Šta je novo?

Stambeni kompleks Zemunske kapije - državna stanogradnja

Inace prodajem auto, jer sam uzeo drugi. Taj sto prodajem sam parkirao napolju na parkingu i juce dodje potencijalni kupac. Dok smo pricali odjednom se zacu kratak ali iz sveg glasa povik neke zene. Refleksno se okrecem i vidim da joj je cerka izletela na ulicu. Sva sreca, niko prolazio autom nije u tom trenutku. Da jeste, eto reprize od pre koji dan. I posle kada cujem predloge o dodatnoj vertikalnoj i horizontalnoj signalizaciji i lezecim policajcima smuci mi se. Tamo i da hoces, ne mozes da juris. A zanimljivo da niko ne spominje samoga sebe i vaspitanje svoje dece...tu nikoga ne smes ni da cacnes, svi su bezgresni ali zato vozaci, to je otpad drustva (a btw vozaci su i ti isti roditelji).
 
Inace prodajem auto, jer sam uzeo drugi. Taj sto prodajem sam parkirao napolju na parkingu i juce dodje potencijalni kupac. Dok smo pricali odjednom se zacu kratak ali iz sveg glasa povik neke zene. Refleksno se okrecem i vidim da joj je cerka izletela na ulicu. Sva sreca, niko prolazio autom nije u tom trenutku. Da jeste, eto reprize od pre koji dan. I posle kada cujem predloge o dodatnoj vertikalnoj i horizontalnoj signalizaciji i lezecim policajcima smuci mi se. Tamo i da hoces, ne mozes da juris. A zanimljivo da niko ne spominje samoga sebe i vaspitanje svoje dece...tu nikoga ne smes ni da cacnes, svi su bezgresni ali zato vozaci, to je otpad drustva (a btw vozaci su i ti isti roditelji).
Ja sve cesce cujem sebe kako pricam "Ko sve danas ima decu". Stvarno se debili razmnozavaju.
 
Inace kako stoji naselje sa garazama u investicionom smislu? Posto sam ja komsija koji zivi stanicu niže u jednoj zgradi ali nemam još uvek automobil pa razmisljam i za sebe u budućnosti, ali dok ne kupim automobil mislio sam da kupim garažu dok ne dodje vreme za automobil. Jel ima nekog ko iznajmljuje garažu i po kojoj ceni? Pozdrav
 
Renta se solidan broj, a sto se cene tice u vecini slucajeva se trazi 50e + mesecne rezije za garazno mesto (cca 1000din). E sad po kojoj ceni se to izdaje ne znam, a vrv da postoji dogovor ako je zakup na duzi period ili ako je neko placanje unapred.
Za prodaju takodje postoji odredjeni broj mesta ali su sada cene visestruke. Otprilike 15-20 soma eur.
 
Videcemo da li ce tako biti recimo mesec dana svakodnevnog sankcionisanja. Uglavnom parkinga nema i nece ga ni biti ali to ne znaci da treba se isti uteruju u ulaz.
 
Vrh