Šta je novo?

Stambeni kompleks Zemunske kapije - državna stanogradnja

I da dodam, rasprava u grupi sa bivsim profesionalnim upravnikom je vodjena znate vrlo dobro iz kog razloga. Vodjena je nakon kradje pp opreme iz garaze i lamela u martu mesecu. I sta se ispostavilo na kraju? Tada je bivsi profesionalni upravnik tvrdio da je sve predato mup-u. Gds je tvrdio da poseduje podnete prijave i zapisnike mupa. Sta se na kraju ispostavilo? Da je prijava podneta u tek 31. maja i da je bivsi upravnik, a po recima sadasnjeg slagao da je prijava mupu podneta.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=659815#p659815:20mo1sah je napisao(la):
lanmibg » Pet Sep 13, 2019 3:20 pm[/url]":20mo1sah]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=659811#p659811:20mo1sah je napisao(la):
IvanIvan » Pet Sep 13, 2019 3:10 pm[/url]":20mo1sah]Ljudi svi smo se slozili da se naselje lose odrzava I to je u redu,za parkin mesta cemo videti,ja samo ne verujem da je nesto uradjeno protiv zakonito ,mozda na "foru"jeste,u mnogo stvari zakon je nedorecen I to koriste.Samo nemojte da se ispostavi da je bilo sve po zakonu,a nas navedete da ucestvujemo u tuzbama...

Ja zaista ne razumem o cemu vi pricate?! Da li vas neko nesto tera ili navodi? :roll:
Ovde samo diskutujemo. Neke stvari nisu za forum pa o istim ne bih ni pricao, ukoliko bas ne moram. I koliko se razumem u matekatiku 8 je vece od 1. Ne bih rekao da je tolika vecina zanemarljiva i da svi grese, no pojedinci tvrde suprotno. Evo nek dokazu i objave mejl :sesir:


Ja ne razumem kako je doslo do toga da neko staje na stranu GDS-a posle svega sto je argumentovano izneto kao njihov propust....
Zbog ovakvih koji za razliku od tebe, hvale njihove metode komunikacije sa kupcima ( ignorisanje ), naselje ce cim izadje iz garnacije ( a mozda i pre ), izgledati kao ciganske rupe...
Tebi svaka cast na strpljenju, kao i ljudima koji se zaista trude da izadju na kraj sa njima, ali bas zbog toga sto cete ispasti crne ovce treba i vi da dignete ruke jer ocigledno vecinu boli uvo kako izgleda naselje van njihovog stana i super im je da placaju usluge koje ne dobijaju....ja iskreno ne mogu da razumem izjavu da “ako prestanemo da placamo njima, sta ce tek onda da bude”.
Pa svako normalan vidi vec kako ce da bude jer oni ni sada nista ne rade...
Najbanalniji primer, pogledajte “travnjak” u Sumadijskoj. Takav je vec 9 meseci!!!!!!
I ja to placam 40eu svaki mesec uz ostale stavke...
Ne budite slepi kod ociju....

Neko rece svetlarnik je super stvar, samo zatvoris prozor i nema buke... Pa koji ce mi onda prozor ako treba da bude stalno zatvoren?
Ako nema buke smrdi od 1000 pomesanih mirisa jer su svima kuhinje s te strane.
Jesmo znali kada smo kupovali stan, niko nije rekao da smo ocekivali da nam to neko promeni sada. Komentar je upucen onima koji jos nisu kupili a razmisljaju da kupe u lamelama gde ima svetlarnik...mozda nekome to ne smeta ali mozda nekome bude od pomoci pri odluci...
 
Ovo za stubice, nemam komentar, to su ozbiljne optuzbe i ja o tome ne znam nista. Kako ti znas u kojoj formi je dostavljen email? Imas nekoga u GDS-u?
Davno sam iz te grupe izasao, i tebi ne moram nista da dokumentujem. Hteo sam samo da pokazem ovde normalnim ljudima da ima nas kulturnih i vaspitanih ljudi koji komuniciraju civilizovano. I koji se ne pale na te vase fazone i nece biti pod vasom ingerencijom.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=659832#p659832:2zf4el7h je napisao(la):
darkot » Pet Sep 13, 2019 3:59 pm[/url]":2zf4el7h]@lanmibg Ovo za stubice, nemam komentar, to su ozbiljne optuzbe i ja o tome ne znam nista. Kako ti znas u kojoj formi je dostavljen email? Imas nekoga u GDS-u?
Davno sam iz te grupe izasao, i tebi ne moram nista da dokumentujem. Hteo sam samo da pokazem ovde normalnim ljudima da ima nas kulturnih i vaspitanih ljudi koji komuniciraju civilizovano. I koji se ne pale na te vase fazone i nece biti pod vasom ingerencijom.
 
Kako je doslo? Interesi komsija, sitni licni interesi, po malo sujeta.
Ponovo ponavljam, ako gresi 8 lamela a jedna ne, onda...
Kome je super da placa 40eur za prasinu, smece i osuseno zelenilo, odlicno. Ja ne berem pare na drvecu, ali recimo vidim kako izgleda Belvil za 0.23eur po kvadratu stana. I tamo ima problema, svuda ima, ali se zna sta se placa i sta se dobija. Raspitajte se koliko kosta odrzavanje u Vozdovim kapijama...1950 din za stan od 45kvadrata, i kakvo im je odrzavanje...Pogledajte druga naselja...
 
Osim IPM I parkin mesta o kojima moze da se polemise ima mnogo "nagrdjivanja"naselja koja nisu na mestu,ne razumem ljude koji su toliko ne zadovoljni zasto ne prodaju stanove dok jos imaju dobru cenu(jos ce I zaraditi) I presele se,ja ne bih trpeo da sam toliko ne zadovoljan
 
Sve skupo,tonu zgrade,nemas gde da se parkiras,ne otklanjaju kvarove I problema itd,da ja to tako vidim odmah bi se odselio!
 
Kad se uselis u stan, slobodno mi se javi tamo :)
Do duse mozda od GDS-a dobijes i plaketu za toliko zalaganje u korist GDS-a :D

Evo ja te javno pozivam, kontaktiraj me pa da prosetamo naseljem pre nego sto se uselis.
 
Mail je poslat 18. aprila i jasno je navedeno da se slazemo sa vecinom zahteva. Nikada nismo komunicirali sa GDS-om, oni nas ne interesuju niti bilo sta ocekujemo od njih. Vi ste na sastanku sa njima bili, ako se ne varam u maju mesecu tako da ovaj mail nije poslat vece pre sastanka neko dosta ranije.

Da pretrazujem sada poruke u Viber grupi koja ih ima na hiljade ne pada mi na pamet, a i ko si ti da ti bilo sta dokazujem. Za primer tih creva koje su ukradena, znam da ste slali slike kako zalivaju travnjak i komentarisali tipa "evo gde su nasa creva" i tako to.

Sto se nas tice vecina problema koja postoje u naselju (a ima ih), oni su nastali zbog nacina komunikacije i klasicnog srpskog shvatanja da su svi protiv nas i da ce da nas prevare i tako se i nastupalo od pocetka. Secam se da je navodjeno samo da izbacimo IPM lako cemo mi, i sami da odrzavamo naselje!? Mi shvatamo da se naselje ne odrzava na nivou koji je zadovoljavajuci, ali ako cemo da promenimo IPM onda cemo pre toga da nadjemo nekog drugog, a ne da zivimo u faveli zato sto neko nece da placa odrzavanje. Za sada mislim da se vecina problema moze resiti tako sto kao ljudi sednemo svi za isti sto, popricamo o problemima sa IPM-om i resimo ih. To niko od vas nije ni jednog trenutka zeleo i zbog toga smo mi to uradili u svoje ime.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=659843#p659843:30v6fhio je napisao(la):
lanmibg » Pet Sep 13, 2019 4:17 pm[/url]":30v6fhio]Kad se uselis u stan, slobodno mi se javi tamo :)
Do duse mozda od GDS-a dobijes i plaketu za toliko zalaganje u korist GDS-a :D
Da da, svi ce tebi da se jave odmah cim se usele :lol:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=659840#p659840:2cj9bqpl je napisao(la):
IvanIvan » Pet Sep 13, 2019 4:13 pm[/url]":2cj9bqpl]Osim IPM I parkin mesta o kojima moze da se polemise ima mnogo "nagrdjivanja"naselja koja nisu na mestu,ne razumem ljude koji su toliko ne zadovoljni zasto ne prodaju stanove dok jos imaju dobru cenu(jos ce I zaraditi) I presele se,ja ne bih trpeo da sam toliko ne zadovoljan

Koja nagrdjivanja nisu na mestu?
Mi da prodamo stanove ili da trpimo da prave majmune od nas?
Ajde obrazlozi mi sta placam ja 40eu? Posto si ocigledno njihova PR sluzba...daj mi jednu pozitivnu stranu “odrzavanja”, dajte vi neki argument za, osim sto pljujete nas koji smo protiv lazi i prevare.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=659845#p659845:39gos7s4 je napisao(la):
darkot » Pet Sep 13, 2019 4:18 pm[/url]":39gos7s4]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=659843#p659843:39gos7s4 je napisao(la):
lanmibg » Pet Sep 13, 2019 4:17 pm[/url]":39gos7s4]Kad se uselis u stan, slobodno mi se javi tamo :)
Do duse mozda od GDS-a dobijes i plaketu za toliko zalaganje u korist GDS-a :D
Da da, svi ce tebi da se jave odmah cim se usele :lol:

Koja je tarifa? Koliko placa GDS za usluzni PR od strane stanara?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=659848#p659848:3cru1b81 je napisao(la):
Dzon Meklejn » Pet Sep 13, 2019 4:21 pm[/url]":3cru1b81]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=659840#p659840:3cru1b81 je napisao(la):
IvanIvan » Pet Sep 13, 2019 4:13 pm[/url]":3cru1b81]Osim IPM I parkin mesta o kojima moze da se polemise ima mnogo "nagrdjivanja"naselja koja nisu na mestu,ne razumem ljude koji su toliko ne zadovoljni zasto ne prodaju stanove dok jos imaju dobru cenu(jos ce I zaraditi) I presele se,ja ne bih trpeo da sam toliko ne zadovoljan

Koja nagrdjivanja nisu na mestu?
Mi da prodamo stanove ili da trpimo da prave majmune od nas?
Ajde obrazlozi mi sta placam ja 40eu? Posto si ocigledno njihova PR sluzba...daj mi jednu pozitivnu stranu “odrzavanja”, dajte vi neki argument za, osim sto pljujete nas koji smo protiv lazi i prevare.
Ne znam da li ne zelis da citas ili sta vec?POSTO SAM JEDNO 10 PUTA NAPISAO DA STE U U PRAVU I DA JE ODRZAVANJE LOSE
Mrznja je slepa
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=659845#p659845:jabon6rm je napisao(la):
darkot » Pet Sep 13, 2019 4:18 pm[/url]":jabon6rm]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=659843#p659843:jabon6rm je napisao(la):
lanmibg » Pet Sep 13, 2019 4:17 pm[/url]":jabon6rm]Kad se uselis u stan, slobodno mi se javi tamo :)
Do duse mozda od GDS-a dobijes i plaketu za toliko zalaganje u korist GDS-a :D
Da da, svi ce tebi da se jave odmah cim se usele :lol:

Ne mora meni. Evo mozes i ti. Nek se javi bilo kome.

Poziv je otvoren i moze da se javi vec danas da prosetamo naseljem.
 
A posto si lak na optuzbama da te je neko prevario I pokrao,a ljude koji ne misle isto kao ti nazivas Pr sluzbom
Tuzi GDS za prevaru I da su te pokrali pa da vidim kako ces proci I ko ce platiti na kraju sudjena
 
Kako bi bilo da mi vas nazivamo"hejterima" I pr sluzbim zelene avenije zato sto se ne slazemo u potpunosti?
 
Kako me/nas neko nije pokrao? Opustosili celu garazu i par lamela za pp opremu i nikom nista, puj pike ne vazi i stanari da kupe pokradenu opremu?! A placas video nadzor koji ne radi :roll:
Pa kad je u ugovoru izmedju gds-a i ipm-a nadjeno da su duzni da cuvaju opremu na objektima, onda se gds predomislio da mora da nabavi opremu. Do danas nije nabavljena. A onda gds tvrdi da je obavljen redovni sestomesecni pregled pp opreme. Koje? :lol: :bash:
 
Ajde ako ste raspolozeni da stvarno kao ljudi sednemo kod Mladje u kafic da popricamo, ako ste u naselju. Ne vidim razlog da se prepucavamo ovde, a svi hocemo isto. Ti Milane ako neko ima drugacije misljenje od tebe odmah nazivas placenikom GDS-a, da salje CV i tako to, kao da si popio svu pamet ovog sveta. Evo nadjemo se lepo, pozovi i ovog Dzon Meklejn-a, ako je to uopste drugi covek i ko jos moze da dodje i sednemo popricamo. S obzirom da nam GDS sipa pare u dzep mi cemo da castimo i to je to.
 
Ja verujem da svi ovde imaju dobru nameru,ja bih licno voleo da nas predstavlja neko miran,stalozen,dosledan,da ume I na"zvaku"da zavrsi posao,a ne neko bucan I isfrustriran I koji je "uvek u pravu"sa takvima ne volim ja da komuniciram, a neke sluzbe koje I ovako ne interesuje da rade,a jos I ako je neko bezobrazan namerno ce ga zavlaciti.
 
I takvi ljudi kao sto sam gore opisao prvo ne mogu nas da ujedine ,ima ovde jos puno stanara koji imaju svoju glavu I svoja misljenja to mora da se uvazi ,a ne da se sikanira
 
tebra1982":iu0xrpxx je napisao(la):
Ajde ako ste raspolozeni da stvarno kao ljudi sednemo kod Mladje u kafic da popricamo, ako ste u naselju. Ne vidim razlog da se prepucavamo ovde, a svi hocemo isto. Ti Milane ako neko ima drugacije misljenje od tebe odmah nazivas placenikom GDS-a, da salje CV i tako to, kao da si popio svu pamet ovog sveta. Evo nadjemo se lepo, pozovi i ovog Dzon Meklejn-a, ako je to uopste drugi covek i ko jos moze da dodje i sednemo popricamo. S obzirom da nam GDS sipa pare u dzep mi cemo da castimo i to je to.
Ne znam ja s kim da sednem. Ja sam ovde sa imenom. Ko si ti, Meklejn itd nemam pojma. Racunam samo identitet uzivo. Ne bavim se duplim nalozima, a kucam ovde i sa telefona i sa kompa.

I molim te, ne stavljaj mi u usta ono sto nisam izgovorio. Da li sam rekao da je neko placenik?

Sto se tice dogovaranja kao ljudi, nemam nista protiv ako je vecina za. Kao ljudi smo sedeli i u aprilu, pa neki ocigledno nisu ispali ljudi.
Bilo bi fer i posteno s vase strane da ste tad lepo, ako se s necim niste slagali ili bili protiv to i kazete. Dodjete i kazete e ljudi ovo nije dobro, mozemo li da promenimo to, ako ne, mi izlazimo iz rada grupe, a ne da radite iza ledja.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
IvanIvan":2imgf297 je napisao(la):
I takvi ljudi kao sto sam gore opisao prvo ne mogu nas da ujedine ,ima ovde jos puno stanara koji imaju svoju glavu I svoja misljenja to mora da se uvazi ,a ne da se sikanira
Izvini, stanari 8 lamela su potpisima ovlastili po dva predstavnika svake lamele da rade na resavanju problema. Ne vidim uopste da se neko odatle razdvaja, svi su jedinstveni. Formirana je radna grupa u kojoj je ucestvovala i deveta lamela koja je bez ikakvog obrazlozenja napustila grupu. Da li stanari 35 stanova odvojene lamele podrzavaju to, na njima je.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ok, ako neces. Ponudjen kao pocascen. Samo ako vec ne zelis da pricamo onda nemoj ni da pricas nista o nama ovde, ako ti je to OK. Mislim da bi to bilo korektno sa tvoje strane, da ne pretvaramo ovo u Parove i Zadrugu.

Poz.
 
No problem. Kao sto rekoh, odluke o bilo cemu ne donosim ja niti bilo ko pojedinacno. Postoji dvoje predstavnika svake od 8 lamela, ukupno 16. Ukoliko se sloze ja zaista nemam nista protiv.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Tebra ja sam mislio da sednemo da vopi, a ne da pravimo tajnu veceru sa 20 ljudi. :)
 
Vrh