zasticen par meseci, ako se unosi namestaj, nema potrebe da ga gase. Sta ce ovaj sa sedmog sprata, gore dole stalno... pesaka...
Ako se pazi kao svoje nece biti ostecen!!! Svako od nas je dao deo novca za taj lift i treba da ga cuva.
To je poprilicno veliki lift, ja sam zadovoljan dimenzijama..
 
Lift je sada zasticen, ne znam mozda ga koriste majstori po potrebi. Nadam se da ce ostati tako oblepljen i da cemo moci da ga koristimo za useljenje.
 
Da podelim mail koji sam dobio:

Poštovani kupci,

Ovim putem želimo da vas obavestimo da ćemo zbog tehničkog prijema objekata C, D i E u naselju Zemunske kapije morati da otkažemo zakazane obilaske stanova u terminima od 14 do 16 h, koji su bili predviđeni za subotu 27. 10. i 3. 11. 2018. godine.



Nakon završetka procedure tehničkog prijema obavestit ćemo vas o terminima za razgledanje.
 
Cuo sam da su juce ugasili vodu nekim zgradama zbog naseg kacenja na vodovod (barem je to bio odgovor na telefonske pozive ljudi).
 
Znaci sledeci ulazak je u gotove stanove, kod svih.
Mozda nam sledeci ulazak bude primopredaja.
Ovo subotom je stvarno bila jedna korektna praksa, da ne sedimo u neizvesnosti do sudnjeg dana. Investitori to bas ne rade sa kupcima. Nista se nije krilo u toku gradnje, mogao si da vidis sve faze.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=576628#p576628:172uc01k je napisao(la):
PetarD » Sre Okt 24, 2018 2:54 pm[/url]":172uc01k]I na sajtu su sada sve tri zgrade 99%.

Tako je bilo jutros, a sada:
OBJEKAT C99%
OBJEKAT D95%
OBJEKAT E98%
 
Poštovani kupci,

Ovim putem želimo da vas obavestimo da ćemo zbog tehničkog prijema objekata C, D i E u naselju Zemunske kapije morati da otkažemo zakazane obilaske stanova u terminima od 14 do 16 h, koji su bili predviđeni za subotu 27. 10. i 3. 11. 2018. godine.



Nakon završetka procedure tehničkog prijema obavestit ćemo vas o terminima za razgledanje.



Srdačan pozdrav,
 
Da li je neko od komsija ovde krenuo sa planiranjem i izradom kuhinje? Mi smo krenuli sa trazenjem ponuda, pa ako neko moze da preporuci firmu za kuhinje moze na pp :)
 
Sutra trebao da idem sa majstorom da uzmem mere, ali jbg tehn. prijem... :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Mi smo prošli vikend obavili merenje, imali smo sreće. Treba imati u vidu da za izradu kuhinje treba oko 4nedelje (često i više u zavisnosti sa kim radite), a ako radite još nešto po meri (plakar, krevet i sl.) treba jedno 45 dana + montaža. Da li ima neko svežiju informaciju kada će biti primopredaja stanova u C,D i E zgradama? Odnosno kada ćemo moći da unosimo stvari, ja bih već sada polako kupovao tehniku i slično (kad naleti neka akcija) ali gde sa stvarima? S obzirom da smo podstanari, jedva čekamo da uđemo u nas stan i krenemo sa sređivanjem (ko je u sličnoj situaciji razume o čemu pričam). :D
 
Vrh