Šta je novo?

Stadion Crvene zvezde (Rajko Mitić)

Plato ispred Istoka se može asfaltirati za 2 dana, ali bitnija je VIP loža.

Grejanje terena znači da dižu travu? Nadam se da neće biti problema kao pre 10-ak dana na jednoj evropskoj utakmici kada je nova trava bila skoro pa neupotrebljiva.

Da li postoji nešto od uslova za LŠ što se mora popraviti?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=563836#p563836:3bvymt8x je napisao(la):
astrodule » Sub Sep 01, 2018 11:49 am[/url]":3bvymt8x]Da li postoji nešto od uslova za LŠ što se mora popraviti?
Kada su direktora stadiona pitali sta UEFA zahteva za LS, on je naveo te tri stvari: grejace, parking i lozu.

Eto, da ne bude da je moj gnev usmeren samo na nase celnike. I UEFA-i se j*** za obican narod, bitne su im loze za njihove funkcionere i parking za njihove novinare.

Ali bi nasi samoinicijativno, pored te tri stvari, trebali da navedu i toalete i plato ispred istoka kao prioritete.

Grejači su valjda već postavljeni, još za vreme Lukića ja mislim, ali je problem bio njihovo spajanje na kotlarnicu u blizini stadiona.

Plato ispred istoka može za dva dana da se napravi, ali ga niko nije napravio pedeset godina. U tome je stvar.
 
Vrv plato i WC-i nisu prioriteti jer se ne vide na prenosu.

Pitanje od par desetina švajcarskih franaka glasi - koliko treba redara da se spreči blokiranje stepeništa?
 
Grejači su postavljeni za vreme Toplice.
U vezi redara, nije u pitanju broj već kvalitet, treba se rešiti invalida, penzionera i klinaca koji dolaze da gledaju utakmice i angažovati prave profesionalce koji ne koštaju 1500 rsd na dodjem ti.
 
Pitanje za sve Beograđane glasi zašto je ok da, i pored sve zemlje oko stadiona, i dalje ne postoji ni jedan parking za posetioce, niti iko išta preduzima po tom pitanju već se toleriše gaženje zelenih površina od komande pa do fona....
 
Treba u sustini da se ne prodaje vise karata nego sto je kapacitet, da se spreci ulazak sa falsifikovanim kartama, da se spreci ulazenje ,,na gurku'' , da se spreci ulazenje preko redara koje znas ili si potplatio. Kada na tribini bude onoliko ljudi koliko ima sedista, onda ce svako moci da nadje svoje mesto i nece biti ljudi na stepenicama.
 
Kakve ovo veze ima sa Beograđanima, valjda je ovo pitanje za klub i za sam grad.

Tako je Beki :kk:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=563844#p563844:1iz1qv4o je napisao(la):
Beki » 6 minutes ago[/url]":1iz1qv4o]Treba u sustini da se ne prodaje vise karata nego sto je kapacitet, da se spreci ulazak sa falsifikovanim kartama, da se spreci ulazenje ,,na gurku'' , da se spreci ulazenje preko redara koje znas ili si potplatio. Kada na tribini bude onoliko ljudi koliko ima sedista, onda ce svako moci da nadje svoje mesto i nece biti ljudi na stepenicama.

Ja često vidim da su stepeništa puna, a ćoškovi tribine prazni. Redari moraju da budu ozbiljni, a trebalo bi i policija da asistira u sklanjanju ljudi sa stepeništa jer sigurno ima tvrdoglavih.

Kako uopšte ide numeracija sedišta i da li se iole poštuje?
 
Pa svako u sustini dobije kartu gde mu pise broj sedista, ali to ne postuje apsolutno niko. Sto je i razumljivo za sever, ali ne vidim zasto se ne bi postovalo na istoku i zapadu. Kako u Areni to sve funkcionise bez problema?
 
Zato što u Arenu dolaze kulturniji ljudi.

A možda ima i veze to što u Arenu ulaziš kao gospodin, a na Marakanu kao st*ka kroz tor.
 
Zašto bi se poboljšavali uslovi za običan narod? To je ionako st*** koja je u "against modern football" fazonu i glavni cilj je da upali baklju, odvali stolicu kili načini neku drugu štetu. Takav narod upravo i zaslužuje da ga tretiraju kao stoku.

A i rešenje stadionske okoline je neverovatno. Dok mesar bude bakici pružao 200 grama mesa u Maxiju, na manje od 100 metara odatle Mbappe će kratko dodavati do Neymara...
 
Mene je kalendar, posle 3 decenije, severa preko zapada, poslao na istok .. a tamo prilaz horor! WC, horor za oskara!! Pored toga, žao mi je što se *uckin' semafor ne spominje. 10 miliona za zapad, pa koliko će se tu pokrasti?! :notok:

Isfrljasmo se juče do ponoći sa milionima, komšijama nije dobro.. 8)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=563850#p563850:kesi8zic je napisao(la):
astrodule » Sub Sep 01, 2018 12:36 pm[/url]":kesi8zic]Zato što u Arenu dolaze kulturniji ljudi.

A možda ima i veze to što u Arenu ulaziš kao gospodin, a na Marakanu kao st*ka kroz tor.
Prosto je neverovatno koliko redare na ,,Rajku'' boli ona stvar za sve. Verovatno je i zbog toga sto kazes da u Arenu dolaze kulturniji ljudi, ko zna kakva su sve iskustva imali sa stokom na Marakani pa im ni ne pada na pamet da se natezu sa budalama i da ih neko nalupa za te neke smesne pare koje dobiju.

Jednom sam se vracao iz Novog Sada, furam ogroman ranac na ledjima, silazim na zeleznickoj i zovu me ortaci da dodjem na tekmu, na Marakanu. Dolazim ja tamo, drugo poluvreme vec pocelo, blagajna ne radi, ja dodjem do ulaza na sever i pitam da li mogu da udjem i oni me samo puste, bez karte, bez prestresa, bez icega... Jos zandarmerija stoji sa strane, a meni na ledjima ranac u koji sam mogao tri kalaša da stavim :)
 
Vi što pričate o WC-u na severu i istoku, kada ste poslednji put bili na stadionu?
 
za pocetak nek ofarbaju krov stadiona. sramota je kako izgleda. sve zardjalo, jadno... nisu u stanju da pokupe djubre oko stadiona i trimerom saseku korov, sve izvrljano i izlepljeno flajerima. podelite upravi i navijacima po bonton naravno ako znaju da citaju!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da je krov ofarban i fotkajte te primjedbe
 
pokusacu da postavim slike sto pre. osim namrgodjenih cuvara ja nisam video nekog da ima metlu ili trimer u rukama a tamo prolazim vise puta dnevno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na čika Rajku sam poslednji put bio prošle sezone, derby i još nekoliko "domaćih" ..
Grejači su postavljeni, ali ta kotlarnica nije tad izgrađena jer je Lukiću ili Toplici zafalilo 200K €.
Krov je u potpunosti spolja ofarban prošle godine, čovek verovatno misli na unutrašnji deo istog..
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=564078#p564078:2kbpmr9y je napisao(la):
Moravac » Today, 10:14[/url]":2kbpmr9y]Vi što pričate o WC-u na severu i istoku, kada ste poslednji put bili na stadionu?

Priznajem da nisam bio odavno, na Jugu se čak i ne sećam gde su toaleti.

Znači, to je sad sve u prostojnom stanju?
 
Najljubaznije bih vas molio da ne iznosite neproverene, netačne i pre svega bajate informacije.
 
Toaleti na stadionu izgledaju kao srednjovekovne tamnice. Kada operes dasku, ofarbas zidic na ulazu i stavis wc papir, to je i dalje srednjovekovna tamnica samo srednjovekovna tamnica sa wc papirom, cistom daskom i ofarbanim zidicem.

Znam dobro sta pricam, nemoj da me pravis ludim i taj arogantni ton ostavi za delije.net.

Toaletima je potrebna potpuno renoviranje i oni anti-vandal, ili kako se vec zovu, pisoari, cesme i lavaboi. Odvod sa stadiona je zapravo tu najveci problem i on je ocajan otkad je stadion napravljen i niko nista od tada povodom toga nije uradio.

Sve je to jako skupo, neka pretpostavka je da treba bar milion evra za sve to, ali po meni to treba da bude prioritet, da bi se bar malo osecali kao ljudi na stadionu. Svakako daleko bitnije od nekog pickanja zapada.

Procena je da cemo imati prihode ove sezone od cak 50 miliona, a rashodi su 20 miliona, bas me zanima gde ce ta razlika zavrsiti.
 
Vrh